Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams

Naujienos
2018-02-22 LAIKU NEPADARYTI SPRENDIMAI NEGALI TAPTI NAŠTA ŠILUMOS VARTOTOJAMS
  

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje plačiai diskutuojama apie AB „Kauno energija“ valdybos priimtus sprendimus, susijusius su administracinių kaštų mažinimu visoje bendrovėje. Jie palietė ir šios bendrovės filialą „Jurbarko šilumos tinklai“. Pagrindinė šios bendrovės akcininkė, valdanti 92,84 proc. akcijų paketą, – Kauno miesto savivaldybė. Prieš du dešimtmečius vykdant šilumos ūkio valdymo decentralizavimą valstybei priklausančios akcijos buvo perduotos savivaldybių nuosavybėn. Tokiu būdu Jurbarko rajono savivaldybė tapo akcininke, turinčia 1,74 p­­roc. akcijų.

 

Istoriniai faktai ir išlikę 1997–2002 metų archyviniai dokumentai patvirtino, kad tuo metu Jurbarko rajono savivaldybės politikai nepretendavo turėti savarankišką, savivaldybei priklausantį šilumos ūkį, nes buvo vienareikšmiškai pasisakoma prieš savarankiškos įmonės – UAB Jurbarko šilumos tinklų steigimą, buvo išreikštas noras priklausyti AB „Kauno energija“. Tačiau tenka konstatuoti karčią tiesą – nuo to laiko iki šiol nebuvo jokio teisinio santykių įforminimo tarp Jurbarko rajono savivaldybės ir AB „Kauno energija“ dėl bendro turto naudojimo ir įsipareigojimų pasiskirstymo. 

 

Siekis optimizuoti veiklą, mažinti veiklos sąnaudas, racionaliai naudoti įvairius išteklius, besitęsianti nuostolinga įmonės struktūrinių padalinių veikla AB „Kauno energija“ valdybos buvo peržiūrėta praėjusiais metais. 2018 m. kovo 1 d. priimtas sprendimas nutraukti AB „Kauno energija“ filialo „Jurbarko šilumos tinklai“ veiklą.

2018-02-22 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE SĖKMINGAI PRADĖTI LIETUVIŲ KALBOS DIENŲ RENGINIAI
  

Savivaldybėje vasario 21-ąją, Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, įvyko planuotas, kaip ir kasmet Valstybinės lietuvių kalbos komisijos, Lietuvių kalbos draugijos inicijuotas visoje šalyje sėkmingai vykstančių Lietuvių kalbos dienų renginys. Mūsų savivaldybėje jis iš tradicijos vadinamas raštingiausiųjų konkursu „Kas skaito rašo...“.

2018-02-21 ŠAUKIAMAS VISUOTINIS JURBARKO RAJONO JAUNIMO ORGANIZACIJŲ SUSIRINKIMAS
  

Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius š. m. kovo 5 d. (pirmadienį), 17.15 val. kviečia visas Jurbarko rajono savivaldybėje įregistruotas jaunimo organizacijas į susirinkimą, kurio tikslas – deleguoti jaunimo organizacijų atstovus į Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Vieta – Jurbarko rajono savivaldybės didžioji salė (antrame aukšte).

2018-02-20 TRADICINIŲ LIETUVIŲ KALBOS DIENŲ RENGINYS SAVIVALDYBĖJE
  

Treti metai įvairūs Valstybinės lietuvių kalbos komisijos inicijuoti renginiai apima visas savivaldybes, švietimo ir ugdymo, kultūros ir kitas įstaigas, darbovietes. Mūsų savivaldybėje (Didžiojoje salėje) ta proga vasario 21 d. 15 val. vyks Savivaldybės remiamas Lietuvių kalbos draugijos Jurbarko skyriaus renginys, pavadintas konkursu „Kas skaito rašo“. Ar jis tikrai atitiks tradicinių kalbos renginių rėmus, galės įsitikinti jame dalyvausiantys. Maloniai kviečiame visus galinčius dalyvauti.

2018-02-20 PRISTATYTA PROJEKTO „LYDERIŲ LAIKAS 3“ IDĖJA IR APTARTI JO ĮGYVENDINIMO ETAPAI
  

2018 m. sausio 30 d. Mokyklų tobulinimo centro direktorė Eglė Pranckūnienė ir projekte „Lyderių laikas 3“ dalyvausiančių savivaldybių kuratorė Asta Grinevičienė susitiko su Jurbarko rajono savivaldybių atstovais pristatyti šio projekto idėjos ir aptarti įgyvendinimo etapų. Projektas „Lyderių laikas“ – nacionalinė iniciatyva, kuri rūpinasi Lietuvos švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, skatinančią mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo darbuotojus siekti mokinių ugdymosi pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose. 

2018-02-19 „VAIVORYKŠTĖS“ TEATRUI – GARBINGAS „AUKSO PAUKŠTĖS“ APDOVANOJIMAS
  

Lietuvos nacionalinis kultūros centras pranešė, kad „Aukso paukštės“ apdovanojimų teatro nominacijų skyrimo komisija Geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu 2017 m. pripažino Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą „Vaivorykštė“ ir jo vadovę Birutę Šneiderienę. Ta proga kovo 16 d. 17.00 val. Jurbarko kultūros centre bus surengtas laureatų pasirodymas ir vyks „Aukso paukštės“ įteikimo iškilmės.

2018-02-19 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ ATRINKTA DALYVAUTI PROJEKTE „EUROPE GOES LOCAL“
  

Vasario 14 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracija gavo patvirtinimą iš VŠĮ Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, kad savivaldybė atrinkta dalyvauti projekte „Europe goes local“. Projektas skirtas vietos jaunimui ir su jaunimu dirbančioms įstaigoms, organizacijoms. 

2018-02-18 IŠKILMINGAI PAMINĖTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMETIS
  

Vasario 16-ąją minėjome reikšmingą ir išskirtinę Lietuvos istorijos datą – šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Šią dieną visoje Lietuvoje plazdėjo vėliavos, skambėjo bažnyčių varpai, liepsnojo laužai, miestuose, miesteliuose, kaimuose vyko šventiniai renginiai. Ant savanorių kapų šalyje buvo degamos atminimo žvakutės. Žodis – 1918 metų vasario 16-osios Aktas – nebūtų galėjęs virsti kūnu – valstybe – jei nebūtų buvę savanorių, kurie tapo Lietuvos kariuomenės pamatu. Būtent jų atsidavimas ir kova padėjo pagrindus mūsų valstybei. 

2018-02-14 NACIONALINIS DIKTANTAS – KOVO 2 D.
  

VšĮ Pilietinės minties institutas kartu su partneriais kaip ir kasmet rengia Nacionalinio diktanto konkursą. Šiemet jis vyks kovo 2 d. (penktadienį) 11 val. Jurbarke jis bus rašomas Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, tačiau tą galimybę turi ir jos filialai, mokyklos, kitos įstaigos.

2018-02-13 EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDYJE APSVARSTYTOS GRĖSMĖS
  

Afrikinis kiaulių maras, tuberkuliozės protrūkis, gripo epidemija, pasirengimas galimam pavasariniam potvyniui, savivaldybės ūkio subjektų civilinė saugos būklė ir gaisrų prevencija – tai aktualiausi šių dienų klausimai, kuriuos svarstė Jurbarko rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos nariai vasario 7 d. vykusiame posėdyje. 

2018-02-06 DĖMESIO! JURBARKO RAJONE PASKELBTA GRIPO EPIDEMIJA
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 6 d. įsakymu Nr. O1-156 Jurbarko rajone nuo 2018 m. vasario 6 d. paskelbta gripo epidemija. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojai įpareigoti šį įsakymą paskelbti rajono spaudoje, savivaldybės interneto svetainėje ir informuoti savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas bei visuomenę. Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius įpareigotas teikti informaciją Jurbarko rajono gyventojams apie gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktiką bei būtiną elgesį gripo epidemijos metu. 

2018-02-06 SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO SVARSTYMAS PRADĖTAS PRISTATYMU VISUOMENEI
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos parengtas 2018 m. savivaldybės biudžeto projektas sausio 30 dieną buvo pristatytas visuomenei. Į viešą pristatymą buvo pakviesti ne tik savivaldybės tarybos nariai, skyrių vedėjai, bet ir seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, nevyriausybinių organizacijų vadovai bei žiniasklaidos atstovai. Nors biudžetas numatomas tvirtinti tik vasario 22 dieną vyksiančiame Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdyje, savivaldybės vadovai siekė kuo anksčiau pradėti šio projekto svarstymą ir įtraukti kuo daugiau suinteresuotų asmenų, atstovaujančių įvairiausioms visuomenės grupėms. Tai buvo įmanoma padaryti tik gavus preliminarius skaičius po Lietuvos Respublikos biudžeto patvirtinimo Seime ir patikslinus galutinius skaičius su šakinėmis ministerijomis.

2018-02-06 PORTALAS ALFA.LT PASKELBĖ KONKURSĄ „METŲ MERAS“. PALAIKYKIME SAVO RAJONO MERĄ!
  

Portalas Alfa.lt paskelbė konkursą „Metų meras“, kuriuo siekia paskatinti diskusiją, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, atkreipti dėmesį į galbūt tyliai, bet efektyviai dirbančius merus, palyginti gyvenimo kokybę, verslo aplinką savivaldybėse, paskleisti gerąją vadovų patirtį, atrasti nesėkmių priežastis, silpnąsias vietas.
 

Šiuo metu vyksta svarbiausias etapas – balsavimas. Kiekvienam iš 60 Lietuvos merų Jūs turite po vieną balsą. Pasirinktą merą iš savo įrenginio galite įvertinti teigiamai (balsuoti „už“) arba neigiamai (balsuoti „prieš“). Savo balsą galima atiduoti iki vasario 28 dienos.


Palaikykime savo rajono merą Skirmantą Mockevičių (balsuoti).

2018-01-26 AB „KAUNO ENERGIJA“ PATVIRTINO TIKSLĄ – MAŽINTI KAINAS UŽ ŠILUMĄ
  

Š. m. sausio 17 d. buvo viešai išplatintas pranešimas apie Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus susitikimą su didžiausios AB „Kauno energija“ akcininkės (valdančios 92,84 proc. akcijų paketą) – Kauno miesto savivaldybės, vadovais. Šiame susitikime „Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis patikino, kad visų planuojamų pokyčių AB „Kauno energija“ tikslas vienintelis – mažinti kainas šilumos vartotojams bent 10 procentų. Kauno mero manymu, neabejotinai tuo turėtų būti suinteresuoti ir Jurbarko miesto šilumos vartotojai“, – pokalbio detales prisiminė meras. Tolimesnio pokalbio metu V. Matijošaitis išreiškė apgailestavimą, kad pokyčiai „Jurbarko šilumos tinkluose“, turėję prasidėti dar prieš trejus metus, nepateisinamai buvo vilkinami, ir tai yra dar viena iš priežasčių, kodėl, mažinant administravimo kaštus visoje AB „Kauno energija“, to neišvengs ir Jurbarko filialas. 

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.