Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
JUODAIČIŲ BENDRUOMENĖ ATIDARĖ NAUJAI PASTATYTĄ TURGAVIETĘ
2020-10-16  
 

Spalio 16 d. Juodaičiuose atidaryta naujai įrengta turgavietė ir viešasis tualetas. Atidaryme dalyvavo  kaimo bendruomenė, kurios nariai prekiavo pačių pagamintais maisto gaminiais, džiaugėsi nauju statiniu ir sutvarkyta erdve.


Juodaičių seniūnė Alvina Bunikienė atidarymo metu kalbėjo, kad naujojo statinio su šiuolaikišku viešuoju tualetu Juodaičiams labai reikėjo, o turgavietė taps neatsiejama miestelio dalimi, kur prekybininkai bei pirkėjai noriai rinksis kiekvieną savaitę. Turgavietėje pastatyti prekystaliai, įrengtas apšvietimas, aikštelės išklotos trinkelėmis, pagal šiuolaikinius reikalavimus įrengtas viešasis tualetas, pritaikytas naudotis negalią turintiems asmenims.

 

 

  

Jurbarko rajono savivaldybės Meras Skirmantas Mockevičius džiaugėsi, kad įgyvendinus projektą buvo realizuoti bendruomenės lūkesčiai turėti įrengtą prekyvietę, kurioje smulkieji verslininkai ir vietos ūkininkai galės patogiai realizuoti savo pagamintą ar užaugintą produkciją. „Šiuolaikiška ir moderni infrastruktūrą tenkinanti gyventojų poreikius kaimiškose vietovėse yra tiek pat svarbi bei reikalinga kaip ir miestuose“,– kalbėjo meras.

 

Projektas „Turgaviečių ir viešųjų tualetų įrengimas Viešvilės miestelyje ir Juodaičių kaime“ įgyvendintas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklas.

 

Atidarymo akimirkos:

 

 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.