Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-05-22 ATLIEKŲ TVARKYMO TAISYKLIŲ PAŽEIDĖJAMS – PINIGINĖS BAUDOS
  

 Neatsakingų gyventojų  prie konteinerių sukraunami baldai,  padangos, medžių šakos,  įvairios kitos stambiagabaritės arba žaliosios atliekos  gadina miesto vaizdą, teršia aplinką  ir  sukelia daug problemų atliekų tvarkytojams bei aplinką prižiūrinčioms įmonėms. Jau esame skelbę, kad šiais metais Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras pradėjo iš automobilių stebėti ir vaizdo kameromis fiksuoti tokius pažeidimus.

2018-05-21 GAUTOS LĖŠOS NEMUNO GATVĖS TĘSINIO LINK ŠIMTMEČIO TILTO KAPITALINIAM REMONTUI
  

 Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu gegužės 16 d.  paskirta 247,7 tūkst. eurų Jurbarko miesto Nemuno gatvės tęsinio, kuris įsijungia į valstybės reikšmės kelią Nr. 137 Pilviškiai-Šakiai- Jurbarkas,  kapitaliniam remontui. Sėkmingai atlikus viešuosius pirkimus, darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį ir turėtų būti užbaigti šių metų rudenį.

2018-05-20 TARP ES INVESTICIJOMS ATVIRIAUSIŲ SAVIVALDYBIŲ IR JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
  

Sudarius Lietuvos savivaldybių atvirumo Europos Sąjungos (ES) investicijoms indeksą, paaiškėjo savivaldybės, kurių gyventojai dažniausiai naudojasi šių investicijų rezultatais, labiausiai jaučia jų poveikį gyvenimo kokybei ir daugiausiai žino apie jas. Sąrašo viršuje atsidūrė Tauragės r., Elektrėnų, Širvintų r., Jurbarko r., Kauno m., Ignalinos r., Alytaus r. ir m. savivaldybės. Savivaldybių atvirumo ES investicijoms indeksas sudarytas bendrovei „Spinter tyrimai“ apklausus daugiau nei 4500 respondentų iš visų 60 šalies savivaldybių.

2018-05-20 JURBARKO RAJONE ATIDARYTAS VIENINTELIS LIETUVOJE SPELEOLOGIJOS CENTRAS „KARSA“
  

Gegužės 18-ąją – Tarptautinę muziejų dieną, Lietuvos speleologijos 40-mečio proga, Išlestakių kaime, Seredžiaus seniūnijoje (Jurbarko r.) atidarytas vieno iš speleologijos (urvotyra, požeminė geografija) pradininkų Lietuvoje, instruktoriaus, eksperto Eriko Laicono speleologijos centras „Karsa“. Šis centras įkurtas 2018 m. Speleo-Info-Centro bazėje, prijungus prie jo pirmąjį Lietuvoje Speleologijos muziejų ir Mitologinių skulptūrų grupę.

2018-05-18 JURBARKO KRAŠTO ISTORIJOS 125 METŲ TARPSNIS NAUJOJE EDUKACINĖJE PROGRAMOJE
  

Jau tradicija tapo „Muziejaus naktys Lietuvoje“ metu Jurbarko krašto muziejuje dalyvauti įvairiuose renginiuose ir koncertuose. Jurbarko rajono savivaldybės vadovai Jurbarko krašto muziejaus kolektyvo buvo pakviesti susipažinti su nauja šio muziejaus darbuotojų parengta edukacine programa apie 125 metus trukusį aktyvių kovų laikotarpį prie Nemuno upės tarp kryžiuočių ir lietuvių. To meto karių aprangos elementai, pagoniško stiliaus ir pilių damoms skirtų moteriškų kostiumų ir muzikos kūrinių demonstracija, kartu su video filmu ir pratybomis smėlio dėžėje, edukacinės programos dalyviams per nepilną valandą suteikia galimybę betarpiškiau pajusti tą laikmetį bei norą daugiau apie tai sužinoti.

2018-05-18 PROJEKTAS „LYDERIŲ LAIKAS 3“ ĮGAUNA PAGREITĮ
  

Gegužės 17 d. įvyko antrasis Jurbarko rajone vykstančio projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos susitikimas – konsultacija. Šiais metais sėkmingai startavęs projektas jau įgauna pagreitį. Pirmojo susitikimo metu komanda diskutavo pačiomis svarbiausiomis švietimo temomis bei kylančiomis problemomis. Kaip žinia, projektu siekiama įgyvendinti pokytį, kurio naudą pajustų ir galėtų įvertinti mokiniai.

2018-05-17 PARENGTAS IR PRISTATYTAS APŠVIETIMO TINKLŲ DARIAUS IR GIRĖNO GATVĖS JURBARKE REKONSTRAVIMO PROJEKTAS
  

Dariaus ir Girėno gatvė – centrinė Jurbarko miesto gatvė, kurioje įsikūrusios prekybos, paslaugų įmonės. Kokybiškas apšvietimas šioje gatvėje reikalingas ne tik įmonių darbuotojams, bet ir gyventojams. Ne paslaptis, kad šioje teritorijoje įrengtų šviestuvų atramos yra nusidėvėjusios, paveiktos korozijos, o šviestuvai seni. Gatvėje pakloti požeminiai elektros kabeliai taip pat reikalauja pakeitimo. Dėl šių priežasčių atsiranda dažni apšvietimo sistemos gedimai, žmonėms nesaugu gyventi, eiti pėsčiųjų perėjomis tamsiu paros metu.

2018-05-17 PRADINUKAMS – NAUJOS PRIEMONĖS PASAULIO PAŽINIMUI MOKYTI
  

Šią savaitę į beveik 700 šalies mokyklų iškeliauja naujos priemonės, skirtos pasaulio pažinimo dalykui 1-4 klasėse mokyti. Iš viso mokyklos gaus priemonių už šiek tiek daugiau nei 2 mln. eurų. Matavimo indai, mėgintuvėliai, tiriamųjų darbų rinkiniai, mikroskopai, žiūronai, kompasai, optikos rinkiniai ir kiti prietaisai pasieks ir 12 Jurbarko rajono mokyklų: Naujamiesčio, Vytauto Didžiojo,  Klausučių Stasio Santvaro,  Šimkaičių Jono Žemaičio, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio,  Smalininkų Lidijos Meškaitytės, Vadžgirio, Viešvilės pagrindines mokyklas, Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklą-daugiafunkcį centrą, Eržvilko ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijas bei Jurbarkų darželį-mokyklą. 1-4 klasės gaus mokymo priemonių ir įrangos už 33 050 eurų.

2018-05-17 KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE ATMINIMO AKCIJOS

 

2018-05-16 JAUNIMĄ SPORTUOTI MOTYVUOJA BENDRAAMŽIAI PASIEKĘ AUKŠTŲ SPORTINIŲ REZULTATŲ
  

Savivaldybės vadovai bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai gegužės 16 d. už aukštus sportinius pasiekimus pagerbė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkus bei jų trenerius. Jiems įteikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai bei savivaldybės piniginės premijos.

2018-05-16 KIEKVIENAME BŪSTE PRIVALĖS BŪTI ĮRENGTI AUTONOMINIAI DŪMŲ DETEKTORIAI
  

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, jog nuo šių metų gegužės 1 d., įsigaliojus Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pakeitimams, visuose būstuose gyventojai privalės įsirengti autonominius dūmų detektorius. Kasmet Lietuvoje gaisruose žūsta daugiau kaip 100 žmonių. Šiemet ugnis jau pražudė 49 žmones. Kad tokių nelaimių būtų mažiau, viena efektyviausių priemonių yra autonominis dūmų detektorius. Kai patalpoje atsiranda dūmų, šie prietaisai garsiu signalu perspėja žmones apie kilusį gaisrą. Pernai šalyje, suveikus dūmų detektoriams, buvo išgelbėta ne viena gyvybė. Neretai gaisrai kyla naktį, tad, turint šį prietaisą namuose, šaižus jo garsas prikelia iš miego ir tragedijos dažniausiai pavyksta išvengti.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gegužė
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.