Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
IŠKLAUSYTOS GYVENTOJŲ PASTABOS BEI PASIŪLYMAI DĖL NAUJAI SUTVARKYTO GYVENAMOJO KVARTALO
2018-06-07  
  

Birželio 6 d. Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. 31-ojo daugiabučio namo kieme įvyko renovuojamo kvartalo, apriboto Dariaus ir Girėno, P. Cvirkos, K. Donelaičio ir Vytauto Didžiojo gatvėmis, baigiamųjų darbų aptarimas su gyventojais. Susitikime su Jurbarko rajono savivaldybės ir rangovo UAB „Jurmelsta“ atstovais, gyventojai turėjo nemažai pastabų bei pasiūlymų dėl automobilių greičio ribojimo, atliekų konteinerių bei gyvūnų vedžiojimo vietų, kurie buvo apsvarstyti.


Gyventojai išsakė pastebėjimus dėl automobilių vairuotojų, kurie važiuodami šiuo kvartalu nesilaiko saugaus greičio. Vieni siūlė įrengti greitį ribojančius ženklus, kiti kalnelius. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis paaiškino, jog įrengti kalneliai ypač trukdytų apatiniuose butuose gyvenantiems žmonėms, nes pravažiuojant mašinoms bildėtų ir ragino gyventojus, apsitarus kokio ženklo jie norėtų, teikti pasiūlymus Jurbarko rajono savivaldybės eismo saugumo komisijai, kuri juos apsvarstys.

 

Dėmesys atkreiptas ir į atliekų konteinerius, kuriems kvartale skirta aikštelė yra kiek per maža. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja-vyr. architektė Gražina Gadliauskienė patikino gyventojus, jog konteineriai čia stovės laikinai, nes kitais metais šiame kvartale planuojama įrengti jiems skirtas požemines aikšteles, kurios užims žymiai mažiau vietos. Tokias aikšteles planuoja įrengti UAB „Tauragės atliekų tvarkymo centras“ visame Tauragės regione. Šiuo metu vykdomi pirkimai. 

 

Gyventojai išreiškė susirūpinimą ir dėl gyvūnų vedžiojimo vietų. Sutvarkytame kvartale pasodinta daug naujų augalų, planuojama sodinti ir nemažai gėlių, todėl pasiūlyta pastatyti ženklus draudžiančius čia vedžioti šunis. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai tokios galimybės neatmetė ir pasiūlė vieną tokių ženklą įrengti centrinėje kvartalo dalyje, prie būsimos vaikų žaidimų aikštelės. Susirinkusieji D. Juodaičio buvo informuoti apie 2018 m. birželio 1 d. įsigaliojusias naujas Gyvūnų laikymo Jurbarko rajone taisykles, kurias pažeidę asmenys privalės atsakyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Gyventojai pakviesti fiksuoti pažeidimus ir, kartu su nuotraukomis, pateikti miesto seniūnui, kuris galėtų pažeidėjams taikyti administracinę atsakomybę.  

 

Nors gyventojai išsakė nemažai pastabų bei pasiūlymų, šį kvartalo kompleksinį sutvarkymą jie vertina labai teigiamai. Aptarus projekto rezultatus buvo sutarta, kad ir patys gyventojai prisidės prie šiame kvartale pasodintų augalų priežiūros juos laistant. Susitikime dalyvavęs rangovo UAB „Jurmelsta“ statybos darbų vadovas Antanas Andriukaitis džiaugėsi atnaujintu kvartalu, padėkojo gyventojams už kantrybę ir pažadėjo, kad artimiausiu metu čia bus pastatyta talpa su vandeniu minėtiems augalams laistyti bent iki tol, kol jie prigis.  

 

Baigdami susitikimą Jurbarko rajono savivaldybės atstovai informavo gyventojus, kad artimiausiu metu kreipsis į AB „Energijos skirstymo operatorių“ (ESO) dėl centrinėje kvartalo dalyje esančio pastato (transformatorinės) sutvarkymo.

 

Susitikime su šio kvartalo gyventojais taip pat dalyvavo Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras, rangovo UAB „Jurmelsta“ darbų vykdytojas Eugenijus Bakšys, žiniasklaidos atstovai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams

 

 

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.