Spausdinti

Jurbarko rajono savivaldybė
 Posėdžiai
 Informacija tarybos nariams
 Informacija savivaldybės darbuotojams

Naujienos
2019-11-15 VYKO PASITARIMAS „PAGALBA NUKENTĖJUSIEMS NUO PREKYBOS ŽMONĖMIS IR SEKSUALINIO IŠNAUDOJIMO: BENDRADARBIAVIMAS IR IŠŠŪKIAI“
   

Lapkričio 13 d. Savivaldybės didžiojoje salėje vyko pasitarimas „Pagalba nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir seksualinio išnaudojimo: bendradarbiavimas ir iššūkiai“. Susitikime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai, mokyklų vaiko gerovės komisijos pirmininkai, socialiniai pedagogai, socialinius darbuotojai ir kiti suinteresuoti asmenys.

 

2019-11-15 EUROPOS SUPRATIMO APIE ANTIBIOTIKUS DIENA
   

2019 m. lapkričio 18 d. Europoje ir Lietuvoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Pagrindinis šios dienos tikslas – informuoti visuomenę, kada ir kaip vartoti antibiotikus, pabrėžti atsakingo požiūrio svarbą gydantis šiais vaistais. Lapkričio 18–oji diena Europos minėtinų dienų kalendoriuje atsirado dėl to, kad bakterijų atsparumo antibiotikams problema nemažėja – pastaraisiais metais kai kurių bakterijų atsparumas paskutiniams efektyviems antibiotikams dramatiškai didėja. 

 

2019-11-15 JURBARKO ANTANO GIEDRAIČIO-GIEDRIAUS GIMNAZIJOJE MOKINIAMS ĮTEIKTI GIMNAZISTO PASAI
   

Lapkričio 14 d. į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją susirinko gimnazistai, jų auklėtojai ir mokinių tėvai. Mokykloje įvyko septintasis direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Gudelienės inicijuotas renginys – „Gimnazisto pasas“. Šiais metais meras Skirmantas Mockevičius gimnazistų pasus įteikė 147-iems pirmokams, kurie tapo oficialiais gimnazijos mokiniais.

 

2019-11-15 SENIŪNIJOSE VYKSTA PILIEČIŲ CHARTIJOS APTARIMAI
   

Lapkričio 5 d. įvyko pirmieji susitikimai, kuriuose Raudonės ir Skirsnemunės seniūnijų seniūnaičiams, bendruomenių atstovams buvo pristatytas savivaldybės įgyvendinamas projektas „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ ir viena iš numatytų projekto veiklų – numatoma pasirašyti Jurbarko rajono savivaldybės Piliečių chartija.  Renginio pranešėjas prof. Dr. Rimantas Dapkus. 

2019-11-12 PRATĘSTAS TERMINAS TEIKTI PARAIŠKAS NACIONALINIŲ ATSAKINGO VERSLO APDOVANOJIMAMS
   

Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkursas – pratęstas. Daugiausiai socialinės atsakomybės srityje nuveikusios įmonės paraiškas kviečiamos teikti iki 2019 m. lapkričio 15 d. Pasinaudoti galimybe laimėti vieną iš apdovanojimų ypač raginamos labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

 

2019-11-12 VYKS PASITARIMAS DĖL PAGALBOS NUKENTĖJUSIEMS NUO PREKYBOS ŽMONĖMIS IR SEKSUALINIO IŠNAUDOJIMO
   

Lapkričio 13 d. 10. 00 val. Savivaldybės didžiojoje salėje kviečiame į pasitarimą „Pagalba nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir seksualinio išnaudojimo: bendradarbiavimas ir iššūkiai“. Kviečiame dalyvauti mokyklų vaiko gerovės komisijos pirmininkus, socialinius pedagogus, socialinius darbuotojus. Pasitarime dalyvauja Kristina Mišinienė, kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė.

2019-11-12 KVIEČIAMA TEIKTI KANDIDATŪRAS DĖL APDOVANOJIMO GABRIELĖS PETKEVIČAITĖS-BITĖS ATMINIMO MEDALIU „TARNAUKITE LIETUVAI“
   

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (toliau – medalis). Jis skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą. Apdovanojimas medaliu įsteigtas 2011 metais, pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę.

 

2019-11-12 SUSIRGIMAI GRIPU IR ŪMINĖMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS
   

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2019 metų 45-ąją savaitę (nuo lapkričio 4 d. iki lapkričio 10 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 38,18 atvejų 10 tūkst. gyventojų. 96 gyventojai sirgo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 31 suaugęs asmuo ir 65 vaikai nuo 0 iki 17 metų. Gripas diagnozuotas 1 suaugusiam asmeniui.

 

2019-11-11 NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS PER KŪNO KULTŪRĄ IR SPORTĄ PROJEKTAI
   

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius informuoja, kad 2020 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo konkursui, projektus pateikė stalo teniso klubas ,,Pirmasis setas“ ir sporto klubas „Pantera“. Šiuo metu vyksta paraiškų atitikties formaliesiems kriterijams vertinimas.

 

2019-11-09 ĮVYKO NEĮGALIŲJŲ REIKALŲ TARYBOS POSĖDIS
   

2019 m. lapkričio 8 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko neįgaliųjų reikalų tarybos komisijos posėdis. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Justas Džiugelis,  atstovaujantis negalią turinčių ir senyvo amžiaus asmenų lūkesčius. Svečias aptarė negalią turinčių žmonių socialinius ir sveikatos apsaugos interesus bei teises. Seimo narys akcentavo apie galimybę asmeniui, atsižvelgiant į individualius jo poreikius, suteikti asmeninio asistento paslaugą, individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje. Tai padėtų gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti asmens nuo bendruomenės ir skatintų savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

2019-11-04 NAUJAI IŠRINKTIEMS ERŽVILKO SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIAMS ĮTEIKTI PAŽYMĖJIMAI
   

Lapkričio 4 d. Jurbarko miesto seniūnijoje 2019-2023 metų kadencijai išrinktiems ir susitikime dalyvavusiems seniūnaičiams Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius įteikė pažymėjimus. Seniūnaičius taip pat sveikino Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, administracijos direktorius Raimundas Bastys bei Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis.

2019-10-31 ĮVYKO JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS EISMO SAUGUMO KOMISIJOS POSĖDIS
   

Spalio 21 d. įvyko Jurbarko rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstyti klausimai, susiję prašymais įrengti kelio ženklus, pėsčiųjų perėją, sferinį veidrodį, papildomą pėsčiųjų perėją. Posėdžiui pirmininkavo Daivaras Rybakovas, Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas.

archyvas
Skelbimai
archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

2019-10-23 MELIORACIJA JURBARKO RAJONE – DARBAI IR PROBLEMOS
   

 Valstybė yra perdavusi savivaldybėms valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos ir hidrotechnikos statinių valdymo ir naudojimo patikėjimo teise funkciją. Ją realizuoja savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius, kurio specialistai vykdo iš valstybės biudžeto finansuojamų melioracijos darbų užsakovo funkcijas, techninę ir autorinę tokių darbų priežiūrą, organizuoja rajone esančių melioracijos ir hidrotechnikos įrenginių eksploatavimą. Apie šią rajono ūkininkams aktualią sritį kalbamės su Martynu Kursevičium, kuris šiuo metu eina Žemės ūkio skyriaus vedėjo pareigas.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
archyvas
 Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
Mero pavaduotojas 
Daivaras Rybakovas
pirmadieniais 10-12 val.
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
Administracijos direktoriaus pavaduotojas


 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.