Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-06-22 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS VADOVŲ SVEIKINIMAS JONINIŲ PROGA

2018-06-21 REMONTUOJAMAS VIENAS LANGELIS – ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS
  

Įgyvendinant projektą „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“, savivaldybės Priimamajame („viename langelyje“) pradedami patalpų remonto darbai. Laikinai, kol bus sutvarkytos šios patalpos,  darbuotojos dirbs kituose kabinetuose:                  

2018-06-21 MITUVOS UŽTVANKOJE VANDUO NEATITINKA HIGIENOS NORMOS REIKALAVIMŲ
  

Informuojame, kad 2018 m. birželio 18 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno prie Jurbarko, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad vandens telkinių Nemuno prie Jurbarko ir Jurbarko karjero vandens kokybė atitiko higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršijo).

2018-06-21 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE ĮVYKO CIVILINĖS SAUGOS MOKYMAI
  

2018 m. birželio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Civilinės ir darbo saugos vyriausiasis specialistas Vidmantas Gliosas į civilinės saugos mokymus sukvietė Jurbarko rajono seniūnijų seniūnus ir jų pavaduotojus, savivaldybės įstaigų atstovus. Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus darbuotojai Stanislovas Dedūra, Rolandas Čelna ir Vidmantas Paliakas pravedė klausytojams kursus pagal ūkio subjektų ir įstaigų, kuriuose nuolat ar laikinai būna žmonių, vadovų arba jų įgaliotų asmenų įvadinio civilinės saugos mokymo programą.

2018-06-21 UNIKALUS NAMAS ANT RATŲ APSILANKYS JURBARKE IR KLAUSUČIUOSE
  

Birželio 22 d. 10 val. į Jurbarko miesto automobilių stovėjimo aikštelę, adresu Kauno g. 32A, ir 14.30 val. į aikštelę prie Klausučių kultūros centro atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukurtas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus namas, kuris sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“, lankysis 60-tyje Lietuvos savivaldybių. Turo metu gyventojai bus šviečiami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą.

2018-06-20 JURBARKE SVEČIUOJASI VAIKAI IŠ UKRAINOS
  

Birželio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis Jurbarko dvaro parke susitiko su į Jurbarką atvykusiais 9–16 metų amžiaus vaikais iš Ukrainos. „Viešnagės metu vaikai turės galimybę pažinti Jurbarko kraštą ir jo istoriją, puikiai praleis laiką įvairiose edukacinėse ir sportinėse veiklose, susiras naujų draugų bei praplės akiratį. Džiaugiamės, kad galime prisidėti padedant vaikams, nukentėjusiems nuo karinių veiksmų Ukrainoje ir tikimės, kad ši, bei kitos panašios iniciatyvos, dar labiau sustiprins Lietuvos ir Ukrainos  draugystę“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

2018-06-20 SAVIVALDYBĖS ATSTOVAI DALYVAVO PASAULINĖS PABĖGĖLIŲ DIENOS MINĖJIMO ŠVENTĖJE
  

Birželio 20 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir savivaldybės administracijos Civilinės ir darbo saugos specialistas Vidmantas Gliosas dalyvavo Pasaulinės pabėgėlių dienos minėjimo šventėje Pabėgėlių priėmimo centre Rukloje, Jonavos rajone. Savivaldybės atstovai turėjo galimybę pabendrauti su pabėgėliais, susipažinti su jų kultūra, gyvenimo sąlygomis. Šventės metu taip pat buvo pristatyti jų tautiniai patiekalai, surengtos sporto varžybos, koncertas.

2018-06-19 ĮVYKO DARBO GRUPĖS JURBARKO KRAŠTO ŠVENTEI ORGANIZUOTI POSĖDIS
  

Jurbarko rajono savivaldybėje birželio 19 d. įvyko mero Skirmanto Mockevičiaus potvarkiu sudarytos darbo grupės Jurbarko krašto šventei organizuoti posėdis. Jame detaliai buvo aptarta rugpjūčio 23–26 dienomis Jurbarko mieste ir rajone vyksiančių renginių programa, patikslintas jų laikas. Diskutuota apie Jurbarko miesto ir tilto per Nemuną puošybą, maitinimo paslaugas, veiklas ir pramogas, skirtas mažiesiems šventės dalyviams. Kalbėta ir apie tai, kaip šią šventę su veiklomis galėtų paįvairinti mūsų krašto jaunimas, savanoriai.

2018-06-18 Į ATNAUJINTAS PATALPAS PERSIKĖLĖ GIRDŽIŲ SENIŪNIJA IR BIBLIOTEKA
  

Birželio 18 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus patalpose įvyko dviguba šventė. Į atnaujintas patalpas persikėlė Girdžių seniūnija ir miestelio biblioteka. Patalpų, kuriose įsikūrė seniūnija, remontui iš savivaldybės biudžeto skirta kiek daugiau nei 50 000 Eur. Čia vietoje klasių įrengti kabinetai, pervedžioti elektros tinklai, suremontuotas koridorius. Darbuotojams įrengtos naujos, patogios patalpos.

2018-06-18 METŲ BIBLIOTEKININKEI VIOLETAI ŠOBLINSKAITEI SUTEIKTA „JONVABALIO“ NOMINACIJA
  

Birželio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė lankėsi Jurbarkų seniūnijos salėje, kur kartu su Jurbarkų seniūnijos bendruomene dalyvavo susitikime su rašytoja, Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veliuonos filialo bibliotekininke Violeta Šoblinskaite-Aleksa. Už meilę knygai, puikias iniciatyvas, aktyvų bendradarbiavimą su bendruomene bei visuomeninėmis organizacijomis, nenuilstamą skaitymo skatinimą originaliomis iniciatyvomis V. Šoblinskaitei-Aleksai birželio 7 d. Veliuonos kultūros centre suteikta Klaipėdos regiono Metų bibliotekininko nominacija „Jonvabalis“. Nominacijos liudijimą V. Šoblinskaitei-Aleksai įteikė Ievos Simonaitytės Klaipėdos apskrities viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Laima Pačebutienė.

2018-01-17 LIETUVOJE STARTAVO AKCIJA – „SVEIKAS, MAŽYLI – LIETUVAI 100“. ŠALIES GYVENTOJAI IR ORGANIZACIJOS KVIEČIAMI MEGZTI TRISPALVES KOJINAITES NAUJAGIMIAMS
  

Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centrui buvo įteikta išskirtinė dovana – 100 suomių moterų rankomis numegztų trispalvių kojinaičių šimtmečio naujagimiams. Taip startavo Suomijos ambasados remiama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta akcija – „Sveikas, mažyli – Lietuvai 100“. Suomijos ambasadorius drauge su akcijos organizatoriais Lietuvoje – Lietuvos savivaldybių asociacijos, Valstybės atkūrimo šimtmečio komandos ir organizacijų „Padedu augti“, „Suomiškas ugdymas“ bei „Kūdikio dienoraštis“ atstovais džiaugėsi galėdami pasveikinti Lietuvai svarbiais metais gimusius naujagimius. 

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.