Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžiai
 POSĖDŽIŲ ĮRAŠAI
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
SUSITIKIMAS JURBARKO NAUJAMIESČIO PROGIMNAZIJOJE SU BŪSIMŲ PIRMOKĖLIŲ TĖVAIS
2019-06-10  

 

2019 m. birželio 6 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje  įvyko susitikimas su būsimų pirmokų tėvais. Susitikime dalyvavo Jurbarko Naujamiesčio  progimnazijos direktorė Alma Uznė, pavaduotoja ugdymui Jurgita Voroninienė, kiti administracijos darbuotojai ir Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos vadovai – direktorius Viljamas Bakšys,  pavaduotojos ugdymui Ramutė Beinerienė ir Valerija Kalinauskienė.

Mokyklų vadovai pristatė jų vadovaujamų mokyklų vykdomas formaliojo ir neformaliojo švietimo programas, įgyvendinamas veiklas, projektus, progimnazijos teikiamas švietimo pagalbos paslaugas. Pakvietė pirmokus ir jų tėvus į birželio mėnesį organizuojamas stovyklas, skirtas susipažinimui su mokykla, būsimais mokytojais.

Susitikime taip pat dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė bei vyriausioji specialistė Dalia Jaramavičienė, kurios supažindino tėvus su teisės aktais ir jų nuostatomis, reglamentuojančiomis vaikų priėmimą į Jurbarko rajono savivaldybės  bendrojo ugdymo mokyklas. 2019 m. kovo 28 d. Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimu leista Jurbarko Naujamiesčio ir Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijoms komplektuoti po tris pirmas klases. Gegužės mėnesį paaiškėjo, kad Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje yra pateikta daugiau tėvų prašymų, todėl ne visi mokiniai patektų į planuojamas formuoti tris klases. Tėvai kreipėsi į progimnazijos direktorę spręsti klausimą dėl ketvirtos klasės komplekto suformavimo. Gavęs šią informaciją Švietimo, kultūros ir sporto skyrius atliko analizę ir nustatė, kad net virš 20 pateiktų tėvų  prašymų yra ne iš šiai mokyklai savivaldybės tarybos sprendimu nustatytos ir  priskirtos teritorijos. Švietimo įstatymo 29 straipsnio 3 dalis numato, kad į savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklą pirmumo teise turi būti priimamas asmuo, gyvenantis mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos tai mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Tėvų (globėjų, rūpintojų) ir vaiko pageidavimu vaikas gali būti priimtas į kitą bendrojo ugdymo mokyklą, bet tik tuo atveju, jeigu joje yra laisvų vietų. Būtent tai nustatyta ir Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimais patvirtintose tvarkose, kuriomis turi vadovautis mokyklų direktoriai, darbuotojai, tėvai.

Susitikimo metu Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos direktorė įpareigota iki 2019 m. birželio 10 d. pateikti trijų klasių komplektų, kurie patvirtinti tarybos sprendimu, vaikų sąrašus, suformuotus laikantis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatytų tvarkų reikalavimų; apie tai informuoti būsimų pirmokų tėvus. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos pirmose klasėse dar yra laisvų vietų, todėl vaikų, kurie yra iš šiai mokyklai priskirtos teritorijos, tėvai turi galimybę pateikti prašymus dėl vaikų mokymosi šioje mokykloje. 

 

Jolita Jablonskienė

Jurbarko rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja

 

 
  Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val. 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.