Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams
KVIEČIAME JUNGTIS PRIE VAIKO TEISIŲ APSAUGOS KOMANDOS VISOJE LIETUVOJE
2018-06-07

 

Darbui Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mobiliosiose komandose nuo 2018 m. liepos 1 d. labai ieškomi socialiniai darbuotojai ir psichologai visoje Lietuvoje (turintys darbo patirties su vaikais ir (ar) šeimomis, priklausomybes turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis).


Trumpai apie mobiliąsias komandas:

 

Mobilioji komanda – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų (socialinio darbuotojo, psichologo ir specialisto (socialinio darbuotojo ar psichologo), turinčio žinių ir (ar) darbo patirties su priklausomybę turinčiais asmenimis ir (ar) jų šeimomis) grupė, per keturiolika kalendorinių dienų nuo vaiko paėmimo iš jo atstovų pagal įstatymą (nustačius 2 grėsmės vaikui lygį) atliekanti su šeima jos gyvenamojoje ar kitoje vietoje intensyvų darbą (teikianti intensyvią kompleksinę, individualią ar grupinę, konsultacinę ir kitokią pagalbą, atliekanti saugumo ir rizikos veiksnių šeimoje bei šeimos stiprybių ir poreikių pagalbai, šeimos narių elgesio pokyčių įvertinimus, rengianti rekomendacijas atvejo vadybininkui dėl tolesnio darbo su šeima organizavimo, siekiant padėti šeimos nariams koreguoti elgesį ir sudaryti saugią gyvenamąją aplinką vaikui.


Mobiliosios komandos specialistų funkcijos: atlieka rizikos ir  saugumo veiksnių šeimoje įvertinimą,šeimos situacijos vertinimą, teikia intensyvią pagalbą šeimai pagal savo sritį, valdo konfliktines situacijas ir taiko motyvuojantį interviu, siekiant padidinti asmens vidinę motyvaciją keisti savo elgesį, veda psichoedukacinius pokalbius vaikų atstovams pagal įstatymą vaikų auklėjimo, drausminimo, esminių poreikių klausimais, organizuoja ir dalyvauja mobiliosios komandos specialistų pasitarimuose, susitikimuose su atvejo vadybininku, dalyvauja atvejo vadybininko organizuojamuose atvejo nagrinėjimo posėdžiuose, keičiasi aktualia informacija su atvejo vadybininku, įvertina šeimos situacijos pokyčius, šeimos narių elgesio pasikeitimus, parengia rekomendacijas atvejo vadybininkui dėl tolesnio darbo su šeima organizavimo.


Mobiliosios komandos specialistai – darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis.


Mobiliosios komandos darbo laikas – specialistai dirbs darbo dienomis, darbo valandas nustatys Tarnybos teritorinio skyriaus vedėjas. Atsižvelgiant į tai, kad mobiliosios komandos pagalba turėtų būti teikiama šeimos gyvenamojoje vietoje ir į pagalbos tikslą, darbo valandos, tikėtina, bus nuo 11 iki 19 val. arba nuo 12 iki 20 val. ar pan.


Mobiliosios komandos narių darbo vieta – Vilniaus m., Kauno m. ir Vilniaus, Kauno, Utenos, Tauragės, Telšių, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės apskričių centruose. Apskrityse dirbantieji teiks pagalbą pastarosios teritorijoje esančiose savivaldybėse, Vilniaus ir Kauno miestuose dirbantieji pagalbą teiks šeimoms, gyvenančioms minėtuose miestuose.


Atlyginimas – 1113 Eur iki mokesčių išskaitymo (apie 850 Eur „į rankas“).


Mobiliosios komandos nariams bus organizuojami 3 dienų mokymai (birželio mėn.), tačiau kiekvienas jų turės atitikti keliamus kvalifikacinius reikalavimus.


Darbo pradžia: 2018 m. liepos 1 d.


Skelbimą ir reikalavimus kandidatams rasite čia: http://www.vaikoteises.lt/veikla/karjera/


Marijona Janavičienė

Regioninio lygmens pertvarkos procesų ekspertė Siųsti draugui
Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.