Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2018-10-18 APTARTA NEMUNO UPĖS BASEINO HARMONINGO VYSTYMO KONCEPCIJA
  

Spalio 16 d. Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi tarptautinės kompanijos RDH Urban (reziduojančios Lenkijoje) atstovai Huub Droogh ir Sylwia Mikolajczak. Tai jau antrasis jų apsilankymas mūsų savivaldybėje (pirmasis įvyko šių metų birželio 8 d.), kurio metu jie išreiškė susidomėjimą galimybėmis pritraukti užsienio investuotojus ne tik į Jurbarko kraštą, bet ir kitas savivaldybes, kurias apima Nemuno upės baseinas. Kompanijos atstovų teigimu, šiam tikslui pasiekti būtų įgyvendinamas projektas bendradarbiaujant keturioms Lietuvos Respublikos ministerijoms, trims šalies universitetams bei Nemuno upės baseino teritorijoje esančioms savivaldybėmis.

2018-10-18 KVIEČIAMA TEIKTI KANDIDATŪRAS DĖL APDOVANOJIMO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS ATMINIMO MEDALIU „TARNAUKITE LIETUVAI“
  

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“. Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.

2018-10-18 NEMUNO GATVĖS REKONSTRUKCIJĄ LEMS VISŲ MIESTO GYVENTOJŲ NUOMONĖ. Dalyvauk apklausoje!
  

Spalio 10 d. pavakare Jurbarko miesto seniūnijos salėje susirinkę 24 Kauno g. 30, 36 ir 38 daugiabučių namų gyventojai karštai diskutavo dėl rekonstruojamoje Nemuno gatvėje ties Kauno g. 38 namu numatomos įrengti 6 automobilių parkavimo vietos. Jurbarko rajono savivaldybės meras ir administracijos direktorė 2018 m. spalio 2 d. gavo kolektyvinį prašymą, kurį pasirašė 41 gyventojas, nerengti šių automobilių stovėjimui skirtų vietų ir palikti viską taip, kaip yra šiuo metu.

2018-10-18 SINAGOGŲ AIKŠTĖS MEMORIALAS BUS ATIDENGTAS 2019 METŲ LIEPOS MĖNESIO 12 DIENĄ
  

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitikęs su CAN New Artists Collegium (Izraelis) vadovu, monumento autoriumi, žinomu skulptoriumi Dovydu Zundelovičiumi (David Zundelovitch) bei visa kūrybine komanda apžiūrėjo Sinagogų aikštės memorialo kūrimo darbus „Baltosios Savingės“ akmens dirbtuvėse Širvintų rajone. Išsamiau su projektu galite susipažinti: https://www.facebook.com/SynagogueSquareMemorialJurbarkas/

2018-10-17 „MAISTO BANKO“ AKCIJA APIMS ŠIMTĄ LIETUVOS MIESTŲ
  

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymės ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių. Jurbarko mieste, „Maisto banko organizuojamoje“ akcijoje, dalyvaus:

2018-10-17 KVIEČIAME SIŪLYTI NOMINANTUS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS ORGANIZUOJAMIEMS APDOVANOJIMAMS „UŽ SVEIKĄ GYVENSENĄ“
  

Sveikatos apsaugos ministerija (toliau – Ministerija) tęsia jau tradicija tampančią iniciatyvą ir kviečia siūlyti asmenis, organizacijas, neformalius veiklių žmonių susibūrimus apdovanojimams „Už sveiką gyvenseną“. Ministerijos įsteigti apdovanojimai – tai padėka aktyviems mūsų visuomenės nariams už jų ilgametį darbą ir asmeninį pavyzdį įkvepiant kitus rinktis aktyvesnį, sveikesnį, įdomesnį gyvenimo būdą.

2018-10-16 „DEMOKRATIJOS PAIEŠKOS“ JURBARKE
  

Spalio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybėje įvyko VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorijos projekto „Demokratijos paieškos“, vykusio spalio 13-14 dienomis, baigiamasis renginys. Pagrindinis šio projekto tikslas – suteikti vaikams ir jaunimui (14-29 m.) žinių ir gebėjimų atstovauti savo interesus savivaldos ir nacionaliniu lygmeniu ir didinti pilietinį aktyvumą sprendžiant su jais susijusius klausimus.

2018-10-15 SPALIO 17 D. 11.52 VAL. VYKS PERSPĖJIMO SIRENOMIS SISTEMOS PATIKRINIMAS
  

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, šių metų spalio 17 d. 11.52 val. vyks Perspėjimo sirenomis sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos  vietinio valdymo elektros sirenos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie atliekamą tikrinimą tuo metu informuos per Lietuvos radiją ir televiziją.

2018-10-12 ĮVYKO ATRANKA SOCIALINĖS PARAMOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGOMS UŽIMTI
  

Spalio 12 d. savivaldybėje įvyko atranka Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiojo specialisto (pakaitinio valstybės tarnautojo) pareigoms užimti. Atranką laimėjo jurbarkietė Giedrė Paukštytė-Grėbliauskienė. Šias pareigas ji eis tol, kol šio skyriaus darbuotoja Giedrė Lukošienė bus vaiko priežiūros atostogose.

2018-10-12 PAMINĖTA VIETOS SAVIVALDOS DIENA
  

Spalio 12 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai  paminėjo savo profesinę šventę – Vietos savivaldos dieną. Kaip ir ankstesniais metais, savivaldybės administracija darbuotojams padovanojo kvalifikacijos tobulinimo paskaitą. Žinomas psichologas lektorius Evaldas Karmaza įdomiai ir nuotaikingai kalbėjo apie mikroklimatą kolektyve, jo įtaką sėkmingam komandiniam darbui.

2018-10-12 AIŠKINANTIS PAŽEIDĖJUS, PASITELKIAMOS IR MIESTĄ STEBINČIOS KAMEROS
  

Spalio 7 d., 15.20 val. prie konteinerių, esančių automobilių stovėjimo aikštelėje, netoli turgaus, mėlynos spalvos automobiliu VW Sharan atvežta, iškrauta ir palikta spinta. Negana to, dar į jos vidų įdėta ir keletas maišų šiukšlių. Pažeidimą užfiksavę ir nuotraukas atsiuntę pilietiški jurbarkiškiai neužfiksavo tik automobilio valstybinių numerių.

2018-10-12 SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI JAUNIMO MAINŲ PROJEKTO „JAUNIMAS: TILTAI EUROPOJE“ DALYVIAI
  

Spalio 11 d. savivaldybėje lankėsi Jurbarko dekanato jaunimo centro ir Jurbarko rajono tikybos mokytojų metodinio būrelio Jaunimo mainų projekto „Jaunimas: tiltai Europoje“ dalyviai – Jurbarko rajono mokyklų mokiniai ir katalikiškasis jaunimas iš Vokietijos Chemnitzo miesto. Svečius savivaldybėje priėmė meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas (jaunimo reikalų koordinatorius) Lukas Bakšys.

2018-10-11 JURBARKE PLEČIAMAS DUJOTIEKIO TINKLAS
  

Šiuo metu Jurbarke plečiamas dujotiekio tinklas, rajono gyventojams tai puiki galimybė savo namus pradėti šildytis gamtinėmis dujomis – nebrangiu ir švariu kuru. ESO informuoja, kad dujotiekio nutiesimas iki gyventojų sklypo yra gerokai sutrumpėjęs – dabar užtrunka iki 130 arba iki 230 kalendorinių dienų.

2018-10-11 ORGANIZUOJAMOS VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS „Ö KAIP VOKIŠKAI?“
  

Trečią kartą Lietuvoje organizuojamos vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“. Projekto sumanytojai – Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. Projekto organizatoriai informuoja, kad visi, kurie užsiregistruos specialioje renginių organizavimo svetainėje, gaus dovanų.

2018-10-09 JURBARKO RAJONE VIEŠĖJO LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO PIRMININKAS VIKTORAS PRANCKIETIS
  

Spalio 8 d. Jurbarko rajone lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Seimo pirmininko vizitas prasidėjo Raudonės pilyje, kur vyko darbinis susitikimas su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais. Susitikime su savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Dariumi Juodaičiu taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko padėjėja Karolina Samsonova, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Rūta Miliūtė ir Ričardas Juška, Raudonės seniūnijos seniūnas Česlovas Meškauskas.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.