Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
JURBARKO RIEDLENČIŲ PARKAS BUS ATNAUJINAMAS BENDRADARBIAUJANT SU JAUNIMU
2020-08-04  
 

Rugpjūčio 4 d. Jurbarko mieste, šalia Imsrės upės esančiame riedlenčių parke, savivaldybės administracijos atstovai susitiko su čia laisvalaikį leidžiančia jaunimo bendruomene. Susitikimo tikslas – kartu aptarti riedlenčių parko atnaujinimo klausimus. Dabartinis riedlenčių parkas buvo atidarytas dar 2009 metais, o jo atnaujinimo ekstremaliai riedlentėmis, paspirtukais ir dviračiais važinėjantis jaunimas laukė jau kurį laiką.


Planuojama, kad kitais metais šiame riedlenčių parke bus atlikti infrastruktūros atnaujinimo darbai – įrengtos naujos pakylos (rampos), apšvietimas, padidintas aikštelės plotas. Tam jau yra skirtos lėšos iš Lietuvos Respublikos Sporto rėmimo fondo. Darbams atlikti numatyta 85 349,00 Eur.

  

Susitikime su riedlenčių parko bendruomene dalyvavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė bei Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Ilma Adomaitė, kurių bendromis pastangomis LR Sporto rėmimo fondui pateiktam projektui dėl riedlenčių parko atnaujinimo buvo skirtas finansavimas.


Techninius aikštelės sprendinius su jaunimu aptarė savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis inžinierius Mindaugas Balčaitis. Tai buvo ne pirmas jaunimo susitikimas su administracijos specialistais. Riedlenčių parko atnaujinimo planavimas vyksta jau kurį laiką, jaunimas aktyviai teikia pasiūlymus ir pastabas, į kurias bus atsižvelgta rengiant galutinį projektą.

 

 
 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.