Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2018-09-21 JUODAIČIŲ ŪKININKAI – LIETUVOS ARTOJŲ VARŽYBŲ PRIZININKAI
  

2018 m. rugsėjo 13 d. Juodaičių kaimo ūkininkai Stanislovas Marcinkus ir jo sūnus Tadas  varžėsi Dotnuvoje vykusiose respublikinėse artojų varžybose. Stanislovas  Marcinkus tradicinių plūgų kategorijoje užėmė 2-ąją vietą, Tadas Marcinkus – 3-iąją vietą. Bendroje įskaitoje Stanislovas  Marcinkus liko trečias.

2018-09-19 SU LIETUVOS DRAUGAIS ŠVENTĖME BALTIJOS ŠALIŲ NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO 100-METĮ
  

Šių metų rugsėjo 15 d. Vokietijoje Kiuncelzau (Künzelsau) mieste Šteteno (Stetten) rezidencinėje pilyje įvyko iškilmingas Lietuvos ir Estijos valstybių  atkūrimo 100 metų sukakties paminėjimo renginys. Jame dalyvavo apie 400 kviestinių svečių. Tarp jų – savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės vadovaujama oficiali Jurbarko rajono savivaldybės delegacija, Kelmės rajono savivaldybės delegacija, nemažai lietuvių (tarp jų grupė jurbarkiečių), dabar gyvenančių Vokietijoje.

2018-09-19 TĘSIASI JURBARKO IR KRIULENI SAVIVALDYBIŲ KULTŪRINIS BENDRADARBIAVIMAS
    

Jau daugelį metų tęsiasi nuoširdus bendradarbiavimas tarp Jurbarko rajono ir Kriuleni rajono (Moldova) savivaldybių. Mūsų savivaldybės meno saviveiklos kolektyvai ir oficialios delegacijos ne vieną kartą yra viešėjusios Moldovoje. Įvairių švenčių metu Jurbarke taip pat sulaukiame svečių iš Kriuleni savivaldybės. Šių metų rugpjūčio 24–28 dienomis Kriuleni mieste vyko XII tarptautinis folkloro festivalis „Mesterul Manole“. Šiame festivalyje dalyvavo oficiali trijų asmenų Jurbarko rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėjos Audronės Stoškienės, ir Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, vadovaujama Petro Pojavio. Kapelos muzikantai, koncertavo ne tik festivalyje „Mesterul manole“ Kriulenio mieste, bet ir vietinėse  šventėse „Prajitel Moldovenesc“ Boscana miestelyje bei „Patlagica“ Dubasarii Vechi miestelyje, supažindino vietos gyventojus su lietuviška muzika ir dainomis. Jurbarko atstovai tradiciškai buvo labai nuoširdžiai priimti.

2018-09-18 SUTVARKYTĄ KVARTALĄ PRIŽIŪRĖS MIESTO SENIŪNIJA
  

 Savivaldybės administracijos direktorius rugsėjo 14 d. išleido  įsakymą Nr. O1-992, kuriuo pavedė Jurbarko miesto seniūnijai prižiūrėti gyvenamųjų namų kvartalo tarp Dariaus ir Girėno, P. Cvirkos, K. Donelaičio ir Vytauto Didžiojo gatvių, Jurbarko m., teritoriją ir projekto metu įrengtus statinius.  Rugsėjo 5 d. buvo pasirašyta deklaracija apie statybos šiame objekte užbaigimą. 

2018-09-17 SAVININKAI PARAGINTI TINKAMAI PRIŽIŪRĖTI MIESTO CENTRE ESANTĮ PASTATĄ
  

Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje esančių statinių naudojimo priežiūros komisija, siekdama atkreipti dėmesį į tinkamai neprižiūrimą Jurbarko viešbučio pastatą, rugsėjo 14 d. sukvietė   šio pastato savininkus ir kartu su jais  apžiūrėjo šį kažkada gražų, bet šiuo metu miesto centro tikrai nepuošiantį statinį. 

2018-09-17 AKCIJA „PASAULIO TVARKYMO DIENA“ PANEMUNIŲ REGIONINIAME PARKE
    

Rugsėjo 15 d., šeštadienį, aktyvūs jurbarkiškiai, Lietuvos šaulių sąjungos nariai, svečiai iš Kauno bei moksleiviai iš Šakių rajono Plokščių mokyklos rinkosi į talką Panemunių regioniniame parke. Taip prisidėta prie didžiausios pasaulyje pilietinės akcijos „World Cleanup Day“ – „Pasaulio tvarkymo dienos“, kuri yra subūrusi 150 šalių ir daugybę savanorių.

2018-09-06 KVIEČIAME TEIKTI PARAIŠKAS DAUGIABUČIAMS NAMAMS ATNAUJINTI (MODERNIZUOTI)
  

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2018 m. liepos 27 d. įsakymu Nr. D1-724 paskelbtas kvietimas teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Paraiškos / prašymai gali būti teikiami tiesiogiai VšĮ Būsto energijos taupymo agentūrai arba savivaldybei nuo 2018 m. lapkričio 1 d. iki 2018 m. gruodžio 1 d.

2018-09-05 KVIEČIAME LIAUDIES MEISTRUS DALYVAUTI PARODOJE „AUKSO VAINIKAS“
  

Lietuvos nacionalinis kultūros centras yra įsteigęs „Aukso vainiko“ apdovanojimą, kuris jau keturiolikti metai skiriamas liaudies meistrams už liaudies vaizdinę (skulptūrą, tapybą, grafiką, karpinius), taikomąją (tekstilės, keramikos, taikomųjų medžio dirbinių, kalvystės, juvelyrikos, pynimo iš vytelių, margučių, sodų, verbų ir kt.) dailę bei kryždirbystę (kryžius, stogastulpius, koplytstulpius, koplytėles ir kitus tradicinės formos paminklus). Jurbarko rajono savivaldybė kviečia vietos liaudies meistrus teikti savo darbus atrankai į regioninę konkursinę liaudies meno parodą „Aukso vainikas“.

2018-08-29 NUO RUGSĖJO 1 D. JAUNOS ŠEIMOS GALĖS PRETENDUOTI Į VALSTYBĖS SUBSIDIJĄ PIRMAM BŪSTUI REGIONE
  

Nuo rugsėjo mėnesio 1 d. jaunos šeimos galės pretenduoti į valstybės subsidiją pirmam būstui regione, bet pirmiausia šeimai reikės susirasti būstą, kurį norės pirkti, arba sklypą, kuriame norės statydintis namą. Svarbu pabrėžti, kad pagal Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymą valstybė subsidijuos būstą tose teritorijose, kur kvadratinio metro normatyvinė vertė yra bent 65 proc. mažesnė už nustatytą didžiausią normatyvinę kvadratinio metro vertę visoje Lietuvoje.

2018-08-10 VIEŠVILĖS MIESTELIO ŠVENTĖJE – DĖMESYS SAVANORIŠKAI UGNIAGESIŲ VEIKLAI
  

Rugpjūčio 3–5 dienomis vyko Viešvilės miestelio bendruomenės ir savanorių ugniagesių šventė. Pagrindiniai šios šventės akcentai – konferencija „Savanorystė ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas“ bei tarptautinės ugniagesių žaidynės. Konferencijoje Viešvilės bendruomenės centro „Skalvija“ pirmininkas Andrius Šašys informavo apie 2017 m. birželio 1 d. šiame miestelyje pardėjusią veikti Viešvilės savanorių ugniagesių rinktinę, supažindino su jos veikla, pateikė pasiūlymų jos veiklos gerinimui.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.