Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
VIEŠNAGĖ KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖJE
2018-08-07  
  

Beveik 40 Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojų, vadovaujamų savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės, rugpjūčio 3 d. viešėjo Kupiškio rajono savivaldybėje. Vizito tikslas – pasidalinti darbo patirtimi, aptarti abiejų savivaldybių įgyvendinamus projektus, darbo organizavimą, kolegiškai pabendrauti.


Kupiškyje jurbarkiečius priėmė savivaldybės meras Dainius Bardauskas, administracijos direktorius Marius Mališauskas, skyrių vedėjai. Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vyresnioji specialistė Ingrida Varnytė  pristatė Kupiškio miestą ir rajoną, vėliau kartu su šio skyriaus vedėju Arūnu Valintėliu apžiūrėjome rajone įgyvendinamus projektus – tvarkomą  miesto centrinę aikštę, Socialinių paslaugų centre baigiamus įrengti savarankiško gyvenimo namus, rekonstruojamą Kupiškio autobusų stotį, restauruojamą Palėvenės buvusio vienuolyno ansamblį ir kitus.

 

Įdomu ir naudinga buvo pabendrauti su kolegomis, palyginti savivaldybių administracijų struktūrą, funkcijų pasiskirstymą, pasikeisti informacija apie kasdienines problemas ir jų sprendimo būdus. Kupiškio rajono savivaldybė mažesnė už Jurbarko – čia gyvena apie 17 tūkst. gyventojų. Savivaldybėje yra 13 skyrių (Jurbarko rajono savivaldybėje 11) ir 4 administracijos specialistai (Jurbarke 2), 6 seniūnijos (Jurbarke 12). Jie neturi miesto seniūnijos, Tarybos ir mero sekretoriato, kol kas savivaldybėje neįdiegtas ir vieno langelio principas.

 

Kupiškėnai labai didžiuojasi savo kraštiečiu Virgilijumi Alekna, Etnografijos muziejuje apžiūrėjome jam skirtą įdomią parodą. Užklupęs lietus sutrukdė apžiūrėti prie Kupiškio marių įrengtą poilsiavietę, pasivaikščioti po dendroparką šių marių saloje, užtat kiek ilgiau  galėjome pasigrožėti išskirtinio dydžio Kupiškio bažnyčia.

 

Viešnagės pabaigoje apsilankėme Uoginių kaime. Čia šalia originalaus Adomo Petrausko muziejaus prieš keletą metų pastatytas Amatų centras, kuriame rengiamos įvairios edukacinės programos. Jurbarkiečiams buvo pasiūlyta programa „Kupiškėnų ingeidžiai ir linksmybės“.

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai  kiekvieną vasarą  vyksta į panašias keliones. „Kiekvienoje savivaldybėje sužinome ir pamatome kažką naujo, įdomaus, parsivežame  idėjų, kaip spręsti vienas ar kitas problemas“, –  sako administracijos direktorė Vida Rekešienė.

 

 

 

 

Kartu su kolegomis Kupiškio rajono savivaldybėje.

 

 

 

Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas (dešinėje)
 ir administracijos direktorius Marius Mališauskas (kairėje).

 

 

 

Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vyresnioji specialistė Ingrida Varnytė
 supažindino su Kupiškio miestu ir rajonu.

 

 

 

 

 

 

 

Danutė Matelienė,

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.