Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
JAUMINO METŲ FINALE IŠDALINTI APDOVANOJIMAI
2017-12-01  
  

Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius gruodžio 1 d. tradiciškai pagerbė aktyviausius, labiausiai pasižymėjusius Jurbarko krašte jaunuolius, labiausiai jiems padedančius žmones ir įstaigas. Nugalėtojai buvo renkami šešiose nominacijose:Jaunimo iniciatyva“, „Jaunimo renginys“, „Jaunimo partneris“, „Jaunimo neformali grupė“, „Jaunimo savanoris“, „Jaunimo menininkas“. Skirtingai nei praėjusiais metais, šiemet, visuomenės pasiūlytus kandidatus nominacijoms gauti, vertino Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir specialiais šiai progai pagamintais prizais.


„Lietuvos ekonomiką pakels ne tik ekonomistai ar IT specialistai, o tai padarys kūrybingi jauni žmonės, gebantys kurti ir įgyvendinti savo svajones“, – sakė Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas sveikindamas VšĮ Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje į renginį „Jaunimo metų finalas 2017“ susirinkusius svečius.

 

Sveikinimus susirinkusiems taip pat skyrė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys bei skyriaus vyriausiasis specialistas (jaunimo reikalų koordinatorius) Lukas Bakšys. Koordinatorius pasidžiaugė šių metų rajono jaunimo veiklomis, jų iniciatyvomis ir palinkėjo sėkmės įgyvendinant naujus sumanymus bei idėjas 2018-aisiais metais. L. Bakšys išreiškė viltį, kad jaunimas, net ir išvykęs mokytis į kitus Lietuvos miestus, nepamirš savo gimtojo krašto ir atveš į jį dar brandesnių idėjų bei projektų.

 

Nominacijoje „Jaunimo menininkas“ nugalėtojais paskelbti net šeši jaunuoliai. Tai nuostabų balsą turinti ir aktyviai rajono kultūriniame gyvenime dalyvaujanti Ieva Sapronaitytė. Dainininkė pati kurianti muziką, aktyviai dalyvaujanti Jurbarko bardų, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos koncertinėje ir jaunųjų šaulių veiklojeJogailė Gustaitytė. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas, skautas, nesiskiriantis su fotografija – Pijus Bastys. Nuostabaus balso savininkė, aktyviai dalyvaujanti įvairiuose Jurbarko rajono renginiuose, grojanti Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos kanklių ansamblyje „Smilga" ir šokanti Jurbarko kultūros centro merginų šiuolaikinio šokio studijoje „Dona“ – Augustė Pocevičiūtė. Tarp jaunimo menininkų ir Evelina Baltrušaitytė, kurios „arkliukas“ – fotografija. Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinėje mokykloje Evelina surengė akciją, skirtą Vasario 16-ąjai, kurios akimirkas įamžino fotografijose. Ji taip pat savanoriavo Jurbarko miesto ir rajono laikraštyje „Mūsų laikas“. Stropi, iniciatyvi, atsakinga Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos dailės skyriaus 6 klasės mokinė Ida Masaitytė taip pat tarp nugalėtojų. Mergina dažnai atstovauja mokyklai įvairiose parodose, pleneruose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose ir yra jų laureatė.

 

Eivilė Šulcaitė, Kamilė Kačinskaitė, Rimgailė Vaitkutė – jaunimo savanorės. Eivilė – Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė, Jurbarko krašto INFO savanorių tinklo savanorė. Su jos pagalba gimnazijoje suorganizuotas renginys su protmūšiu „Darnaus vystymosi tikslai ir globalus švietimas“, įgyvendinta filmo vakaro idėja. Ne už kalnų ir labdaros popietė, kurios metu surinktos lėšos bus skiriamos jaunimo erdvės gimnazijoje įrengimui. Kamilė Kačinskaitė taip pat šios gimnazijos mokinė, Eurodesk Lietuva savanorė, Jurbarko krašto INFO savanorių tinklo savanorė. Dalyvauja įvairiuose mokymuose, prisideda prie idėjų įgyvendinimo ir savanorystės skleidimo savo krašte. Rimgailė Vaitkutė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinė, Ne vienerius metus mergina prisideda prie Tarptautinės savanorių dienos renginių organizavimo ir kitų iniciatyvų, ilgą laiką savanoriavo projekte „Mobili laisvalaikio programa“.

 

Geriausiais 2017 metų jaunimo renginiais pripažinti: neformalios jaunimo grupės „Mes&AJE“ ir partnerių Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje pirmą kartą surengtos Jaunimo naktinės tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo net 15 komandų. Įvertinta ir Jurbarko rajono policijos komisariato prevencinė-sveikatinimo stovykla jaunimui „Viskas mūsų rankose, todėl jų nuleisti negalime“, kurią šių metų vasarą surengė bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius kartu su kolegomis. Savaitės trukmės stovykloje dalyvavo per 30 jaunuolių. Renginyje neliko nepastebėtas tradicinis Jaunųjų šaulių sąskrydis „Naktis pilyje III“ kasmet suburiantis per 200 jaunųjų šaulių. Tarp geriausiųjų – tradicinės ir respublikinės varžytuvės „Visos pasakos baigiasi laimingai", skirtos akcijai „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“, kurį organizuoja Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Saulena Lukšienė. Dar vienas apdovanojimas skirtas neformaliai jaunimo grupei „City alumni Jurbarkas" už Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje surengtą studijų mugę „Kas po to?“, kurioje studentai ir mokslus baigę jaunuoliai dalinosi savo patirtimi bei sėkmės istorijomis su Jurbarko krašto jaunimu.

 

Renginyje „Jaunimo metų finalas 2017“ geriausiomis jaunimo iniciatyvomis pripažintos: Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos Jaunimo studijos mokyklos rūsyje įrengtas siaubo kambarys, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje Mokinių parlamento judrioji pertrauka ir Laerto Mankaus naktinio krepšinio turnyras subūręs 40 komandų ne tik iš Jurbarko, bet ir kitų miestų.

 

Padėkos žodžiai renginyje skirti ir jaunimo partneriams – Jurbarko rajono savivaldybės viešajai bibliotekai ir jos kolektyvui, Vadžgirio bibliotekos sielai Erikai Žievienei ir Kauno apygardos probacijos tarnybos Jurbarko skyriaus inspektorei Ingai Molevaitei.

 

Nominacijoje „Jaunimo neformali grupė“ apdovanota Girdžių seniūnijos neformali jaunimo grupė „Veikiam“ vykdanti sportinę, meninę veiklą, skatinanti jaunimą aktyviai ir turiningai praleisti laiką. Už riedlenčių, paspirtukų ir bmx dviračių sporto populiarinimą bei surengtas varžybas renginio „Riedėk Jurbarke” metu nominuota Jurbarko skatepark neformali jaunimo grupė. Už didžiulę pagalbą Rugsėjo 1-ąją Jurbarko jaunimo parke, žaidime „Auksinis protas“, bendros stovyklos organizavimą su Rietavo jaunimu bei nuolatinį dalyvavimą įvairiose veiklose padėkota neformaliai jaunimo grupei „Mes&AJE“.

 

Renginį „Jaunimo metų finalas 2017“ vedė Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė Kamilė Pernarauskaitė ir Humoro klubo“ atstovas Mantas Bartuševičius, kuris susirinkusiems atliko savo pasirodymą. Vakaro metu koncertavo jaunimo muzikos grupė „MONO“ iš Šiaulių.

 

 

 

DAUGIAU RENGINIO AKIMIRKŲ RASITE ČIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams  

 

 

 

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.