Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
http://jurbarkas.lt/index.php?43101726
  • http://jurbarkas.lt/index.php?43101726

 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
Bendroji informacija

 

Atsakinga

Irena Giedraitytė, Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė

El.p. irena.giedraityte@jurbarkas.lt

Tel. (8 447) 70 168

Tel.mob. 8 682 38 184

 

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos pastate ir greta esančiuose archyvuose ten saugomų dokumentų pagrindu gyventojai gali gauti jiems reikalingų įvairių pažymų ar kitos informacijos, o likviduojami juridiniai asmenys ten perduoda saugoti savo dokumentus ir gauna šį faktą patvirtinančias pažymas, reikalingas išregistruojant įmonę iš Juridinių asmenų registro.

Savivaldybės administracijos archyve saugomi rajono savivaldybės institucijų ir administracijos veiklos metu sudaryti nuolatinio ir ilgo saugojimo dokumentai pradedant 1990 m. balandžio mėn. Visi ankstesnių metų buvusios rajono Tarybos ir rajono vykdomojo komiteto nuolatinio saugojimo dokumentai yra perduoti į Tauragės apskrities archyvą (Gaurės g. 4A, 72331 Tauragė, tel. (8 446) 62 021), todėl norint gauti iki 1990 m. balandžio mėn. sudaryto dokumento kopiją ar išrašą, reikia kreiptis į minėtą archyvą. Savivaldybės archyve taip pat saugomi visų buvusio rajono vykdomojo komiteto skyrių, vėliau–administracijos ir jos padalinių, personalo dokumentai pradedant 1944 m., kurie, paprastai, reikalingi asmenų darbo stažui nustatyti ar patikslinti.

Savivaldybės likviduotų juridinių asmenų archyve,  kuris įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 120A, Jurbarke (buv. „Nemunėlio“ mokykla-darželis), saugomi rajone veikusių (nuo 1944 m. iki šio laikotarpio) likviduotų įvairių rūšių juridinių asmenų personalo dokumentai, reikalingi dažniausiai dėl piliečių darbo stažo patvirtinimo ar pensijos apskaičiavimo, taip pat kitais atvejais. Šiame archyve saugoma daugiausiai dokumentų, dėl informacijos gavimo kreipiasi daug interesantų, todėl pažymų ir kopijų išdavimas užtrunka gana ilgai.

Civilinės metrikacijos skyriaus archyve saugomi rajone sudarytų civilinės būklės aktų įrašai. Kai reikalingi santuokos, gimimo ar mirties pakartotiniai liudijimai, šiame skyriuje gausite tos rūšies dokumentus ar informaciją, kur kreiptis.

Visą rūpimą informaciją įvairiais archyvų, likviduojamų juridinių asmenų dokumentų perdavimo, taip pat kitais su dokumentų gavimu susijusiais klausimais gausite rajono savivaldybės administracijos priimamajame, 111 kab., Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarke, kur „vieno langelio“ principu teikiamos administracinės paslaugos „Archyvo pažymų (kopijų) išdavimas“ ir „Pažymų apie likviduojamų įmonių dokumentų perdavimą išdavimas“. Konsultacijas telefonu nr. 70 168 teikia Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Irena Giedraitytė.

Pastaba: Administracinių paslaugų išsamius aprašymus prašome žiūrėti skirsniuose – PASLAUGOS / ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS / ARCHYVINĖS PAŽYMOS

 

Kaip gauti dokumentus iš valstybės ir kitų archyvų 

 

Norėdami konsultuotis įvairiais archyvų ir dokumentų valdymo klausimais, aktyviai naudokitės Lietuvos vyriausiojo archyvaro interneto svetaine (www.archyvai.lt) .Čia galima rasti daug aktualios ir įdomios informacijos minėtomis temomis.

 

Reikšmingi teisės aktai, reglamentuojantys archyvų veiklą ir dokumentų tvarkymą: 
 

Dokumentų ir archyvų įstatymas

Dokumentų rengimo taisyklių nauja redakcija

Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių nauja redakcija

Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių nauja redakcija

Lietuvos vyriausiojo archyvaro 2019 m. gruodžio 10 d. įsakymas Nr. VE-67 „Dėl oficialiųjų elektroninių dokumentų specifikacijų

Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklė

Nevalstybinių organizacijų ir privačių juridinių asmenų dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklės

Likviduojamų juridinių asmenų dokumentų perdavimo toliau saugoti ir tai patvirtinančių pažymų išdavimo tvarkos aprašas

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. sausio 29 d. įsakymas Nr. O1-75 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės biudžetinių, viešųjų įstaigų ir įmonių, neperduodančių dokumentų valstybės archyvams, dokumentų apskaitos dokumentų derinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

 

 

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-20 10:52:55

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val.



 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.