NEĮGALIESIEMS

 
 

 

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 2740829
Šiandien apsilankė: 2625
Dabar naršo: 23
 

Apdovanoti geriausi Jurbarko rajono ūkininkai
2014-10-13  

Jurbarko kultūros centre spalio 11 d. vyko renginys „Metų ūkis 2014“.   Į tradicinę šventę ūkininkus sukvietė Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos  Jurbarko skyrius.

Šventėje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Ričardas Juškas, mero pavaduotojas Kazimieras Šimkus, savivaldybės administracijos direktorius Petras Vainauskas, Seimo narys Bronius Pauža, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Jurbarko ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Jovarauskas, žemės ūkio viceministras Albinas Ežerskis ir kiti.

Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga šiemet jau 21-ąjį kartą rajono ūkininkus pakvietė dalyvauti konkurse „Metų ūkis 2014“. Išrinkti geriausius Jurbarko rajono ūkininkus iš geriausių Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Petras Vainauskas sudarė komisiją, į kurią įėjo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio specialistai, Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko rajono biuro atstovai bei ankstesnių metų konkurso laimėtojai – ūkininkai.

 Jurbarko rajono meras Ričardas Juška džiaugėsi, kad metuose yra diena, kai ūkininkams galima padėkoti už jų sunkų darbą. Savivaldybės meras ūkininkams linkėjo palankių gamtinių sąlygų ir gerų produkcijos supirkimų kainų.

„Metų ūkio 2014 “ nugalėtojai:

I vieta – Danguolė ir Rimantas Galbuogiai, gyvena ir ūkininkauja Šilkalnio kaime, Šimkaičių seniūnijoje.  Ūkis įkurtas 1998 m. vykdoma mišri veikla, vyrauja augalinkystė, dirbamos žemės plotas daugiau nei 400 ha. Ūkininkė Danguolė Galbuogienė viena iš nedaugelio rajono ūkininkių, kuri  pasinaudojo „Sapard“ parama ūkiui modernizuoti. Daugiau nei prieš 12 metų modernizuoti pradėtas ūkis plečiasi ir šiandien. Per trejus pastaruosius metus įgyvendinta kelis metus brandinta idėja, buvę seno dvaro griuvėsiai rekonstruoti, įkurtas  kaimo turizmo sodybos dvaras „Bebirva“, kuriame šeimininkauja dukra Sigita ir marti Rytė.

II vieta – Gitana ir Rolandas Kačiukai, gyvena ir ūkininkauja Stakių kaime, Raudonės seniūnijoje. Ūkininkauti pradėjo nuo 2004 metų, ūkyje dirbama daugiau nei 100 ha žemės, užsiima tiek augalinkystės, tiek gyvulinkystės produkcijos gamyba.

III vieta –  Aurelija ir Rolandas Gedminai, gyvena Paulių kaime, Šimkaičių seniūnijoje. Žemės ūkio veiklą vykdo  Skirsnemunės seniūnijoje, ūkininkauja nuo 2005 metų. Ūkininkai dirba daugiau nei 300 ha žemės ir užsiima tik augalinkystės produkcijos gamyba.

Renginio metu buvo apdovanoti ir  „Metų ūkis 2014“ nominantai už kaimo tradicijų puoselėjimą, begalinį darbštumą ir ištikimybę senolių žemei, už gražiai sutvarkytas ne tik kaimo sodybas, bet ir gamybinius pastatus, technikos parką bei tvarkingai prižiūrimą ūkio aplinką. Nominacijos buvo įteiktos Daliai ir Arvydui Bakanams, Vilmai ir Edvardui Karosams, Virginijai ir Romaldui Butkams bei Jolantai ir Rimantui Šukiams.

 

I vietos „Metų ūkis 2014“ nugalėtojai. Apdovanojimą atsiėmė Danguolės ir Rimanto Galbuogių vaikai

II vietos „Metų ūkis 2014“ nugalėtojai 

III vietos „Metų ūkis 2014“ nugalėtojai

 
 „Metų ūkis 2014“ nominantai

 

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius

 
Atgal   Spausdinti  
JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p.
info@jurbarkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188713933
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
  English     German  

Prisijungimas gyventojams

  
 
     
 
   


    

      

 

 

  
 

       


 
 
Naujienos el.paštu
Jūsų el.pašto adresas