Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
JAUNIMĄ SPORTUOTI MOTYVUOJA BENDRAAMŽIAI PASIEKĘ AUKŠTŲ SPORTINIŲ REZULTATŲ
2018-05-16  
  

Savivaldybės vadovai bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai gegužės 16 d. už aukštus sportinius pasiekimus pagerbė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkus bei jų trenerius. Jiems įteikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai bei savivaldybės piniginės premijos.


Už Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą III vietą apdovanotas sportininkas Martynas Gaižauskas bei jo trenerė Violeta Kokarskaja. Už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą II vietą – Tadas Čiauška ir jo trenerė Laimutė Stanienė. Už Lietuvos sambo jaunių čempionate pasiektus aukštus rezultatus apdovanojimai skirti Martynui Beržinskui (I vieta), Karoliui Škudzinskui (II vieta), Viliui Četkauskui (III vieta), Grantui Girdžijauskui (III vieta) bei jų trenerei Dianai Arlauskaitei.

 

„Šiandien susirinkome pasidžiaugti sportininkų ir jų trenerių darbu bei pasiekimais, kurių dėka garsinamas mūsų krašto vardas. Dėkojame Jums už ištvermę ir pasiektas pergales, atkaklumą ir ryžtą siekiant užsibrėžtų tikslų. Jūsų pasiekti rezultatai rodo, kad rajone turime daug sportui atsidavusių žmonių. Už rimtą ir sunkų darbą ugdant jaunuosius talentus dėkoju ir jų treneriams“, – sveikindamas susirinkusius sakė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Padėkos žodžius rajono vadovas tarė ir sportininkų tėvams, kurie kartu su sporto bendruomene, žiniasklaidos atstovais atvyko pasidžiaugti savo vaikų sėkme.

 

„Jūsų laimėjimai – tai džiaugsmas mums visiems dirbantiems čia savivaldybėje, dirbantiems Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre bei visiems savivaldybės gyventojams. Nepamirškite, jog tikėjimas savo jėgomis padeda įveikti visus sunkumus ir pasiekti gerų rezultatų“, – sveikindamas susirinkusius sakė savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys.

 

Pasveikinti sportininkų, jų tėvų ir trenerių taip pat atvyko konkursą į Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigas laimėjusi Jolanta Kačerauskienė. „Labai noriu padėkoti sportininkų tėveliams. Pati esu mama ir matau, kaip sunku sumotyvuoti vaiką eiti į treniruotes, siekti rezultato. Noriu pasidžiaugti ir mūsų sporto centro treneriais, kurie iš mažo miestelio Lietuvoje išugdo tokius puikius ir aukštus rezultatus pasiekiančius auklėtinius“, – kalbėjo ji.

 

Po apdovanojimų padėkos raštais ir gėlėmis, meras Skirmantas Mockevičius uždavė bendrą klausimą sportininkams, jų tėvams ir treneriams – kas geriausiai motyvuoja moksleivius užsiimti sportu. Dauguma atsakymų liudijo asmeninę motyvaciją siekti tobulėjimo rezultatų. Treneriai pageidavo daugiau dėmesio skirti įvairių sporto šakų vystymui, inventoriaus įsigijimui.

 

„Tikiu, kad savo gražiu pavyzdžiu skatinate sportuoti ir kitus savo bendraamžius, draugus, pažįstamus. Jūs ir Jūsų laimėjimai yra pats geriausias motyvas jiems tapti panašiais į Jus. Na, o norai, kaip ir svajonės, juk turi savybę išsipildyti. Tikėkimės, kad visų Jūsų norai turėti modernią šuoliaduobę ar kitą sportinę įrangą, su laiku išsipildys“, – kalbėjo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, pateikdamas savo atsakymą į mero užduotą klausimą, kas motyvuoja jaunimą sportuoti.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė atkreipė dėmesį, kad savivaldybės administracija daro ganėtinai daug gerindama sąlygas sportininkams, o tai irgi yra svarbus motyvas. „Sportuojantys, tai tikrai pastebi. Turiu omenyje ne tik rekonstruotą Jurbarko miesto stadioną, bet ir atnaujintas mokyklų sporto sales. Ateinančiais metais planuojame atnaujinti ir Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos stadioną. Savo jėgomis darome viską, ką galime – ieškome finansavimo galimybių, rašome projektus. Kai matai degančias žmonių akis, jų norą tapti čempionais, tai visuomet džiaugiesi, kad kažkiek prie to gali prisidėti“, – sakė V. Rekešienė.

 

___________________

 

Jurbarko rajono savivaldybė 2018 m. sausio 25 d. sprendimu Nr. T2-10 patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės sportininkų ir trenerių skatinimo premijomis už aukštą meistriškumą tvarkos aprašą, o tvirtindama savivaldybės metinį biudžetą šiam tikslui numatė 12 tūkst. eurų. Pirmiesiems sportininkams ir treneriams Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės 2018 m. gegužės 10 d. įsakymu Nr. O1-501 skirta 729 eurai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams


 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.