Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-03-19 UAB „PRESTO DURPĖS“ NEATSISAKO KETINIMŲ, NORS TAM NEPRITARTA
  

UAB „Presto durpės“ ir toliau siekia išgauti durpes Dainių miške ir yra pateikę Jurbarko rajono savivaldybei derinti Jurbarko rajono Dainių durpių telkinio naudojimo (kasybos-rekultyvavimo) projektą. Savivaldybė projektą atsisakė derinti, šiuo metu yra gautas bendrovės advokatų raštas „Dėl žemės gelmių naudojimo projekto derinimo”, kuriame išdėstomas ultimatyvus reikalavimas „įvertinti savo pozicijos nepagrįstumą ir suderinti žemės gelmių naudojimo projektą“.

2018-03-19 SAVIVALDYBIŲ DARBUOTOJŲ SPORTO ŠVENTĖJE JURBARKIEIČIAI IŠKOVOJO III VIETĄ
  

Kovo 16 d. Pagėgiuose vyko XI Tauragės apskrities rajonų savivaldybių darbuotojų sporto šventė, kurioje Jurbarko rajono savivaldybę atstovavo 16 asmenų komanda, sudaryta iš savivaldybės administracijos, seniūnijų darbuotojų bei Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro vadovų. Jurbarko, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės savivaldybių komandos varžėsi tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio, trikovės ir kitose rungtyse. Po atkaklių kovų, Jurbarko rajono savivaldybės komanda bendroje įskaitoje, iškovojo III vietą. Jurbarkiečiams geriausiai sekėsi stalo teniso ir estafetės rungtyse, kuriose jie iškovojo II vietas.

2018-03-19 SAVIVALDYBIŲ TERITORIJOSE BUS VYKDOMOS LAUKO TAKTIKOS PRATYBOS
  

Vadovaujantis Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono (toliau –  Kęstučio MPB) padalinių karinio rengimo planu 2018 m. kovo 19 – 22 d. Jurbarko ir Tauragės rajonų savivaldybių teritorijose bus vykdomos lauko taktikos pratybos, kuriose dalyvaus Kęstučio MPB Štabo kuopos kariai. Pratybų metu savivaldybių teritorijose judės karinė technika, skraidys jungtinių Amerikos valstijų Oro pajėgų sraigtasparniai, taip pat bus naudojami imitaciniai šaudmenys. Pratybų metu bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių ir civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

2018-03-19 KOVO 24 D. 20.30 VAL. JURBARKAS JUNGIASI PRIE „ŽEMĖS VALANDOS“
  

Š. m. kovo 24 d. 20.30 vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai. Vienas jų – tai klimato kaita, kurios poveikis juntamas jau ir mūsų šalyje.

2018-03-18 SAVIVALDYBĖJE LANKYSIS KROATIJOS RESPUBLIKOS AMBASADOS LIETUVOS RESPUBLIKOJE LAIKINASIS REIKALŲ PATIKĖTINIS KREŠIMIRAS KEDMENECAS
  

Kovo 23 d. (penktadienį) Jurbarko rajono savivaldybėje su oficialiu vizitu lankysis Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje laikinasis reikalų patikėtinis Krešimiras Kedmenecas ir jo asistentė Jurga Jozič.

2018-03-18 „VAIVORYKŠTĖS“ TEATRUI – GARBINGAS „AUKSO PAUKŠTĖS“ APDOVANOJIMAS
  

Lietuvos nacionalinis kultūros centras „Aukso paukštės“ geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu 2017 m. pripažino Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą „Vaivorykštė“ ir jo vadovę Birutę Šneiderienę. Ta proga kovo 16 d. Jurbarko kultūros centre buvo surengtas laureatų pasirodymas ir „Aukso paukštės“ įteikimo iškilmės. Apdovanojimą laureatams įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro Teatro poskyrio vadovė Irena Maciulevičienė.

2018-03-18 LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS SISTEMOS MEDALIAIS CIVILIAMS „UŽ NUOPELNUS“ APDOVANOTI TRYS KRAŠTIEČIAI
  

2018 m. vasario 9 d. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio įsakymu Nr. P-210 Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio – proga už ypatingus nuopelnus ir asmeninį indėlį bei pasiaukojimą auklėjant ir mokant jaunąją kartą, patriotiškumo ir tautiškumo jai skiepijimą, švietėjišką veiklą, vaikų kultūrinės-karinės stovyklos „Sakale, lėk“ organizavimą ir jos veiklos koordinavimą, bendruomenės narių pilietiškumo ugdymą, Lietuvos kariuomenės vardo garsinimą Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medaliu civiliams „Už nuopelnus“ apdovanoti trys kraštiečiai:

2018-03-16 SAVANORIŲ UGNIAGESIŲ VEIKLA ĮSIBĖGĖJA
  

Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba, Viešvilės bendruomenės centras „Skalvija“ ir Smalininkų bendruomenės centras 2017 m. spalio 13 d. sudarė Jungtinės veiklos sutartį, kuria susitarė bendradarbiauti įgyvendinant vietos projektą Nr. JURB-LEADER-6B-1-5 „Jurbarko rajono savanorių ugniagesių veiklos užtikrinimas“, pateiktą pagal Vietos veiklos grupės „Nemunas“ vietos plėtros strategiją. Už projekto įgyvendinimą, administravimą ir priežiūrą yra atsakinga Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba.

2018-03-15 SENIŪNIJŲ GYVENTOJŲ RŪPESČIAI VIRSTA UŽDUOTIMIS SAVIVALDYBĖS VADOVAMS
  

Kovo 14 dienos susitikime su Raudonės seniūnijos bendruomene, pristatant Savivaldybės tarybos, mero ir administracijos 2017 metų veiklos ataskaitas, išryškėjo pats jautriausias klausimas visiems raudoniškiams dėl tolimesnio Raudonės pilies likimo ir ateities. „Pastaruosius šešerius metus matėme, kad ji nyksta, tačiau ne visi drįsome tai pasakyti. Mokyklos jau neatkursime, todėl siūlau nubraukti visas nuoskaudas ir susitelkti bendriems darbams dėl tolimesnės mūsų miestelio ateities. Mano tikslas – kad Raudonės pilis įgautų užsienio investuotojo statusą, kuris galėtų būti įteisintas Savivaldybės tarybos sprendimu. Bendruomenių reikmėms turi išlikti salės, skirtos sportui ir kultūriniams renginiams. Taip pat nenoriu, kad pilis taptų kaimo turizmo sodybos lygio. Manau, jog turime investuotojui užkelti kartelę, kad nebūtume apgauti. Tikiu, kad bus priimti tinkami sprendimai, kurie atneš naudą ne tik Jurbarko rajonui, bet ir visai Lietuvai“, – susitikime pabrėžė Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas.

2018-03-15 DĖMESIO! INFORMUOJAME DĖL GALIMO NEMUNO UPĖS PATVINIMO
  

Informuojame, kad dėl pavasario polaidžio Nemuno upėje prasidėjo ledonešis, pakilo vandens lygis. Yra tikimybė, kad vanduo gali pakilti ir iki pavojingos ribos. Gyventojus, gyvenančius arti Nemuno upės, raginame būti budrius, nuolat stebėti esamą situaciją, o atsitikus nelaimei prašome skambinti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 . Pateikiame civilinės saugos rekomendacijas, kaip elgtis kilus potvyniui:

2018-03-15 RAUDONĖS PILIES LIKIMAS – RŪPI IR BENDRUOMENEI, IR SAVIVALDYBEI
  

Kovo 14 dienos susitikime su Raudonės seniūnijos bendruomene, pristatant Savivaldybės tarybos, mero ir administracijos 2017 metų veiklos ataskaitas, išryškėjo pats jautriausias klausimas visiems raudoniškiams dėl tolimesnio Raudonės pilies likimo ir ateities. 

2018-03-15 INFORMACIJA VISIEMS KIAULIŲ LAIKYTOJAMS
  

Informuojame, kad Jurbarko rajonas patenka į buferinę afrikinio kiaulių maro zoną. Buferinė zona – tai apsauginė teritorija, kurioje taikomi griežčiausi biologinio saugumo reikalavimai kiaulių laikymo vietose ir vykdoma sustiprinta šių ūkių kontrolė. 2018 m. kovo 13 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) direktorius, siekdamas apsaugoti Lietuvos Respubliką nuo afrikinio kiaulių maro sukėlėjų paplitimo, kiaulių laikytojų prievoles, papildė nauju punktu.

2018-03-13 KVIEČIAME DALYVAUTI 25-OJOJE „MAISTO BANKO“ AKCIJOJE
  

Kovo 23–24 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ 74 miestų prekybos centruose vykdys 25-ąją maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tradicinės „Maisto banko“ akcijos metu geros valios žmonės bus kviečiami solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų. „Maisto banko“ akcijų metu geros valios žmonės nepasiturinčių maitinimui jau paaukojo maisto produktų už 5,5 mln. eurų.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.