Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
http://jurbarkas.lt/index.php?43101726
  • http://jurbarkas.lt/index.php?43101726
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
ŠAUDYMO VARŽYBOSE „TAIKLUSIS ŠAULYS“ TARP 16-OS KOMANDŲ – IR JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS VADOVAI
2020-07-13  
  2020 m. liepos 12 d. UAB ,,Oksalis“ šaudykloje, Jurbarke, įvyko jau ketvirtosios šaudymo varžybos Jurbarko rajono savivaldybės mero taurei laimėti – „Taiklusis šaulys“. 

Taiklumą varžybose išbandė net 16 komandų (po 3 dalyvius) iš Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Šilutės, Pagėgių, Kauno, Tauragės, Šakių ir Jurbarko. Didžioji dalis dalyvių – Lietuvos šaulių sąjungos, policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai. Dalyviai varžėsi rungtyse su trimis skirtingais ginklais, šaudydami į nuo 25 iki 100 m atstumu nutolusius taikinius.

 

Dalyvauti šaudymo varžybose Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė ir kitų Tauragės regiono savivaldybių merų komandas. „Jau greit bus metai,  kai Jurbarko, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės savivaldybių merai kartu įgyvendina funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategiją. Įgyvendinant strategija siekiama paskatinti savivaldybes kartu su socialiniais partneriais ir bendruomenių atstovais ieškoti bendrų sprendinių siekiant efektyviau pritraukti investicijas ir teikti viešąsias paslaugas. Todėl ir bendras savivaldybių atstovų dalyvavimas varžybose, neformalus bendravimas suartina bei padeda labiau pažinti vieni kitus. Šį kartą su mumis varžėsi Pagėgių savivaldybės komanda su meru Vaidu Bendaravičium priešaky, tikiuosi, kad kitais metais vyksiančiose penktosiose varžybose sulauksime visų aplinkinių savivaldybių merų vadovaujamų komandų. Pagrindiniai varžybų organizatoriai - Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-oji šaulių rinktinė. Noriu jiems ypatingai padėkoti už pagalbą įveikiant dėl COVID-19 kilusias problemas, už patruliavimą naktimis karantino laiku“– įteikdamas apdovanojimus varžybų nugalėtojams pažymėjo Jurbarko rajono savivaldybės meras.

 

Susumavus rezultatus pirmąją vietą ir pereinamąją Jurbarko rajono savivaldybės mero taurę laimėjo Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės trejetas.

 

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičiaus, kartu su pavaduotoju Daivaru Rybakovu ir Savivaldybės administracijos direktoriumi Raimundu Basčiu bendroje įskaitoje iš 16 komandų užėmė 9 vietą ir draugiškoje kovoje įveikė Pagėgių savivaldybės mero vadovaujamą komandą, užėmusią 12 vietą.

 

Varžybų organizatoriai – Lietuvos Šaulių sąjungos LDK Kęstučio 7-oji šaulių rinktinė ir Jurbarko rajono savivaldybė.

 

 

 
     
 
 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val. 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.