Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
PER VAKAR DIENĄ JURBARKO RAJONE UŽFIKSUOTI DU COVID-19 INFEKCIJOS ATVEJAI, VIENAS ASMUO MIRĖ
2020-10-14  
  Spalio 13 d. koronaviruso (COVID-19 liga) infekcija patvirtinta dviem rajono gyventojams. Pirmasis nustatytas, kai asmuo pajutęs peršalimo simptomus kreipėsi į  Jurbarko ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Jam atliktas tyrimas, kurio atsakymas buvo teigiamas. Užsikrėtimas siejamas su praėjusių dviejų savaičių protrūkiais Jurbarko ligoninėje, nes asmuo turėjo kontaktą su ten gydytais užsikrėtusiais pacientais.

Antras atvejis taip pat nustatytas į VšĮ Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvykusiam asmeniui. Dėl kitų ligų atvykusiam asmeniui atliktas testas parodė užsikrėtimą COVID-19 infekcija. Tai besimptomis atvejis. Kur asmuo užsikrėtė nėra aišku, paskutiniu metu laiką leido namuose su šeima.

 

(atnaujinta 14.55 val.)

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius (toliau – NVSC Jurbarko skyrius) informuoja, kad Kauno klinikinėje ligoninėje vakar (spalio 13 d.) dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeltų komplikacijų mirė Jurbarko miesto gyventojas. Š. m. spalio 10 d. asmuo VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo atvežtas į VšĮ  Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių dėl išsivysčiusio kvėpavimo nepakankamumo. Miręs asmuo buvo vyresnis nei 90 metų amžiaus, turėjo gretutinių ligų.

 

Šiuo metu Jurbarko rajono savivaldybėje nėra registruota naujų COVID-19 ligos židinių. NVSC Jurbarko skyriaus šiandienos pateiktais duomenimis mūsų rajone saviizoliacijoje yra 156 asmenys, iš jų – 60 asmenų Jurbarko mieste. NVSC vertinimu, mirštamumas nuo koronaviruso Lietuvoje išlieka nedidelis. Vis dėl to gyventojai raginami išlikti budrūs, ypač jei jie ar jų artimieji priklauso rizikos grupei ir serga lėtinėmis ligomis.

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.