Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-08-16 JURBARKE – 63 ANTŽEMINIŲ KONTEINERIŲ AIKŠTELĖS
  

Nemalonūs kvapai, konteinerių trūkumas, nepatogios aikštelės ir pasklidusios po aplinką atliekos mažina gyvenamosios aplinkos patrauklumą. Be to, dideli neišrūšiuotų atliekų kiekiai kur kas sparčiau pripildo savartynus, kenkia aplinkai. Siekiant spręsti šią problemą, inicijuotas konteineriams skirtų aikštelių įrengimo projektas. Atliekų kiekiui kasmet augant, jas būtina tinkamai tvarkyti bei rūšiuoti, tokiu būdu mažinant į savartynus patenkančių mišrių atliekų kiekį. Remiantis UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) duomenimis, 2017 m. Tauragės regione susidarė 33 824 t komunalinių atliekų, iš kurių 50 proc. buvo paruošta perdirbti ir perdirbta ar kitaip panaudota, o likusi dalis – pašalinta sąvartyne.

2018-08-14 KĘSTUČIO MOTORIZUOTASIS PĖSTININKŲ BATALIONAS MINI 26-ĄSIAS ĮKŪRIMO METINES
  

Šiandien, rugpjūčio 14 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas paminėjo 26-ąsias įkūrimo metines. Šventiniame renginyje, kuris vyko bataliono nuolatinės dislokacijos vietoje Laužo kaime, Tauragės rajone dalyvavo ir Jurbarko rajono savivaldybės sveikinimus bataliono vadovybei perdavė Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas. Sukakties proga, dalyvaujant šauktinių tėvams ir kariškių artimiesiems batalione aukotos Šv. Mišios, surengta iškilminga rikiuotė, karinio orkestro koncertas.

2018-08-14 LAUKIAMA JAUNIMO IŠ UKRAINOS
  

Kaip ir kasmet, Tauragės regiono plėtros tarybos nariai sutiko organizuoti vasaros stovyklą Tauragės regione vaikams iš Ukrainos (Ternopilio srities), todėl šiemet Jurbarko krašte jau nebe pirmą kartą vieši ukrainiečių vaikai. Kitą savaitę laukiama atvykstant dar vienos gausios 45 vaikų delegacijos, kuri net trylikai dienų apsistos Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos patalpose. Rugpjūčio 21–23 dienomis vaikai dalyvaus įvairiose veiklose Jurbarko krašte, o kitomis dienomis juos užims kitos Tauragės apskrities savivaldybės: Pagėgių, Šilalės ir Tauragės.

2018-08-13 22-OJI TARPTAUTINĖ VAIKŲ IR JAUNIMO MAINŲ STOVYKLA SUJUNGĖ SKIRTINGŲ KULTŪRŲ JAUNIMĄ
  

Savaitę trukusi tarptautinė vaikų ir jaunimo mainų stovykla „Jurbarkas-Laakdalis“ pralėkė labai greitai, liko tik geri įspūdžiai, gražūs prisiminimai bei gausybė nuotraukų. Stovyklos vadovas, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Lukas Bakšys ir jo pavaduotoja Odeta Vaitiekūnaitė džiaugiasi, kad viskas vyko pagal planą, kurį įgyvendinti padėjo gausus būrys kolegų, savanorių.

2018-08-13 SAVIVALDYBĖS VADOVAI NEPASIDUOS SPAUDIMUI ELGTIS NETEISĖTAI
  

2018 m. rugpjūčio 11 d. laikraštyje „Šviesa“ pasirodžiusiame straipsnyje „Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją“ remiamasi TS-LKD frakcijos pirmininko pranešimu spaudai, kurio originalą koalicijos partneriai gavo tik rugpjūčio 13 d., jau po publikavimo, ir kuriame įvardintais teiginiais ir komentarais bandoma diskredituoti rajono savivaldybės vadovų veiksmus nepateikiant jokių teisinių argumentų.

2018-08-13 KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS Į KONKURSO „METŲ ŪKIS 2018“ LAIMĖTOJUS
  

Tęsiant gražią tradiciją 2018 m. lapkričio 24 d. rengiama Jurbarko rajono žemdirbių pagerbimo šventė „Metų ūkis 2018“, kurios metu bus pagerbti pavyzdingiausi ir gražiausiai besitvarkantys rajono ūkių savininkai. Tai pačias ilgiausias tradicijas turintis žemdirbių konkursas, kuris per eilę metų išlaikė savo esminius principus: pastebėti tuos, kurie pastaraisiais metais yra padarę didžiausią ūkio vystymosi pažangą. Tai metas, kuomet žemdirbiai gali susitikti, pabendrauti su kolegomis, aptarti atliktus metų darbus bei jų rezultatus, pasidalinti mintimis apie ateities planus.

2018-08-10 VIEŠVILĖS MIESTELIO ŠVENTĖJE – DĖMESYS SAVANORIŠKAI UGNIAGESIŲ VEIKLAI
  

Rugpjūčio 3–5 dienomis vyko Viešvilės miestelio bendruomenės ir savanorių ugniagesių šventė. Pagrindiniai šios šventės akcentai – konferencija „Savanorystė ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas“ bei tarptautinės ugniagesių žaidynės. Konferencijoje Viešvilės bendruomenės centro „Skalvija“ pirmininkas Andrius Šašys informavo apie 2017 m. birželio 1 d. šiame miestelyje pardėjusią veikti Viešvilės savanorių ugniagesių rinktinę, supažindino su jos veikla, pateikė pasiūlymų jos veiklos gerinimui.

2018-08-09 NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ ATSTOVUS KVIEČIAME DALYVAUTI ATVIROS VYRIAUSYBĖS POPIETĖJE
  

Rugpjūčio 22 d. Tauragėje organizuojama Atviros Vyriausybės popietė, į kurią kviečiami apskrities nevyriausybinių organizacijų atstovai. Diskusijos metu bus apžvelgiama 2018–2020 m. Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmų plano įsipareigojimai, jų pažanga ir kylantys iššūkiai. Bus diskutuojama apie konkrečius žingsnius, kurių jau imtasi ir kurių bus imamasi norint sukurti NVO duomenų bazę bei NVO fondą. Diskusijas moderuos Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro, Labdaros ir paramos fondo vadovas Martinas Žaltauskas bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Aurelija Olendraitė.

2018-08-02 PARAMA BIČIŲ LAIKYTOJAMS UŽ PAPILDOMĄ BIČIŲ MAITINIMĄ – NUO 2018 M. RUGPJŪČIO 1 D.
  

Nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas, 414 kabinete priimamos paraiškos paramai už papildomą bičių maitinimą gauti. Parama skiriama bičių laikytojams, kurie turi ne daugiau kaip 150 bičių šeimų, yra deklaravę bičių šeimų skaičių Ūkinių gyvūnų registre, yra įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir verslo registre kaip žemės ūkio valdos valdytojai arba partneriai. Pareiškėjas turi tenkinti visas nurodytas sąlygas. Pažymėtina, kad šiais metais nebelieka prievolės įsigyti bityno pasą.

2018-08-01 PATIKSLINTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIO MINĖJIMO RENGINIŲ JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE PLANAS
  

Liepos 18 d. savivaldybėje įvyko Darbo grupės Lietuvos valstybės šimtmečio programai Jurbarko rajone parengti, sudarytos savivaldybės mero 2017 m. spalio 24 d. potvarkiu Nr. V3-62, posėdis. Jame buvo aptarti Jurbarko mieste ir rajone jau įvykę ir dar planuojami vykdyti šventiniai renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Patikslintos kai kurių renginių datos, įrašyti nauji renginiai.

2018-07-31 LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO VIZITAS JURBARKE
  

Liepos 27 d. Jurbarke su darbo vizitu lankėsi Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Ministrą ir jo patarėją Egidijų Jurgelionį savivaldybėje priėmė meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir jos pavaduotojas Darius Juodaitis. Susitikime su ministru taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška ir žiniasklaidos atstovai.

2018-07-17 INFORMACIJA TĖVAMS, AUGINANTIEMS VAIKUS SU SUNKIA NEGALIA
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 11. Įsakymu Nr. A1-360 Dėl šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašo patvirtinimo ir Jurbarko  rajono Būsto pritaikymo neįgaliesiems komisijos darbo nuostatais, patvirtintais Jurbarko  rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. kovo 7 d. įsakymo Nr. O1-259, organizuoja būsto pritaikymą vaikams su sunkia negalia.  

2018-06-26 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE PASKELBTA EKSTREMALIOJI SITUACIJA
  

Afrikinis kiaulių maras vis labiau įsibėgėja – per pastarąsias dvi savaites dar trijose  kiaulių laikymo vietose Jurbarko rajono savivaldybėje  užfiksuoti šios ligos židiniai. Birželio 13 d. nugaišo Raudonės sen. Raudonėnų k. nelegaliai laikyta (nedeklaruota) kiaulė, ūkininkas ją užkasė. Apie kritusį gyvūną Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba buvo informuota tik birželio 17 d. vakare. Inspektoriai nuvyko į ūkį, atkasė kiaulės gaišeną, paėmė mėginius ir juos pristatė į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą (NMVRVI). Tyrimų rezultatai patvirtino AKM diagnozę.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.