NEĮGALIESIEMS

 
 

 

TARYBOS POSĖDŽIAI

Informacija Tarybos nariams 

 
 
 
 
 

 

 

  


 

 

  

 
 
 
  

      

  

           

 

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 2740829
Šiandien apsilankė: 2443
Dabar naršo: 31
 

Naujienos
2015-07-07 Paminėta liepos 6-oji – Valstybės (Mindaugo karūnavimo) diena
  Liepos 6-ąją – Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dieną jurbarkiečiai rinkosi prie Vytauto Didžiojo paminklo  ir kartu sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Lietuvos himno giedojimas Valstybės dieną tampa vienu iš didžiausių Lietuvos žmones visame pasaulyje vienijančių pilietinių įvykių, įrodančių meilę savo Tėvynei.

2015-07-07 Pagerbė genocido aukų atminimą
  Liepos 3 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas ir būrelis jurbarkiečių pagerbė genocido aukų atminimą.
Žydų bendruomenės atstovas iš Vokietijos I. Rikleris dėkojo  jurbarkiečiams ne tik už genocido aukų kapinių priežiūrą, bet ir kasmet liepos 3-ąją rengiamą atminimo valandą. Renginio pabaigoje ant žuvusiųjų kapų buvo padėtos gėlės, padegtos žvakelės. 
2015-07-03 Sveikiname
 

Mielieji,

Nuoširdžiai sveikiname artėjančios Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. Liepos 6-oji ypatinga diena, primenanti didingą Lietuvos praeitį ir ilgaamžes mūsų šalies valstybingumo tradicijas. 
Šią dieną atsigręžkime į mūsų istoriją, prisiminkime Lietuvos valstybės galybę, valdovus ir vadovus, vedusius šalį į šiandieną. Kiekviena karta savaip prisidėjo ir prisideda prie valstybės, kalbos, kultūros, tapatybės puoselėjimo. Prisidėkime ir mes savo prasmingais darbais ir idėjomis kurdami gražesnę Lietuvą.  

Savivaldybės meras   Skirmantas Mockevičius
Administracijos direktorė   Vida Rekešienė

2015-07-03 Jurbarko rajono garbės pilietis Vytautas Urbanavičius mini garbingą jubiliejų

Liepos 3-ąją Jurbarko rajono garbės pilietis Vytautas Urbanavičius mini  garbingą jubiliejų.  Ta proga Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasveikino visų gerbiamą kraštietį. Sveikinime savivaldybės meras  Jurbarko krašto bendruomenės vardu padėkojo profesoriui Vytautui Urbanavičiui  už prasmingą veiklą plečiant kultūros ir istorijos pažinimo ribas, už paliktą ryškų pėdsaką Lietuvos archeologijoje, už  nuolatinį dėmesį gimtajai  Skirsnemunei ir Jurbarkui.

2015-07-03 Savivaldybės vadovai lankėsi Smalininkų seniūnijoje
 

Liepos 3 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, administracijos direktorė Vida Rekešienė ir jos pavaduotojas Viktoras Ganusauskas lankėsi Smalininkų seniūnijoje. Vizito metu susitiko su seniūnijos darbuotojais, seniūnaičiais. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos atstovais, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos direktoriumi Artūru Matukaičiu, Mažosios Lietuvos kultūros centro direktoriumi Arvydu Griškumi. Savivaldybės vadovai apžiūrėjo pastatus, kurie įtraukti į viešame aukcione parduodamų objektų sąrašą, lankėsi Kazikėnų kaime.

2015-07-03 Administracijos direktorė dalyvavo geriausio 2015 metų valstybės tarnautojo apdovanojimo ceremonijoje
  Administracijos direktorė Visa Rekešienė  dalyvavo geriausio Lietuvos valstybės tarnautojo apdovanojimo ceremonijoje, kurią artėjant  Valstybės dienai jau vienuoliktąjį kartą organizavo savaitraštis „Veidas“. Renginys  vyko Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose.  2015 metų geriausiu valstybės tarnautoju buvo išrinktas Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius, tik vienu balu pralenkęs kolegą iš Švietimo ir mokslo ministerijos – jos kanclerį Dainių Numgaudį.
2015-07-03 Maudyklų vandens kokybė reikalavimus atitinka
Informuojame, kad 2015 m. birželio 29 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno, Jurbarko karjero, Mituvos užtvankos.
 Gauti vandens mikrobiologinių ir cheminių  tyrimų rezultatai rodo, kad vandens telkinių, kur maudosi žmonės, vandens kokybė atitinka higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių skaičius leidžiamų normų neviršija).
2015-07-02 Dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti
2015-07-02 2015 metų lietuvių kalbos ir literatūros, biologijos, geografijos ir matematikos valstybinių brandos egzaminų rezultatai
2015-07-02 Įvyko atranka Finansų skyriaus vyresniojo ekonomisto pareigoms užimti
2015-07-02 Valstybinės ligonių kasos informacija gyventojams
2015-07-01 Įvyko „Lietuvos žygeivių festivalio“ darbo grupės posėdis
 

Liepos 1 d. savivaldybėje įvyko „Lietuvos žygeivių festivalio“ darbo grupės posėdis, kuriam pirmininkavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas. Tarptautinis pėsčiųjų žygis vyks liepos 31 – rugpjūčio 2 dienomis Jurbarke.

2015-07-01 Atnaujinta gyvūnų savininkų patirtų nuostolių dėl užkrečiamųjų ligų židinių likvidavimo, įvertinimo komisija
2015-07-01 Giedokime ir auginkime visuotinės „Tautiškos giesmės“ tradiciją!
Valstybės dieną, liepos 6-ąją, lygiai 21.00 val. kaip ir kasmet viso pasaulio lietuviai drauge giedos „Tautišką giesmę“. Tai – jautri mūsų bendrystės akimirka, o kartu – unikalus būdas išreikšti meilę savo šaliai.
2015-06-30 Informacija apie akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“.
2015-06-30 Informacija apie Jurbarkų seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-29 Dėl specialiųjų poreikių lygio nustatymo
2015-06-29 Veliuonoje sutikome nacionalinės ekspedicijos „Nemunu per Lietuvą“ dalyvius
 

Birželio 28 d. Veliuonoje ant Ramybės piliakalnio vyko smagi šventė „Svečiuose pas Veliuonietį“, skirta Etnografiniams regionų metams. Šventės metu visi susirinkusieji laukė ne tik skambių dainų ir gražių šokių, bet ir ypatingų svečių – nacionalinės ekspedicijos „Nemunu per Lietuvą“ dalyvių.  Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius džiaugėsi turėjęs galimybę sudalyvauti unikalios ekspedicijos dalyvių sutiktuvėse.

2015-06-29 Dalyvavo renginiuose
 

Birželio 27 d. šeštadienį Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dalyvavo keliuose įsimintinuose renginiuose. Smalininkuose vyko Lietuvos Dž. Parkinsono draugijos Jurbarko skyriaus renginys, kuriame dalyvavo šios draugijos nariai iš visos Lietuvos. Gražų koncertą jiems dovanojo Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro meno kolektyvai.
 Tą pačią dieną į šventę kvietė Miškininkų gatvės bendruomenė, vyko sporto varžybos. Vakare savivaldybės meras kartu su Kalnėnų krašto gyventojais dalyvavo prisiminimų vakare „Pabūkime kartu“. Tiek Miškininkų, tiek Kalnėnų bendruomenių gausiai susirinkusius narius linksmino Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“.

2015-06-29 Dėl ikimokyklinio ugdymo paslaugų teikimo vasaros laikotarpiu
2015-06-29 Savivaldybės vadovai lankėsi Veliuonos seniūnijoje
 

Birželio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas ir administracijos direktorė Vida Rekešienė lankėsi Veliuonos seniūnijoje.
Savivaldybės vadovai susitiko su Veliuonos seniūnu Egidijumi Mikšta, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktore Vida Greičiūte, Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos direktoriumi Gediminu Klangausku.

2015-06-29 Informacija apie Šimkaičių seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-29 Valstybinės ligonių kasos informacija gyventojams
2015-06-26 Teikimus apdovanoti vertins politikų ir visuomenės atstovų komisija
2015-06-26 Informacija apie Juodaičių seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-26 Pasirašyta Miesto veiklos grupės „Jurbarkas“ steigimo sutartis
 

2015 m. birželio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybėje buvo pasirašyta Miesto veiklos grupės „Jurbarkas“ steigimo sutartis. Sutartį pasirašė miesto veiklos grupės „Jurbarkas“ steigėjai – Jurbarko rajono savivaldybės taryba, atstovaujama Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės, Jurbarko rajono verslininkų organizacija, atstovaujama Jurbarko rajono verslininkų organizacijos pirmininko pavaduotojo Aurimo Sabaliausko, ir Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga, atstovaujama  Jurbarko jaunimo organizacijų sąjungos pirmininkės Eglės Židžiūnienės.

2015-06-26 Apie futbolo ir regbio stadioną Jurbarke
   

Futbolo ir regbio stadiono Jurbarko mieste tema pastaruoju metu gvildenama įvairiuose pasitarimuose, savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose, laikraščių puslapiuose ir interneto svetainėse. Nusikalstama ir neatsakinga būtų, pritarus teiginiui, kad „rekonstruotas stadionas tinka tik ožkoms ganyti“, į viską numoti ranka ir visas su tuo susijusias problemas nurašyti į nuostolius kaip buvusios valdžios nevykusių sprendimų pasekmes.

2015-06-26 Jaunimo parkas – naujų galimybių erdvė
  Netrukus miesto gyventojams bus atvertas Jaunimo parkas Naujamiestyje. Pasisekė, kad šio parko projektą rengė žymus architektas, docentas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros katedros dėstytojas Arnoldas Gabrėnas. Jurbarkiečius jau keletą metų džiugina jo suprojektuota Jurbarko naujoji biblioteka. 
2015-06-26 Informacija apie Veliuonos seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-26 Informacija apie Skirsnemunės seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-25 Informacija apie Viešvilės seniūnijos Vietos bendruomenių tarybos priimtus sprendimus
2015-06-18 Informacija kiaulių laikytojams
2015-06-17 Užbaigta Seredžiaus senelių globos namų rekonstrukcija
2015-06-17 Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija konkursui „Metų ūkis 2015“ organizuoti
2015-06-16 Lietuvos namų ūkių valdytojų asociacija kviečia bendrijų pirmininkus dalyvauti susitikimuose
2015-06-04 Informacija apie patvirtintą Jurbarko rajono savivaldybės atliekų tvarkymo 2014-2020 m. planą
2015-06-04 Dėl specialiųjų poreikių lygio nustatymo
2015-06-03 Dėl vietinio susisiekimo maršrutų tvarkaraščio vasaros metu
2015-05-20 Jurbarko rajono savivaldybės vadovai gyventojus priima
  Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ketvirtadieniais nuo 10 iki 12  val., 217 kab.
Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas  pirmadieniais nuo 10 iki 12 val., 210 kab.
Administracijos direktorė Vida Rekešienė  antradieniais nuo 10 iki 12  val., 218 kab. 
Administracijos direktorės pavaduotojas Viktoras Ganusauskas trečiadieniais nuo 10 iki 12  val., 220 kab.
2015-05-14 Skelbiamas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursas „Prevencijos simbolis“
 1 2 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Skelbimai
2015-07-03 Jurbarko rajono savivaldybės administracija skelbia negyvenamųjų patalpų nuomos konkursą
2015-07-02 Informacija apie parengtą 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) atrankos dokumentą ir priimtą sprendimą
Skelbimų archyvas
RENGINIAI
2015-06-29 Durbės mūšio 755 metų paminėjimo programa
Skelbimų archyvas
Teritorijų planavimo viešinimas
2015-07-01 Informuojame, apie parengtą žemės sklypo formavimo- pertvarkymo projektą prie esamų pastatų Sodų 95, Jurbarko m., sen., Jurbarko r. sav.
2015-06-29 Informujame, apie pradėtą žemės sklypo formavimo- pertvarkymo projektą prie esamų pastatų Sodų g. Nr. 95 , Jurbarko miesto sen. Jurbarko r. sav.
2015-06-17 Rengiamas Smalininkų miesto istorinės dalies (unikalus kodas Kultūros vertybių registre 31267) nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialusis planas
2015-06-16 Kviečiame susipažinti su seniūnijų ribų specialiojo plano sprendiniais
2015-06-10 Pradedamas rengti žemės sklypo formavimo - pertvarkymo projektas prie esamų pastatų Viešvilės mstl. Upelio g. 23, Jurbarkor. sav.
2015-06-10 Informacija apie teritorijų planavimą
2015-06-08 Informuojame apie parengtą Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje esančių seniūnijų ir gyvenamųjų vietovių administracinių ribų nustatymo ir keitimo koregavimo specialųjį planą
2015-03-16 Informuojame, kad Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius 2015 m. kovo 12 d. išleido įsakymą Nr. O1-201 pradėti rengti 28 žemės sklypų suformavimo Jurbarko m., Jurbarko r. savivaldybėje, detalųjį planą
Skelbimų archyvas
Investicinių projektų viešinimas
2015-07-07 BAIGTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „JURBARKO MIESTO URBANISTINĖS INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA (II ETAPAS)“
2015-06-17 Jurbarko rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Eržvilko kultūros centro aktų salės rekonstrukcija“ Nr. 3KA-KT-13-2-008636-PR001
2015-05-29 BAIGTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „SKIRSNEMUNĖS MOKYKLOS PASTATO ENERGIJOS EFEKTYVUMO DIDINIMAS“
Skelbimų archyvas
JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p.
info@jurbarkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188713933
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
  English     German  

Prisijungimas gyventojams

  
 
     
 
   


    

      

 

 

   
  
 

       


 

 

 
Naujienos el.paštu
Jūsų el.pašto adresas