Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
„RIEDĖK JURBARKE“ – TARPTAUTINĖS JUDUMO SAVAITĖS RENGINYS
2017-08-01  
    

Aplinkos ministras kartu su Dviračių transporto komisija (sudaryta susisiekimo ministro įsakymu) rugsėjo 16–22 dienomis paragino savivaldybes prisidėti prie didžiausios pasaulyje tvaraus judėjimo kampanijos. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. Organizatoriai ketina apdovanoti judriausią – savivaldybę, mokymo įstaigą, darbdavį, valstybės instituciją ir pilietį!

2017 metų Europos judumo savaitės devizas – Dalindamasis pasieksi daugiau.


Jurbarko rajono savivaldybėje įvykusių pasitarimų metu iniciatyvinės grupės nariai – Odeta Vaitiekūnaitė, Gaiva Mačiulaitienė, Lukas Bakšys, Romualdas Kuras, Saulius Lapėnas svarstė galimybes surengti „Saugaus rato“ varžybas vaikams, BMX ir MBT rungtis paaugliams, šeimoms su vaikais ir pavieniams asmenims parengti 3–5 km maršrutą, kurio vaizdingiausiose vietose nusifotografavę dalyviai dalyvautų konkurse ir gautų su renginio atributika susijusius prizus ir lipdukus.

„Visų šių pasiūlymų įgyvendinimas priklauso ne tik nuo savivaldybės programų ar rėmėjų finansinių galimybių. Svarbiausia sąlyga yra ir bus pačių moksleivių ir gyventojų noras aktyviai dalyvauti šiuose renginiuose, todėl ieškosime patrauklių organizacinių formų ir būdų šiame renginyje kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis ir savanoriais“, – teigė Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė ir jaunimo reikalų koordinatorius Lukas Bakšys.

Iniciatyvinės grupės nariai nusprendė pakviesti moksleivius, nevyriausybines organizacijas, piliečius, darbdavius ir  įstaigų vadovus  aktyviai dalyvauti tarptautinės judumo savaitės renginyje „RIEDĖK JURBARKE“, kurį planuojama surengti rugsėjo mėn. 22 d. Jurbarko mieste.

„Mūsų  miestas jau šiuo metu turi unikalius dviračių ir pėsčiųjų takus, apie kuriuos turėtų daugiau sužinoti ir jais galėtų naudotis daugiau miesto gyventojų ir svečių. Todėl kviečiame teikti pasiūlymus, kokie renginiai ir pramogos galėtų sulaukti didesnio dalyvių dėmesio ir būtų naudingi populiarinant susisiekimą ir laisvalaikio praleidimą dviračiais, riedučiais, paspirtukais ir kitomis alternatyviomis transporto priemonėmis“, – akcentavo mero pavaduotojas Saulius Lapėnas.
 

                

 S. Lapėno nuotr.

 

Visiems norintiems savarankiškai prisidėti prie Europos judumo savaitės renginių organizavimo ir daugiau sužinoti apie šiemet planuojamą Europos judumo savaitės veiklą, siūlome susipažinti su šia informacija:

Europos judumo savaitės lankstinukas

Europos judumo savaitės teminės gairės

Europos judumo savaitės vadovas

Renginių pateikimo šablonas
 G. Gudaitienė
 Tarybos ir mero sekretoriato vedėja

 
 
Siųsti draugui
Atgal
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Saulius Lapėnas
pirmadieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktorė
Vida Rekešienė
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Darius Juodaitis
trečiadieniais 10-12 val.
 


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.