Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
PREKYBOS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJAI GALĖS IŠSITIRTI DĖL KORONAVIRUSO
2020-10-15  
 

Spalio 13 d. Savivaldybės administracijos direktorius išleido įsakymą, kuriuo Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių prekybos vietų darbuotojams suteikiama galimybė išsitirti greitaisiais COVID-19 ligos testais.


Išsityrus greitaisiais serologiniais testais, galima išsiaiškinti, ar asmenys  buvo užsikrėtę šia liga.  Tyrimo metu nustačius teigiamą koronaviruso rezultatą, darbuotojai turės kreiptis į Karštąją liniją 1808 ir registruotis PGR tyrimui bei išsitirti, ar šiuo metu neserga COVID-19 liga (koronaviruso infekcija).

 

Greitieji serologiniai testai tiria paciento kraujyje žmogaus imuninio atsako į virusą produktus – antikūnus, susidariusius žmogaus organizme, vystantis imuniniam atsakui į koronaviruso infekciją. Šie testai leidžia aiškiau matyti šalies epidemiologinį paveikslą, valdyti šios infekcijos plitimą, įvertinti, kiek žmonių jau yra persirgę ir kokių priemonių būtų galima imtis tolimesniam ligos valdymui. Testavimas greitaisiais testais atliekamas imant kraują iš piršto ir užlašinant jo ant testo.

 

Testavimą vykdys VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro ir Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai. Patalpomis, kuriose  bus vykdomas testavimas, pasirūpins rajono savivaldybė.

 

Prašome rajone esančių prekybos įstaigų vadovus iki spalio 16 d. užpildyti pridedamą lentelę ir pateikti el. paštu grazina.sutkuviene@jurbarkas.lt.

 

Išsamią informaciją apie tyrimų atlikimo vietą, datą ir laiką pateiksime, žinodami konkretų norinčių tirtis asmenų sąrašą.

 

Kilus klausimų, skambinkite tel. (8 447) 70 188, rašykite el. p.  grazina.sutkuviene@jurbarkas.lt.

 

 

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje esančių prekybos vietų darbuotojų, norinčių išsitirti dėl Covid-19 ligos, ištyrimo greitaisiais testais“.

 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.