Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
TVARKOMOS MIESTO GATVĖS
2020-09-25  
 

Gegužės pabaigoje skelbėme, kad Susisiekimo ministerija, vykdydama Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, rajone esantiems keliams (gatvėms) su žvyro danga asfaltuoti skyrė 1 252 300 Eur. Sąlyga – šias lėšas panaudoti ir darbus atlikti būtina iki šių metų pabaigos.


Už projektų įgyvendinimą atsakingas Infrastruktūros ir turto skyrius informuoja, kad visuose objektuose darbai vyksta. Jurbarko miesto Smukučių gatvės rekonstravimas jau užbaigtas. Išasfaltuota 1528 m ilgio kelio ruožas. Darbus atliko UAB „Jurmelsta“. Šios gatvės rekonstrukcijos užbaigimui visos skirtos lėšos – 202,8 tūkst. Eur  panaudotos.

 

Smukučių g.

 

Kiti projektai šiuo metu yra vykdymo stadijoje. Miškininkų g. pravažiavimui ir Klevų g. su gatvės atkarpa remontuoti buvo skirta 430 000 Eur. Šioje vietoje betoninėmis trinkelėmis jau baigiamas grįsti 486 m ilgio kelio ruožas, taip pat daromas šaligatvis. Darbus vykdo UAB „Jurmelsta“.

 

Miškininkų g. 

 

Sėkmingai vyksta darbai ir Jurbarko miesto centre. Ugniagesių gatvės rekonstravimą atlieka rangovas UAB „Sparkus“. Šio  projekto vertė 108 000 Eur. 131 m atkarpoje nuo Dariaus ir Girėno g. iki K. Donelaičio g. įrengiama vieno eismo krypties 3,5 m pločio gatvė su betoninių trinkelių danga. Pėsčiųjų judėjimui bus įrengta 1,5 m pločio juosta, modernus apšvietimas, sutvarkyta aplinka. Tam, kad būtų sutvarkytos ir šalia šios Ugniagesių g. atkarpos esančios gyvenamųjų namų automobilių stovėjimo aikštelės, bus panaudotos Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšos. Šiuo metu rengiami aikštelių sutvarkymo projektai.

 

Ugniagesių g. 

 

Rugpjūčio 30 d. UAB „Jurmelsta“ pradėjo rekonstravimo darbus Kranto gatvėje. 461 m gatvės ruožas taip pat  bus grindžiamas betoninėmis trinkelėmis, bus įrengtas naujas apšvietimas, sutvarkytos lietaus nuotekų sistemos. Bendra atliekamų darbų kaina – 264 000 Eur.

 

Kranto g. 

 

Lauko gatvėje tiesiamas šiuolaikiškas pėsčiųjų ir dviračių takas. Pasinaudojant skirtingais finansavimo šaltiniais, čia darbai bus vykdomi dviem etapais. Atkarpoje tarp Sodų g. ir Algirdo g. UAB „Jurmelsta“ jau baigia įrengti modernų ir žmonėms su negalia pritaikytą pėsčiųjų ir dviračių taką, o atkarpoje tarp S. Daukanto g. ir Dariaus ir Girėno g. rangovas UAB „Sparkus“ intensyvius darbus pradėjo vykdyti rugpjūčio pradžioje. Kartu su pėsčiųjų ir dviračių taku šalia Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos taip pat bus įrengta 63 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Bendrai šiais metais Lauko g. bus įrengtas 808 m pėsčiųjų ir dviračių tako ruožas – tam skirta 381 500 Eur. Likusią tako dalį nuo Algirdo iki S. Daukanto g. numatoma baigti vėliau, šie darbai bus finansuojami iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 

 Dviračių tako atkarpa tarp Sodų g. ir Algirdo g. 

 

„Džiaugiamės, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Susisiekimo ministerija įvertino mūsų keleto metų pastangas (Savivaldybės administracijos specialistų komanda buvo parengusi būtinus techninius dokumentus, Savivaldybės taryba vieningai pritarė projektų įgyvendinimui), ir skyrė lėšas, projektams, kurių negalėjome vykdyti dėl ribotos savivaldybės galimybės skolintis.  Lėšos, skirtos ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimui, pasiekė tikslą – susisiekimas mieste tapo patogesnis, saugesnis, darbus atlikusios įmonės gavo papildomų pajamų, Jurbarkas tapo labiau draugiškas tiek čia gyvenantiems, tiek atvykstantiems“, – teigia Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia:

 

 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.