Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2018-12-14 SAVIVALDYBĖ SKYRĖ LĖŠAS RELIGINĖMS BENDRUOMENĖMS
  

2018 m. gruodžio 12 d. savivaldybėje įvyko komisijos, Jurbarko rajono savivaldybės biudžete patvirtintų lėšų religinėms bendruomenėms remti paskirstymo 2018 metais, posėdis. Posėdžiui, kuriame buvo svarstyti trijų religinių bendruomenių prašymai, pirmininkavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

2018-12-14 VALSTYBINĖ VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBA PATARIA: KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PERKANT ŽAISLUS?
  

Artėja didžiosios metų šventės, o su jomis ir dovanų laukimo metas mūsų mažiesiems. Kad dovanos mažyliams neštų džiaugsmą, o suaugusiųjų neužkluptų netikėti rūpesčiai, norėtume patarti tėveliams ir seneliams, į ką jie turėtų atkreipti ypatingą dėmesį, perkant tvirtą, saugų žaislą.

2018-12-13 VYRIAUSIOSIOS TARNYBINĖS ETIKOS KOMISIJOS SPRENDIMAS – NUTRAUKTI TYRIMĄ DĖL MERO S. MOCKEVIČIAUS ELGESIO
  

2018 m. gruodžio 12 d. vykusiame posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau –VTEK) nusprendė nutraukti tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus elgesio. VTEK tyrė, ar meras nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (toliau – VPIDVTĮ) reikalavimų. Tyrimą dėl to, kad meras galbūt į aukštesnes – Jurbarko bibliotekos direktoriaus – pareigas priėmė dirbti VPIDVTĮ reikalavimus pažeidusį asmenį, VTEK pradėjo rugsėjo 13 d., gavusi skundą.

2018-12-11 JURBARKIETEI BIRUTEI BARTKUTEI ĮTEIKTA LIETUVOS RESPUBLIKOS KULTŪROS MINISTERIJOS PREMIJA
  

Gruodžio 11 d. iškilmingame renginyje Vilniaus miesto rotušėje, Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams. Kultūros ministerijos premija už tradicinės kultūros puoselėjimą ir skleidimą įteikta Jurbarko kultūros centro darbuotojai, folkloro grupių ,,Imsrė“ ir „Imsriukai“ vadovei, tautodailininkei, kalendorinių ir tradicinių švenčių, tarptautinio folkloro festivalio „Ant vandens“ organizatorei Birutei Bartkutei. Plačiau apie B. Bartkutę skaitykite ČIA.

2018-12-11 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ATSTOVAI DALYVAVO NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ FORUME 2018
  

Gruodžio 10 – Tarptautinę žmogaus teisių dieną, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė, savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė melioracijai Akvilė Bialoglovytė (šiuo metu kuruojanti rajono nevyriausybines organizacijas), Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Andrikaitienė, Neformaliojo vaikų švietimo programos „Eko kūrybinių dirbtuvėlių“ laisvoji mokytoja Sandra Mielkaitytė bei Jurbarkų seniūnijoje socialinio darbo praktiką atliekanti Vaida Saročkienė dalyvavo tradiciniame Nevyriausybinių organizacijų forume 2018 LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

2018-11-28 PIRMASIS LEDAS – PAVOJINGAS
  

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyrius primena, kad ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau, kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai. 

2018-11-27 ARTĖJANT ŠV. KALĖDOMS IŠPILDYKIME SUDĖTINGOMIS SOCIALINĖMIS SĄLYGOMIS GYVENANČIŲ VAIKŲ SVAJONES
  

Jau kelis metus Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius dalyvauja projekte „Vaikų svajonės“, skirtame pagelbėti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių šeimų vaikams, siekiant padrąsinti juos tikėti ir siekti savo svajonių, parodyti jiems dėmesį ir rūpestį. Seniūnijų socialiniai darbuotojai surinko socialinės rizikos šeimose gyvenančių vaikų svajones. Svajonės įvairios, tačiau kiekvienam vaikui labai svarbios ir dažnai sunkiai pasiekiamos, net jei tai būtų paprasčiausi žieminiai batai ar žaislinė mašinėlė. 

2018-11-08 KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS PADĖKOS DIENOS APDOVANOJIMUI „KRIŠTOLINĖS LELIJOS 2018“
  

Praėjusiais metais Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasiūlė naują tradiciją kiekvienais metais organizuoti iškilmingą, viešą ir atvirą visai bendruomenei renginį – Padėkos dieną, kurios metu būtų pagerbti Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiai, per praėjusius kalendorinius metus labiausiai nusipelnę Jurbarko kraštui. Tokiam jo siūlymui 2018 m. sausio 25 d. pritarė ir savivaldybės taryba, kuri patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės Padėkos dienos nuostatus (atsisiųsti). Šis dokumentas apibrėžia ir nustato Padėkos dienos organizavimo, pretendentų teikimo apdovanoti ir apdovanojimo tvarką. 

2018-10-23 SPAUDOS KONFERENCIJOS „ISPANIJA – KODĖL NE?!“ VAIZDO ĮRAŠAS (papildyta skaidrėmis 2018-10-23)
  

Spaudos konferencijos vykusios 2018 spalio 10 d. Jurbarko rajono savivaldybėje vaizdo įrašas, kuriame kalbama apie Jurbarko rajono savivaldybės valstybės tarnautojų dalyvavimą projekte „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ mokymuose/patirties mainuose (penkiose Ispanijos Karalystės savivaldybėse: Santandere, Oviede, Burgose, Bilbao, Vitoria-Gasteize). 

2018-10-18 KVIEČIAMA TEIKTI KANDIDATŪRAS DĖL APDOVANOJIMO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS ATMINIMO MEDALIU „TARNAUKITE LIETUVAI“
  

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“. Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.

2018-10-18 SINAGOGŲ AIKŠTĖS MEMORIALAS BUS ATIDENGTAS 2019 METŲ LIEPOS MĖNESIO 12 DIENĄ
  

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitikęs su CAN New Artists Collegium (Izraelis) vadovu, monumento autoriumi, žinomu skulptoriumi Dovydu Zundelovičiumi (David Zundelovitch) bei visa kūrybine komanda apžiūrėjo Sinagogų aikštės memorialo kūrimo darbus „Baltosios Savingės“ akmens dirbtuvėse Širvintų rajone. Išsamiau su projektu galite susipažinti: https://www.facebook.com/SynagogueSquareMemorialJurbarkas/

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.