Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2017-09-25 APTARTI JURBARKO RAJONO ŪKININKAMS AKTUALŪS KLAUSIMAI
  

Rugsėjo 22 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir administracijos direktorė Vida Rekešienė susitiko su Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos pirmininku Raimundu Jovarausku bei kitais šios ūkininkų sąjungos valdybos nariais. Susitikime dalyvavo UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro“ rinkliavos administratorius Jurbarke Rimvydas Telišauskas, žiniasklaidos atstovai. 

2017-09-22 DĖL PRIEMONIŲ IR PAGALBOS NUKENTĖJUSIEMS NUO LIŪČIŲ ŽEMDIRBIAMS
  

Rugsėjo 18 d. Žemės ūkio rūmų Taryba priėmė 3 rezoliucijas: dėl priemonių ir pagalbos nukentėjusiems nuo liūčių žemdirbiams; dėl paramos smulkiems ūkiams ir dėl funkcijų žemdirbių savivaldai delegavimo. Taip pat Taryba priėmė nutarimą suteikti konsultacijas ir teisinę pagalbą žemdirbių atstovavimui, kilus teisminiams ginčams dėl įsipareigojimų nevykdymo. Daugiau informacijos rasite ČIA.

2017-09-22 GYVENTOJAI SUPAŽINDINTI SU VASARIO 16-OSIOS GATVĖS BENDRO NAUDOJIMO AUTOMOBILIŲ PARKAVIMO AIKŠTELĖS ĮRENGIMO PROJEKTU
  

Rugsėjo 19 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja-vyriausioji architektė Gražina Gadliauskienė, vyriausiasis inžinierius Rimantas Guntys ir Jurbarko miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Adomaitienė dalyvavo susitikime su Jurbarko miesto Dariaus ir Girėno gatvės 55 namo gyventojais, kurį surengti padėjo šio namo administratorius UAB „Jurbarko komunalininkas“. Gyventojai buvo supažindinti su Jurbarko miesto Vasario 16-osios gatvės bendro naudojimo automobilių parkavimo aikštelės įrengimo projektu.

2017-09-20 SAVIVALDYBĖS ATSTOVAI DALYVAUS KONFERENCIJOJE SVETLOGORSKE
  

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas bei Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Ernestas Sinkus rugsėjo 20 dieną išvyko į 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos atidarymo konferenciją, kuri vyks 2017 m. rugsėjo 21 d. Svetlogorske (Kaliningrado sritis, Rusijos Federacija).

2017-09-19 RAJONO MOKYKLŲ DIREKTORIŲ PASITARIME APTARTOS UGDYMO ĮSTAIGŲ PROBLEMOS IR VEIKLOS TOBULINIMO GALIMYBĖS
  

Pirmasis mokslo metų mėnuo jau įpusėjo. Rugsėjo 19 d. į Jurbarko rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus organizuotą pasitarimą rinkosi mokyklų direktoriai. Pasitarime aptartas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos metinis raportas „Lietuva. Švietimas šalyje ir regionuose 2017“, nauji Švietimo įstatymo pakeitimai bei Lietuvos Respublikos Seimo patvirtintos Bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gairės.

2017-09-18 SAVIVALDYBĖ DEDA PASTANGAS, KAD PROBLEMŲ TURINČIOSE ŠEIMOSE AUGANTYS VAIKAI TURĖTŲ SAUGIĄ VAIKYSTĘ
  

Rugsėjo 16 d. http://bendraukime.lrytas.lt publikuotas straipsnis „Kaimynai pasibaisėję, kas vyksta toje šeimoje, bet pagalbos nėra“, kuriame išspausdintas anonimo laiškas apie daugiavaikę šeimą iš Skirsnemunės seniūnijos, Jurbarko rajono savivaldybės.

2017-09-18 PIRMASIS KONSTITUCIJOS EGZAMINO ETAPAS JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE VYKS SPALIO 3 D.
  

Minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, rengiamas Konstitucijos egzaminas, kuris aprėps istorinę Konstitucijos raidą. Gyventojai turės galimybę pasitikrinti žinias apie savo valstybės sąrangą, jos valdymą, piliečių teises ir pareigas, taip pat prisiminti ankstesnes Lietuvos Konstitucijas, padėjusias pagrindą dabarties nepriklausomai valstybei.

2017-09-15 MERO INICIATYVA – VERSLUI
  

Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius parengė savivaldybės tarybos sprendimo projektą dėl Verslo tarybos sudarymo. Siūlomu sprendimo projektu siekiama įkurti visuomeniniais pagrindais veikiančią instituciją, kurią sudarytų keturi asocijuotų verslo struktūrų atstovai, meras, vienas mero pasiūlytas asmuo,  du savivaldybės tarybos nariai, VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadovas, savivaldybės Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas.

2017-09-15 MINĖDAMI ŽEMAIČIŲ VYSKUPYSTĖS 600 METŲ JUBILIEJŲ KVIEČIAME DALYVAUTI PILIGRIMINĖJE KELIONĖJE Į ROMĄ
  

Jurbarko rajono savivaldybės meras gavo Telšių vyskupijos vyskupo koadjutoriaus Kęstučio Kėvalo ir Telšių savivaldybės mero Petro Kuizino pasirašytą laišką Dėl piligriminės kelionės į Romą. Laiške, minint Žemaičių vyskupystės 600 metų jubiliejų, kviečiama dalyvauti š. m. lapkričio 7–11 dienomis organizuojamoje Telšių vyskupijos teritorijoje esančių savivaldybių bendruomenių piligriminėje kelionėje į Romą. Laiško tekstą ir preliminarią piligriminės kelionės programą rasite čia.

2017-09-15 SKELBIAMAS 2018 M. SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ KONKURSAS
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracija skelbia 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų konkursą, kuris bus finansuojamas iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų. Projektų paraiškas gali teikti neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos – asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), kurios ne mažiau nei vienus metus teikia nuolatinio, periodinio pobūdžio socialinės reabilitacijos paslaugas (neįgaliųjų socialinių ir savarankiško gyvenimo įgūdžių atkūrimo ar palaikymo, jų savarankiškumo ir užimtumo bei galimybių dalyvauti visuomenės gyvenime didinimo) ir vykdo veiklas, skirtas konkrečioje savivaldybėje gyvenantiems neįgaliesiems integruoti į visuomenę. Organizacija projekte gali planuoti teikti paslaugas pagal vieną ar kelias veiklos sritis. 

2017-08-16 APDOVANOJIMAI „KRYPTIS LIETUVA“
  

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus „Kryptis Lietuva“ ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Apdovanojimuose kviečiamos dalyvauti biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės ir privatūs asmenys.

2017-06-20 NAUDOJIMOSI ELEKTRONINĖS SVEIKATOS PASLAUGŲ IR BENDRADARBIAVIMO INFRASTRUKTŪROS INFORMACINĖS SISTEMOS (ESPBI IS) PORTALU MOKYMAI
  

Elektroninės sveikatos (toliau e. sveikatos) sistemos tikslas – perduodant reikiamą informaciją internetu ir kitomis skaitmeninėmis technologijomis, gerinti sveikatinimo paslaugų prieinamumą ir kokybę. Lietuvoje e. sveikatos sistema diegiama nuo 2005 m. Besinaudojančios šia sistema gydymo įstaigos operatyviai keisis duomenimis apie pacientams suteiktas gydymo paslaugas ir atliktus tyrimus kitose sveikatos priežiūros įstaigose (toliau – SPĮ), o taip pat apie paciento gydymo eigą bei rezultatus.

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorės pavaduotojas
Viktoras Ganusauskas
trečiadieniais 10-12 val.

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.