Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
http://jurbarkas.lt/index.php?43101726
  • http://jurbarkas.lt/index.php?43101726
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄

Naujienos
2020-06-30 JURBARKO KRAŠTO ŠVENTĖJE – SPALVINGA PROGRAMA ĮVAIRIOSE MIESTO ERDVĖSE
 

Birželio 29 d. įvyko Jurbarko krašto šventės organizacinės grupės pasitarimas. Tradicinė šventė šiais metais vyks rugpjūčio 20–23 dienomis ir bus kiek kitokia nei esame įpratę, tačiau tokia pat įvairi, įdomi ir spalvinga.

2020-06-29 LIEPOS 6 D. „TAUTIŠKA GIESMĖ“ TRADICIŠKAI APSKRIES PASAULĮ (papildytas renginių sąrašas)
 

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas liepos 6 d. bus kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs ir vieningi, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame Žmogus – vienos Žmonijos dalis.

2020-06-27 SKELBIAMAS VAIKŲ VASAROS STOVYKLŲ IR KITŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO VEIKLŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija Jurbarko rajono savivaldybei Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veikloms vykdyti skyrė 21,4 tūkst. eurų.

2020-06-26 APTARTI SAUGAUS ELGESIO VANDENYJE IR GALIMOS ASTRAVO ATOMINĖS ELEKTRINĖS AVARIJOS KLAUSIMAI
  Šiandien savivaldybės administracijoje rinkosi Ekstremalių situacijų komisija. Buvo aptartas klausimas dėl saugaus elgesio vandenyje ir skendimų prevencijos. Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus informavo, kad pasaulyje kasmet nuskendusių žmonių skaičius auga. 
2020-06-26 JURBARKO LIGONINĖJE ATNAUJINAMA RENTGENO DIAGNOSTIKOS ĮRANGA
 

Įgyvendinant Rentgeno diagnostikos paslaugų kokybės gerinimo 2018–2025 metų programą, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Jurbarko rajono savivaldybės administracija birželio 25 d. pasirašė sutartį dėl universalios stacionarios rentgeno diagnostikos medicinos priemonės (prietaiso) įsigijimo. Prietaisas bus skirtas Jurbarko  ligoninei. Maksimali valstybės biudžeto lėšų suma, skiriama šiai diagnostikos priemonei įsigyti, iki 200 tūkst. eurų.

2020-06-23 SKELBIAMAS PAPILDOMAS 2020 METŲ NEVYRIAUSYBINIŲ IR BENDRUOMENINIŲ ORGANIZACIJŲ PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Kviečiame nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas veiklos projektų finansavimui gauti. Paraiškas projektų finansinei paramai iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto gauti gali teikti Jurbarko rajono savivaldybėje įregistruotos ir gyventojų poreikius tenkinančios nevyriausybinės organizacijos.

2020-06-23 DĖL DUOMENŲ ATNAUJINIMO ŪKININKŲ ŪKIŲ REGISTRE
 

Lietuvos Respublikos ūkininko ūkio įstatyme nustatyta prievolė ūkininkams kasmet iki gruodžio 31 d. atnaujinti ūkio duomenis Ūkininkų ūkių registre, o jeigu duomenys nepasikeitė, privalu šį faktą patvirtinti.

2020-06-23 SKELBIAMAS 2020 METŲ JAUNIMO VEIKLOS SKATINIMO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
 

Įgyvendinant 2020 metų Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų ugdymo programos 2.1.2.2. priemonę „Remti jaunimo organizacijų iniciatyvas ir projektus“, skelbiamas paraiškų finansavimui gauti priėmimas. Paraiškų laukiame iki 2020 m. liepos 10 d.

2020-06-23 DĖMESIO – SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOJE KEIČIASI GYVENTOJŲ PRIĖMIMO TVARKA
 

Visų į Jurbarko rajono savivaldybės administraciją atvykusių interesantų prašome kreiptis į Savivaldybės priimamojo (vieno langelio) darbuotojas. Tais atvejais, kai bus būtina patekti pas konkrečius specialistus,  į jų kabinetus būsite pakviesti,  kai vieno langelio darbuotojos suderins jūsų priėmimą.

2020-06-22 PRASIDĖJO PAGRINDINĖ BRANDOS EGZAMINŲ SESIJA
  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis, šiemet vidurinio ugdymo programą Jurbarko rajono savivaldybės gimnazijose turėtų baigti ir vidurinį išsilavinimą įgyti 179 abiturientai.
2020-06-19 RAJONO MOKYKLOS JAUNIMO UŽIMTUMĄ ORGANIZUOJA IR VASAROS METU
  Vasaros atostogų metu, ir ne tik, Jurbarko rajono mokiniai dalyvauja ir dalyvaus mokinių užimtumo, socializacijos, prevencijos ir kitose programose, susijusiose su mokinių kūrybiškumo, pilietiškumo ir iniciatyvumo ugdymu bei etnokultūrinės veiklos plėtra.
2020-06-19 SEMINARAS DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) KLAUSIMAIS
  Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu–energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu. Taip pat išgirsite naujausią informaciją apie mažąją renovaciją.
2020-06-19 LĖŠOS RAJONO SPORTO VEIKLOMS IR SPORTININKAMS SKATINTI
 

Informuojame apie Savivaldybės 2020 metų biudžete sporto bendruomenei skatinti ir veikloms vykdyti numatytas finansavimo priemones ir lėšas.

2020-06-19 STEBIMŲ MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖ HIGIENOS NORMOS REIKALAVIMUS ATITINKA
 

Birželio 16 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Seredžiaus, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.).

2020-06-18 VELIUONA PASKELBTA MAŽĄJA LIETUVOS KULTŪROS SOSTINE
 

Kultūros ministerijoje vykusiame Lietuvos mažųjų kultūros sostinių projektų atrankos posėdyje išrinkta dešimt 2021 metų mažųjų kultūros sostinių – tarp jų ir Veliuona!

2020-06-18 PASKIRSTYTOS LĖŠOS KULTŪROS IR SPORTO ĮSTAIGŲ PASTATAMS REMONTUOTI IR ILGALAIKIAM TURTUI ĮSIGYTI
 

Paskirstytos 2020 m. savivaldybės biudžeto lėšos kultūros ir sporto įstaigų pastatams remontuoti ir ilgalaikiam turtui įsigyti bei meno saviveiklos kolektyvų koncertinėms užsienio kelionėms.

2020-06-18 BIRŽELIO 25 DIENĄ VYKS SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS (papildyta)
 

2020 m. birželio 25 d. 13.00 val. Jurbarko rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyks savivaldybės tarybos posėdis. Posėdis iš tarybos salės bus tiesiogiai transliuojamas savivaldybės internetinėje svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Kviečiame stebėti ir atkreipiame dėmesį į kelis aktualius darbotvarkės klausimus, susijusius su mokesčių tarifų nustatymu.

2020-06-17 VALSTYBĖS PARAMA ĮMONĖMS, SAVARANKIŠKAI DIRBANTIEMS ASMENIMS IR DARBO PAIEŠKAI
  Užimtumo tarnyba administruoja valstybės pagalbos priemones verslui, savarankiškai dirbantiems asmenims, paramą darbo paieškai. Pateikiame aktualią informaciją dėl subsidijų darbdaviams už darbuotojus prastovose, subsidijas darbdaviams, savarankiškai dirbantiems asmenims ir asmenims keičiantiems savo veiklą bei darbo paieškos išmokas.
2020-06-17 PRISTATYTOS SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRENGIMO GALIMYBĖS
 

2020 m. birželio 16 d. Jurbarko kultūros centro konferencijų salėje įvyko susitikimas su inžinerinių inovacijų grupės „BOD GROUP“ ir šiai grupei priklausančios atsinaujinančios energetikos sprendimų bendrovės „SoliTek“ atstovais. Vilniuje įsikūrusi įmonė „SoliTek“ užsiima saulės modulių gamyba, saulės elektrinių įrengimu.

<- Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn -> 
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Leonas Greičius
trečiadieniais 10-12 val. 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.