Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄

Naujienos
2020-09-25 KVIEČIAME DALYVAUTI SAVIVALDYBĖS GEROJO VALDYMO ĮVERTINIMO GYVENTOJŲ APKLAUSOJE
 

Kviečiame Jurbarko rajono savivaldybės gyventojus dalyvauti gyventojų apklausoje, siekiant sužinoti Jūsų nuomonę apie Jurbarko rajono savivaldybės atitikimą 12 Gerojo valdymo principų, nustatytų Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

2020-09-25 TVARKOMOS MIESTO GATVĖS
 

Gegužės pabaigoje skelbėme, kad Susisiekimo ministerija, vykdydama Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, rajone esantiems keliams (gatvėms) su žvyro danga asfaltuoti skyrė 1 252 300 Eur. Sąlyga – šias lėšas panaudoti ir darbus atlikti būtina iki šių metų pabaigos.

2020-09-24 JURBARKO „ĄŽUOLIUKO“ MOKYKLOS PASTATO REKONSTRAVIMO PROJEKTINIŲ PASIŪLYMŲ VIEŠAS SVARSTYMAS
 

Viešas svarstymas vyks 2020 m. spalio 5 d. 15.00 val. internetinėje konferencijų platformoje „Zoom“. Suinteresuotus asmenis kviečiame dalyvauti, užduoti klausimus ir teikti pasiūlymus. Svarstymas bus tiesiogiai transliuojamas Jurbarko rajono savivaldybės interneto puslapyje ir socialiniame tinkle „Facebook“.

2020-09-24

2020-09-23 INFORMACIJA JURBARKO MIESTO GYVENTOJAMS, BESIKREIPIANTIEMS DĖL SOCIALINĖS PARAMOS
 

Jurbarko miesto seniūnija informuoja, kad gyventojai, norintys 2020 m. spalio mėn. Jurbarko miesto seniūnijai pateikti prašymus dėl socialinės paramos skyrimo, yra registruojami telefonais (8 447) 55 700, (8 447) 55 702 arba atvykus į Jurbarko miesto seniūniją. Neužsiregistravę asmenys spalio mėn. bus aptarnaujami tik tuo atveju, jei jų kreipimosi metu nebus priėmimui iš anksto užregistruotų gyventojų. Nuo 2020 m. lapkričio mėn. asmenys bus aptarnaujami be išankstinės registracijos.

2020-09-23 JURBARKE RUGSĖJO 23 D. VYKS LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO DIENOS MINĖJIMAS (papildyta nuotraukomis)
 

Šiandien, rugsėjo 23 d. Jurbarko žydų kapinėse 16.30 val. vyks Lietuvos Žydų genocido dienos minėjimas, o 17.00 val. prie Sinagogų aikštės memorialo – Ryčio Sabo knygos „Gaono kodas“ pristatymas, Andželos Jagminaitės ir Lauros Kairienės meninis pasirodymas. 

2020-09-22 VMI PRIZAIS APDOVANOS DAUGIAUSIAI APIE MOKESČIUS IŠMANANČIUS MOKSLEIVIUS
  Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) kviečia vyresnių klasių moksleivius registruotis ir dalyvauti kasmetinėje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, kuri šiemet vyks nuotoliniu būdu, o nugalėtojai bus apdovanoti planšetiniais kompiuteriais, išmaniosiomis „Google“ kolonėlėmis ir kitais prizais. 
2020-09-21 PASKIRSTYTOS LĖŠOS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMUI
 

Paskirstyta 18 536 Eur nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimui. Jurbarko rajono savivaldybės administracijai buvo pateikta 19 projektinių paraiškų, iš kurių 16-ai buvo skirtas finansavimas pagal 2020 metų veiksmų plano įgyvendinamą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

2020-09-21 KAIP LAIKOMASI SAVIIZOLIACIJOS REIKALAVIMŲ, TIKRINS SENIŪNAI
  Savivaldybės administracijos direktorius rugsėjo 21 d. pasirašė įsakymą, kuriuo atsakingais už izoliavimosi reikalavimų laikymosi kontrolę paskyrė administracijos seniūnijų seniūnus ir administracijos vyriausiąjį specialistą (civilinės ir darbo saugos, mobilizacijos) Vidmantą Gliosą. Jiems pavesta  tikrinti, kaip asmenys, turėję sąlytį su sergančiuoju COVID-19 liga bei asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, kurių saviizoliacijos vieta Jurbarko rajono savivaldybės administracijos numatytose patalpose, namuose ar kitoje gyvenamojoje aplinkoje, laikosi nustatytų taisyklių.
2020-09-21 JURBARKE VIEŠĖJO KROATIJOS RESPUBLIKOS AMBASADORIUS KREŠIMIR KEDMENEC
 

Rugsėjo 18 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitiko su Kroatijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Krešimir Kedmenec. Ambasadoriaus vizito Jurbarke metu buvo aptarti bendradarbiavimo kultūros srityje klausimai tarp Jurbarko rajono savivaldybės ir Kroatijos Respublikos ambasados.

2020-09-21 PRADĖTI JURBARKO NAUJAMIESČIO PROGIMNAZIJOS SPORTO AIKŠTYNO ATNAUJINIMO DARBAI
  Rugsėjo 17 d. pasirašyta Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo rangos darbų sutartis su pirkimo laimėtoja UAB „ROLANA“. Sutarties vertė – 377 011,13 Eur su PVM. Darbai jau pradėti vykdyti.
archyvas
Skelbimai
2020-09-11 SKELBIAMAS PAPILDOMAS 2020 METŲ SPORTO KLUBŲ VEIKLOS PROGRAMŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracija skelbia projektų, kurie finansuojami iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto Kultūros ir sporto veiklų plėtros programos lėšų, konkursą.

2020-09-11 KVIETIMAS TEIKTI NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMAS
    Jurbarko rajono savivaldybės administracija kviečia teikti Neformaliojo vaikų švietimo teikėjus akredituoti 2020 m. spalio–gruodžio mėn. neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programas.
2020-09-11 SKELBIAMAS PAPILDOMAS VAIKŲ VASAROS STOVYKLŲ IR KITŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VEIKLŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
  Jurbarko rajono savivaldybės administracija papildomai kviečia teikti paraiškas vaikų vasaros stovyklų organizavimui ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų vykdymui (1 priedas).
2020-08-31 Jurbarko rajono savivaldybės administracija skelbia nuomos konkursą
  Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas, kodas 188713933, skelbia nuomos konkursą išnuomoti patalpas.
2020-07-13 KVIETIMAS TEIKTI SUBSIDIJŲ PARAIŠKAS SOCIALINES PASLAUGAS TEIKIANČIOMS NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS
 

Nuo COVID-19 sukeltų pasekmių nukentėjusios socialines paslaugas teikiančios nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas subsidijoms gauti.

2020-06-23 SKELBIAMAS PAPILDOMAS 2020 METŲ NEVYRIAUSYBINIŲ IR BENDRUOMENINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Kviečiame nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas veiklos projektų finansavimui gauti. Paraiškas projektų finansinei paramai iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto gauti gali teikti Jurbarko rajono savivaldybėje įregistruotos ir gyventojų poreikius tenkinančios nevyriausybinės organizacijos.

2020-06-13 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIAMŲ DERYBŲ BŪDU PERKA VIENO KAMBARIO BUTUS
  Jurbarko rajono savivaldybės administracija projekto „Socialinio būsto plėtra Jurbarko rajono savivaldybėje“ įgyvendinimo metu numato įsigyti 4 vieno kambario butus, iš kurių 1 butas būtų pritaikytas judėjimo negalią turinčiam asmeniui.
archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

2019-10-23 MELIORACIJA JURBARKO RAJONE – DARBAI IR PROBLEMOS
   

 Valstybė yra perdavusi savivaldybėms valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos ir hidrotechnikos statinių valdymo ir naudojimo patikėjimo teise funkciją. Ją realizuoja savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius, kurio specialistai vykdo iš valstybės biudžeto finansuojamų melioracijos darbų užsakovo funkcijas, techninę ir autorinę tokių darbų priežiūrą, organizuoja rajone esančių melioracijos ir hidrotechnikos įrenginių eksploatavimą. Apie šią rajono ūkininkams aktualią sritį kalbamės su Martynu Kursevičium, kuris šiuo metu eina Žemės ūkio skyriaus vedėjo pareigas.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.