Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
UŽSIENIO KONSULTANTŲ DĖMESYS NEMUNO UPĖS PANAUDOJIMO GALIMYBĖMS
2018-06-10  
  

Birželio 8 d. savivaldybėje lankėsi kompanijos RDH Urban (Lenkija) atstovai Huub Droogh ir Sylwia Mikolajczak, kurie išreiškė susidomėjimą galimybėmis pritraukti užsienio investuotojus į Jurbarko kraštą. Toks susitikimas buvo planuotas ir įvyko po pokalbio su Jurbarko rajono savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi vienoje iš tarptautinių konferencijų.


Svečiai pristatė 2019 metais planuojamą vykdyti projektą, kurio pagrindinė ašis – Nemuno upė. Projektą numatyta įgyvendinti bendradarbiaujant keturioms Lietuvos Respublikos ministerijoms, trims šalies universitetams bei prie Nemuno upės esančioms savivaldybėms. Kompanijos atstovai informavo, kad šiuo metu derinamos projekto sąlygos, aiškinamasis poreikis, vizijos, vietos galimybės.

 

 

 

 

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas supažindino svečius su Jurbarko rajono privalumais, esama infrastruktūra, kuri galėtų būti panaudota svečių planuojamam projektui. „Savivaldybė aktyviai ruošiasi investicijų pritraukimui, yra suformavusi žemės sklypus ir juos reklamuoja potencialiems investuotojams“, – akcentavo savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas pristatydamas savivaldybės parengtą naujienlaiškį su konkrečiais sklypais

 

 

 

 

Kompanijos RDH Urban atstovus domino darbuotojų užimtumas ir nedarbo lygis Jurbarko rajone, vyraujančio verslo sritys. Svečiai pasidalino patirtimi apie Lenkijoje vykdomus projektus, susijusius su didžiųjų šalies upių panaudojimu poilsiui, turizmui, krovinių gabenimui bendradarbiaujant su vietinėmis savivaldybėmis ir bendruomenėmis.

 

Jurbarko rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas „Nemuno kelias“, kuris pateikia informaciją apie Jurbarko rajone esančius istorinius objektus išsidėsčiusius palei Nemuno upę, sulaukė ypatingo susidomėjimo dėl galimybių tęsti šį projektą su Kompanijos RDH Urban planuojamu projektu.

 

Baigdami susitikimą svečiai padėkojo Jurbarko rajono savivaldybės vadovams už priėmimą, suteiktą informaciją, norą bendradarbiauti ir išreiškė ketinimą liepos mėnesį atvykti ir susipažinti su rajone esančiais konkrečiais objektais šalia Nemuno upės. 

 

Pokalbyje su atvykusiais svečiais dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, Tarybos ir mero sekretoriato vyriausioji specialistė Indrė Gavėnė, savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jurevičienė.

 

 

 

 

 

 

Tarybos ir mero sekretoriatas  

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.