Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2017-06-28 MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ
  

Informuojame, kad 2017 m. birželio 19 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno, Jurbarko karjero, Mituvos užtvankos. Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad vandens telkinių Jurbarko karjero ir Mituvos užtvankos vandens kokybė atitiko higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekėlė grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršijo). 

2017-06-26 KVIEČIAME Į PASIENIEČIŲ DIENAI SKIRTĄ RENGINĮ JURBARKO MIESTE
  

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinė ir Jurbarko rajono savivaldybė visus Jurbarko miesto gyventojus ir svečius, esamus ir buvusius pareigūnus, jų šeimos narius kviečia į Pasieniečių dienai skirtą renginį, kuris vyks 2017 m. birželio 30 d. (penktadienį) Jurbarko mieste.

2017-06-26 VIEŠVILĖS SAVANORIŲ UGNIAGESIŲ RINKTINĘ PAPILDĖ NAUJI NARIAI
  

Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba birželio 22 d. Viešvilėje organizavo antruosius savanorių ugniagesių mokymus, kuriuose dalyvavo šeši Viešvilės seniūnijos gyventojai. Išlaikę teorijos testą bei profesinio ir fizinio parengimo normatyvus visi šeši savanoriai ugniagesiai pasirašė savanoriškos veiklos sutartis su Jurbarko rajono priešgaisrine tarnyba. 

2017-06-25 STASYS ŠIMKUS SUGRĮŽO Į SEREDŽIŲ
  

Birželio 24 d. Seredžiuje įvyko Stasio Šimkaus chorų festivalis „Kur bakūžė samanota...“, skirtas kompozitoriaus, chorvedžio, dirigento, pedagogo, pirmosios lietuvių Dainų šventės organizatoriaus Stasio Šimkaus 130-osioms gimimo metinėms paminėti. Stasio Šimkaus gimtinės vietoje Motiškių kaime suskambo pirmoji kompozitoriaus daina, o parke prie jo vardu pavadintos mokyklos buvo atidengta liaudies meistro Algimanto Sakalausko medžio skulptūra, skirta šiems festivaliams įamžinti – smuiko raktas ir giedantys paukšteliai, simbolizuojantys jau aštuntą kartą vykstantį festivalį. Seredžiaus Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje chorinės dainos gerbėjai klausėsi jungtinio chorų kolektyvų „Lelija“ (Jurbarkas), „Vasara“ (Šiauliai), „Šaltinis“ (Šiaulių r.), „Šatrija“ (Raseiniai) bei solistų Sigutės Trimakaitės (Vilnius) ir Naglio Mačėno (Jurbarko r.) koncerto. 

2017-06-23 NEMUNE PRIE JURBARKO VANDUO NEATITINKA HIGIENOS NORMOS REIKALAVIMŲ
  

Informuojame, kad 2017 m. birželio 19 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno, Jurbarko karjero, Mituvos užtvankos. Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad vandens telkinių Jurbarko karjero ir Mituvos užtvankos vandens kokybė atitiko higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei ir nekėlė grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršijo). 

2017-06-23 PANEMUNĖS PILYJE ATIDARYTA JUBILIEJINĖ TAPYTOJO JUSTINO VAITIEKŪNO DARBŲ PARODA
  

Panemunės pilyje birželio 22 d. atidaryta Jubiliejinė 20-toji Lietuvos tapytojo Justino Vaitiekūno darbų paroda. Tai dviejų pastarųjų dešimtmečių tapybos apžvalgos ir apibendrinimo pristatymas. Antroji dalis. Ekspoziciją sudaro daugiau nei 40 autoriaus tapybos darbų – aliejinė tapyba, tapyba ant popieriaus, akvarelė, grafika, piešiniai. Didelė paveikslų dalis eksponuojama pirmą kartą.

2017-06-22 VDI RENGS APKLAUSAS DĖL DIRBANČIŲJŲ ĮMONĖJE PIRMUS METUS SAUGOS ĮGŪDŽIŲ
  

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad bus pildomos darbuotojų, įmonėje dirbančių pirmus metus, apklausos anketos. Anketos padės įvertinti, ar įmonėje tinkamai organizuojamas šių darbuotojų mokymas, instruktavimas, ar jie pasirengę saugiai vykdyti darbus. Anketos bus pildomos tiriant įvykius darbe, kurių metu darbuotojas buvo sunkiai sužalotas ar žuvo. Tai viena iš VDI prevencinių priemonių, vykdomų prieš nelaimingus atsitikimus darbe, įvykstančius darbuotojams, dirbantiems įmonėje pirmus metus. 

2017-06-21 REIKALAVIMAS GRĄŽINTI MILIJONĄ EURŲ VERČIA NE TIK NERIMAUTI, BET IR AKTYVIAI VEIKTI
  

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus iniciatyva birželio 20 d. savivaldybėje buvo surengta spaudos konferencija, kurioje savivaldybės vadovai žiniasklaidos atstovams pateikė išsamesnę informaciją apie projektą „Nemuno upės ekologinės būklės gerinimas, įrengiant nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūrą Skirsnemunės miestelyje Jurbarko rajone (Lietuvos Respublika) bei Nemano mieste (Rusijos Kaliningrado sritis)“. Šis projektas iš dalies buvo finansuojamas Europos Sąjungos pagal 2007–2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programą.

2017-06-21 JUSTINAS VAITIEKŪNAS. TAPYBA PANEMUNĖS PILYJE
  

Justino Vaitiekūno tapybos paroda Panemunės pilyje, tai dviejų pastarųjų dešimtmečių tapybos apžvalgos ir apibendrinimo pristatymas. Antroji dalis. Šiai apžvalgai, tyrimui autoriniu būdu rengiamos kelios skirtingos parodos Lietuvoje. Pirma jų jau įvyko Vilniaus dailės akademijos parodų salėse „Titanikas“ Vilniuje 2017 m. balandžio 4–23 dienomis. Pilies parodoje virš trisdešimties tapybos darbų. Didelė paveikslų dalis eksponuojama pirmą kartą.

2017-06-21 BUS DALINAMI MAISTO PRODUKTAI NEPASITURINTIEMS JURBARKO MIESTO GYVENTOJAMS
  

2017 m. birželio 26-28 dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. bus dalinami maisto produktai nepasiturintiems Jurbarko miesto gyventojams. Prašymus dėl paramos skyrimo seniūnijai pateikę asmenys maisto produktus galės pasiimti adresu Ugniagesių g.1, Jurbarko m. (įėjimas iš kiemo pusės). Atkreipiame dėmesį, kad du kartus iš eilės maisto davinio neatsiėmę asmenys į kito maisto produktų dalinimo sąrašus nebus įtraukiami.

2017-06-21 TARPTAUTINIS FLORISTINIŲ KILIMŲ KONKURSAS
  

Liepos 21–23 dienomis Anykščiuose vyks kasmetinė miesto šventė, kurios metu organizuojamas „Tarptautinis floristinių kilimų konkursas“. Kaip ir kasmet renginio dalyviai unikaliais floristiniais kūriniais papuoš pagrindines miesto erdves. Konkursą organizuoja Anykščių rajono savivaldybės administracija. Jai atstovaujanti Viešoji įstaiga Anykščių verslo informacinis centras kviečia konkurse dalyvauti bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, verslo įmones ir kitus juridinius asmenis.

2017-06-20 NAUDOJIMOSI ELEKTRONINĖS SVEIKATOS PASLAUGŲ IR BENDRADARBIAVIMO INFRASTRUKTŪROS INFORMACINĖS SISTEMOS (ESPBI IS) PORTALU MOKYMAI
  

Elektroninės sveikatos (toliau e. sveikatos) sistemos tikslas – perduodant reikiamą informaciją internetu ir kitomis skaitmeninėmis technologijomis, gerinti sveikatinimo paslaugų prieinamumą ir kokybę. Lietuvoje e. sveikatos sistema diegiama nuo 2005 m. Besinaudojančios šia sistema gydymo įstaigos operatyviai keisis duomenimis apie pacientams suteiktas gydymo paslaugas ir atliktus tyrimus kitose sveikatos priežiūros įstaigose (toliau – SPĮ), o taip pat apie paciento gydymo eigą bei rezultatus.

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorės pavaduotojas
Viktoras Ganusauskas
trečiadieniais 10-12 val.

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.