Naujienos
2021-09-24 PASISKIEPYTI BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS BUS GALIMA JURBARKO MIESTE PRIE „MAXIMA“ PREKYBOS CENTRO
 

Rugsėjo 25 d. (šeštadienį), nuo 9.00 iki 14.00 val., šalia prekybos centro „Maxima“ (Algirdo g. 1A, Jurbarkas) esančiame mobiliame vakcinavimo punkte bus galima pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos be išankstinės registracijos. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

2021-09-24 MEILĖ IŠ PIRMOJO ŽVILGSNIO BŪNA NE TIK TARP ŽMONIŲ
 

Jurbarko krašto žmonėms tikrai nereikia pristatyti, kas yra Lakdalis. Ne šimtas, ne du, o šimtai jurbarkiškių yra ne kartą kalbėję apie mūsų draugus flamandus. Šiemet sukanka jau 25-eri metai, kai prasidėjo draugystė tarp dviejų savivaldybių. Ta proga savivaldybės interneto svetainėje neseniai atvertas naujas puslapis bičiulių šnekta, o šiandien pristatome draugystės kuklią apžvalgą, pavadintą prasmingu pavadinimu „Meilė iš pirmojo žvilgsnio būna ne tik tarp žmonių“ (skaityti).

2021-09-23 JURBARKE PAMINĖTA LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO ATMINIMO DIENA IR HOLOKAUSTO PRADŽIOS LIETUVOJE 80-OSIOS METINĖS
 

Rugsėjo 23 d. senosiose Jurbarko žydų kapinėse susirinkę Jurbarko rajono savivaldybės, Krašto muziejaus, Kultūros centro bei Viešosios bibliotekos atstovai prisiminė skaudžius 1941 metų įvykius, kuomet buvo išžudyta didžioji dalis Lietuvoje, tarp jų ir Jurbarko krašte gyvenusių žydų. Susirinkusieji pagerbė Holokausto aukų atminimą – skaitė aukų vardus, uždegė žvakes ir padėjo atminimo akmenėlius, kurie žydų tautos tradicijoje simbolizuoja amžinumą.

2021-09-23 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBEI – TAUTINIŲ MAŽUMŲ DEPARTAMENTO APDOVANOJIMAS
 

Rugsėjo 27 d. Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dalyvaus Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės iškilmingame apdovanojimų renginyje, per kurį Jurbarko rajono savivaldybei bus įteikta Padėkos statulėlė už Sinagogų aikštės Memorialo sukūrimą ir miesto erdvių pritaikymą tautinių mažumų kultūros įprasminimui.

2021-09-23 PARAMOS UŽ PIENINES KARVES ŪKININKAMS BUS IŠMOKĖTA DAUGIAU
 

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintas 2021 m. susietosios paramos už pienines karves dydis – 180,22 Eur už vieną pieninę karvę dydis. 2020 metais buvo – 128,86 Eur. Numatoma, kad šios paramos avansai – 125 Eur už 1 pieninę karvę –  bus pradėti mokėti nuo 2021 m. spalio 18 d., o likusi paramos dalis (55,22 Eur) bus išmokėta nuo 2021 m. gruodžio 1 d.

2021-09-23 KIAULIŲ LAIKYTOJAI, NORINTYS KIAULES PAKEISTI KITAIS ŪKINIAIS GYVŪNAIS, GALI TEIKTI PARAIŠKAS PARAMAI GAUTI
 

Nuo rugsėjo 22 d. iki spalio 15 d. kiaulių laikytojai, atsisakę kiaulių auginimo ir norintys vietoje jų įsigyti kitus ūkinius gyvūnus, gali teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą. Paraiškas priima Jurbarko rajono savivaldybės administracijos (Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas) Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Vijoleta Tamulytė, el. p. vijoleta.tamulyte@jurbarkas.lt, tel. 8 614 217 56. Siekiant užtikrinti Covid-19 prevenciją, prieš atvykstant teikti paraišką būtina registruotis iš anksto. Paraiškos priimamos Savivaldybės pastato pirmame aukšte, buvusios kavinės patalpose, įėjimas iš pastato pietrytinės pusės.

2021-09-23 KVIEČIAME DALYVAUTI PASKUTINIAME XII PROTŲ MŪŠIO „UŽ VELIUONĄ“ ETAPE
 

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 19.00 val. vyks paskutinis protų mūšio „Už Veliuoną“ etapas. Šio turo tema – „Veliuonos dvaras“. Protų mūšyje galėsite dalyvauti 19.00 val. paspaudę nuorodą ar nufotografavę QR kodą. Žaidimas vyks tiesiogiai, trukmė: apie 15–25 min.

2021-09-22 SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI TARPTAUTINIO PROJEKTO, KURĮ ĮGYVENDINA JURBARKO „ĄŽUOLIUKO“ MOKYKLA, DALYVIAI
 

Rugsėjo 22 d. savivaldybėje lankėsi tarptautinio Šiaurės ministrų tarybos programos „Nordplus“ projekto „Eco-friendly Europe for a Future Green World“ („Ekologiška Europa – žaliojo pasaulio ateitis“), kuriame dalyvauja Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla, dalyviai. Iš Latvijos, Estijos ir Islandijos vaikų darželių bei švietimo įstaigų atvykę pedagogai kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja „Ąžuoliuko“ mokyklos ugdymo procese lauko teritorijose pritaikant Sebastiano Kneipo sveikos gyvensenos metodą.

2021-09-22 APTARTAS TOLIMESNIS SAVIVALDYBĖS IR KARIŠKIŲ BENDRADARBIAVIMAS
 

Šiandien Jurbarko rajono savivaldybės vadovams – merui Skirmantui Mockevičiui ir mero pavaduotojui Petrui Vainauskui prisistatė naujasis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono vadas – plk. ltn. Arūnas Vaškevičius, darbą batalione pradėjęs šių metų liepą. Į susitikimą su savivaldybės vadovais jis atvyko kartu su Civilių ir karių bendradarbiavimo vyriausiuoju specialistu, laikinai vykdančiu skyriaus viršininko funkcijas, vrš. Dariumi Stanaičiu.

2021-09-21 NUO RUGSĖJO 27 D. PRADEDAMOS ŠILDYTI IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOS, MOKYKLOS IR GYDYMO ĮSTAIGOS
 

Rugsėjo 21 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio įsakymu Nr. O1-1149 nuo 2021 m. rugsėjo 27 d. pradedamos šildyti ikimokyklinio ugdymo įstaigos, mokyklos ir gydymo įstaigos. Įsakymas pridedamas. Primename, kad šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę, suderinę su šilumos tiekėju, jeigu yra techninės galimybės, patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeisdami higienos normų.

2021-09-21 PASITARIMAS DĖL COVID-19 LIGOS VALDYMO RAJONO UDGYMO ĮSTAIGOSE
 

Rugsėjo 20 d. įvyko nuotolinis Jurbarko rajono savivaldybės iš rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame buvo aptarta situacija dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo, kalbėta apie veiksmus ir priemones šiai situacijai kontroliuoti. Aptartas tolimesnis šių įstaigų bendradarbiavimas, keitimasis informacija su Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais dėl galimų COVID-19 ligos atvejų. Ugdymo įstaigų vadovai kalbėjo apie esamą epidemiologinę situaciją jų vadovaujamose įstaigose, apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti, nustačius ligos atvejį, aptarė izoliavimosi, testavimo, vakcinacijos nuo COVID-19 (koronaviruso) procesų valdymą.

2021-09-21 VELIUONOS KULTŪROS CENTRUI – KULTŪROS MINISTERIJOS PREMIJA
 

2020 metų geriausiu antrosios kategorijos kultūros centru Lietuvoje pripažintas Veliuonos kultūros centras. Kultūros ministerijos premija ir atminimo ženklas šios įstaigos atstovams bus įteikti rugsėjo 22 d., 18 val. Geriausio Lietuvos kultūros centro apdovanojimo šventės Veliuonos kultūros centre metu.

2021-09-21 PASKELBTAS KONKURSAS VŠĮ „ŽALIASIS REGIONAS“ SPECIALISTO PAREIGOMS UŽIMTI
 

VšĮ „Žaliasis regionas“ – tai nauja regioninė keturių savivaldybių – Pagėgių, Jurbarko, Šilalės ir Tauragės viešoji įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – įgyvendinti „Tauragė+“ strategiją verslo plėtros skatinimo ir investicinio patrauklumo didinimo, turizmo plėtros sąlygų gerinimo ir viešojo transporto paslaugų organizavimo Tauragės regione.

2021-09-21 AR GALIMA VARTOTI ŽODŽIUS SEKANTIS IR APLAMAI?
 

Itin daug jurbarkiškių labai mėgsta vartoti žodžius sekantis ir aplamai. Deja, beveik visais atvejais tie žodžiai būna pavartoti ne pagal savo tikrąją prasmę. Aplamai projektas baigtas, o sekantis etapas  – ataskaitų rašymas. Dalis Lietuvos gyventojų šį sakinį suprastų tiesiogiai – „žioplai (neapdairiai, paviršutiniškai) projektas baigtas, o prieš jį buvęs etapas – ataskaitų rašymas“. Tikrai to nenorėjo pasakyti autorius, nes jis omenyje turėjo visai kitus dalykus, t. y. informaciją, kad „(apskritai) projektas baigtas, o kitas (būsimas) etapas – ataskaitų rašymas“.

2021-09-20 EUROPOS PAVELDO DIENOS 2021. VELIUONOS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ĖMIMO Į DANGŲ BAŽNYČIA – 600 METŲ ĮTRAUKIANČIO PAVELDO
 

Rugsėjo 25 d., 12.00 val. Veliuonoje vyks knygos apie Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią pristatymas. Pažintinio renginio metu taip pat susipažinsite su bažnyčios istorija, architektūra, altoriais, daile, tekstilės rinkiniais apie kuriuos papasakos prof. dr. Vaida Kamuntavičienė ir dr. Rima Valinčiūtė-Varnė iš Vytauto Didžiojo universiteto, dr. Asta Giniūnienė iš Lietuvos kultūros tyrimų instituto, Svetlana Poligienė iš Kultūros paveldo centro bei dailės istorikas dr. Gintautas Žalėnas.

2021-09-20 KVIEČIAME Į LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO ATMINIMO DIENOS MINĖJIMĄ JURBARKE
 

Rugsėjo 23 – Lietuvos žydų genocido atminimo dieną, 10.00 val. senosiose žydų kapinėse (Naujasodžių k., Jurbarko r.) bus skaitomi Holokaustų aukų vardai, uždegtos žvakės ir padėti atminimo akmenėliai. 10.30 val. prie Sinagogų aikštės memorialo (Kauno g. 58, Jurbarkas) vyks jaunosios kartos rašytojos Anetos Anros knygos, pagrįstos Holokaustą patyrusių žmonių, žydų gelbėtojų pasakojimais, „JEHUDIT. Pasaulis galėtų būti toks gražus“ pristatymas. Knygos rankraščius skaitys aktorius Darius Gumauskas.

2021-09-15 KVIEČIAME Į KONKURSO „METŲ ŪKIS 2021“ IR KAIMO ŽMONIŲ PAGERBIMO ŠVENTĘ
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuras kviečia visus rajono žemdirbius į konkurso „Metų ūkis 2021“ ir kaimo žmonių pagerbimo šventę Eržvilko kultūros centre (Tauragės g. 1A, Eržvilkas) spalio 2 d., 11.00 val. Renginyje tradiciškai bus pagerbti ir apdovanoti pavyzdingiausi ir darbščiausi rajono ūkių savininkai. Po apdovanojimų vyks koncertas.

2021-09-06 PARAMA PREVENCINĖMS PRIEMONĖMS, APSAUGANČIOMS ŪKINIUS GYVŪNUS NUO VILKŲ, ĮSIGYTI
 

Atkreipiame dėmesį, kad Jurbarko rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, pastebimas vilkų pagausėjimas. Vilkai ieškodami grobio labai dažnai pasirodo prie ūkių ganyklų bei pjauna čia besiganančius ūkinius gyvūnus. Dažnu atveju, ūkiuose taikomos minimalios arba netaikomos jokios prevencinės priemonės prieš vilkus. Netaikant prevencinių priemonių ir nukentėjus nuo šių laukinių gyvūnų, nėra taikomos ir kompensacinės priemonės už papjautus ūkinius gyvūnus.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
2020-11-25 Skelbiamas nekilnojamojo turto viešas aukcionas

Pastatas – kultūros namai – kontora, unikalus Nr. 4400-0794-6387, plotas 812,82 kv. m, pastatas mūrinis, 2 aukštų, pažymėtas plane 1B2p su jo eksploatacijai priskirtu 0,2399 ha žemės sklypu, unikalus Nr. 4400-4562-9896, Ryto g. 2, Jurbarkų k., Jurbarko r. sav. Pradinė pardavimo kaina – 28 653,00 Eur, iš kurios pastato pradinė pardavimo kaina – 24 978,00 Eur, objektui priskirto žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 3 071,00 Eur, žemės sklypo parengimo atlygintinos išlaidos – 604,00 Eur.

archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
2021-08-30 Jurbarko krašto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 410-osioms metinėms paminėti
 

Prisiminkime rugpjūčio 19–22 dienomis vykusią Jurbarko krašto šventę, kuri šiais metais buvo skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 410-osioms metinėms paminėti. Šventinis savaitgalis mūsų krašto bendruomenei ir Jurbarko miesto svečiams padovanojo įdomių, gražių ir įsimintinų renginių. 

2021-08-18 JURBARKAS IR LICHTENBERGAS APSIKEITĖ DRAUGYSTĖS SUOLELIAIS
 

Rugpjūčio 16 d., Jurbarkas ir Lichtenbergas (Berlynas) apsikeitė draugystės suoleliais. Dalinamės video reportažu iš oficialios suolelių apsikeitimo ceremonijos Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir plačiau apie šią iniciatyvą taip pat kviečiame skaityti: /index.php?3776594553

2021-06-21 BIRŽELIO 16 IR 17 DIENOMIS VAKCINACIJA JURBARKE VYKSTA GYVOS EILĖS PRINCIPU
 

VšĮ Jurbarko PSPC birželio 16 ir 17 dienomis nuo 12 iki 14 valandos Covid-19 vakcinaciją vykdo gyvos eilės principu, t. y. pageidaujantiems pasiskiepyti asmenims niekur nereikia registruotis. Jie turi atvykti į Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (Vydūno g. 56 D., Jurbarkas) su savimi turėdami asmens dokumentą. Bus vakcinuojama Comirnaty (Pfizer) vakcina.

2021-06-14 Devintinių šventė Veliuonoje, Krištolinės lelijos apdovanojimo įteikimas dr. Jauniui Gumbiui
  Birželio 6 d. veliuoniečiai atvertė naują savo miestelio istorijos puslapį.
2021-06-04 Aptarti Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo projektavimo techniniai sprendiniai
    Birželio 4 d. Jurbarko statybininkų gatvėje įvyko savivaldybės įgyvendinamos funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos prioritetinės krypties „Investicinio patrauklumo didinimas ir verslo plėtros skatinimas” techninių sprendinių aptarimas.
2021-05-19 Informacija dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

2021-04-07 Vakcinacijos eiga Jurbarko rajone
 

Kviečiame susipažinti su vakcinacijos eiga Jurbarko rajono savivaldybėje. Vaizdo reportaže kalba Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė.

2021-02-01 Veliuona – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2021
  2021-ieji prasideda visam Jurbarko kraštui svarbia žinia – šiemet Veliuona paskelbta Lietuvos mažąja kultūros sostine. Ta proga miestelio bendruomenė, seniūnija, kultūros įstaigos ir partneriai ruošiasi įgyvendinti daugybę įsimintinų iniciatyvų ir renginių, kuriuose dalyvauti bus kviečiami visi rajono gyventojai ir svečiai.
2021-01-22 Jurbarko rajono Garbės piliečiui prof. dr. Volfgangui fon Štetenui sukanka 80 metų
  2021 m. sausio 22 d. minime garbingą Jurbarko rajono Garbės piliečio, 1991–2002 m. Vokietijos Bundestago parlamentinės ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininko, nuo 2004 m. – Lietuvos Respublikos Garbės Konsulo Badeno-Viurtembergo žemėje prof. dr. Volfgango fon Šteteno 80-ies metų jubiliejų.
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

   EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA
 ► RENGINIAI
 ► COVID-19 INFORMACIJA

Naujienos
2021-09-24 PASISKIEPYTI BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS BUS GALIMA JURBARKO MIESTE PRIE „MAXIMA“ PREKYBOS CENTRO
 

Rugsėjo 25 d. (šeštadienį), nuo 9.00 iki 14.00 val., šalia prekybos centro „Maxima“ (Algirdo g. 1A, Jurbarkas) esančiame mobiliame vakcinavimo punkte bus galima pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos be išankstinės registracijos. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

2021-09-24 MEILĖ IŠ PIRMOJO ŽVILGSNIO BŪNA NE TIK TARP ŽMONIŲ
 

Jurbarko krašto žmonėms tikrai nereikia pristatyti, kas yra Lakdalis. Ne šimtas, ne du, o šimtai jurbarkiškių yra ne kartą kalbėję apie mūsų draugus flamandus. Šiemet sukanka jau 25-eri metai, kai prasidėjo draugystė tarp dviejų savivaldybių. Ta proga savivaldybės interneto svetainėje neseniai atvertas naujas puslapis bičiulių šnekta, o šiandien pristatome draugystės kuklią apžvalgą, pavadintą prasmingu pavadinimu „Meilė iš pirmojo žvilgsnio būna ne tik tarp žmonių“ (skaityti).

2021-09-23 JURBARKE PAMINĖTA LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO ATMINIMO DIENA IR HOLOKAUSTO PRADŽIOS LIETUVOJE 80-OSIOS METINĖS
 

Rugsėjo 23 d. senosiose Jurbarko žydų kapinėse susirinkę Jurbarko rajono savivaldybės, Krašto muziejaus, Kultūros centro bei Viešosios bibliotekos atstovai prisiminė skaudžius 1941 metų įvykius, kuomet buvo išžudyta didžioji dalis Lietuvoje, tarp jų ir Jurbarko krašte gyvenusių žydų. Susirinkusieji pagerbė Holokausto aukų atminimą – skaitė aukų vardus, uždegė žvakes ir padėjo atminimo akmenėlius, kurie žydų tautos tradicijoje simbolizuoja amžinumą.

2021-09-23 JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBEI – TAUTINIŲ MAŽUMŲ DEPARTAMENTO APDOVANOJIMAS
 

Rugsėjo 27 d. Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dalyvaus Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės iškilmingame apdovanojimų renginyje, per kurį Jurbarko rajono savivaldybei bus įteikta Padėkos statulėlė už Sinagogų aikštės Memorialo sukūrimą ir miesto erdvių pritaikymą tautinių mažumų kultūros įprasminimui.

2021-09-23 PARAMOS UŽ PIENINES KARVES ŪKININKAMS BUS IŠMOKĖTA DAUGIAU
 

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintas 2021 m. susietosios paramos už pienines karves dydis – 180,22 Eur už vieną pieninę karvę dydis. 2020 metais buvo – 128,86 Eur. Numatoma, kad šios paramos avansai – 125 Eur už 1 pieninę karvę –  bus pradėti mokėti nuo 2021 m. spalio 18 d., o likusi paramos dalis (55,22 Eur) bus išmokėta nuo 2021 m. gruodžio 1 d.

2021-09-23 KIAULIŲ LAIKYTOJAI, NORINTYS KIAULES PAKEISTI KITAIS ŪKINIAIS GYVŪNAIS, GALI TEIKTI PARAIŠKAS PARAMAI GAUTI
 

Nuo rugsėjo 22 d. iki spalio 15 d. kiaulių laikytojai, atsisakę kiaulių auginimo ir norintys vietoje jų įsigyti kitus ūkinius gyvūnus, gali teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą. Paraiškas priima Jurbarko rajono savivaldybės administracijos (Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas) Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Vijoleta Tamulytė, el. p. vijoleta.tamulyte@jurbarkas.lt, tel. 8 614 217 56. Siekiant užtikrinti Covid-19 prevenciją, prieš atvykstant teikti paraišką būtina registruotis iš anksto. Paraiškos priimamos Savivaldybės pastato pirmame aukšte, buvusios kavinės patalpose, įėjimas iš pastato pietrytinės pusės.

2021-09-23 KVIEČIAME DALYVAUTI PASKUTINIAME XII PROTŲ MŪŠIO „UŽ VELIUONĄ“ ETAPE
 

Rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 19.00 val. vyks paskutinis protų mūšio „Už Veliuoną“ etapas. Šio turo tema – „Veliuonos dvaras“. Protų mūšyje galėsite dalyvauti 19.00 val. paspaudę nuorodą ar nufotografavę QR kodą. Žaidimas vyks tiesiogiai, trukmė: apie 15–25 min.

2021-09-22 SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI TARPTAUTINIO PROJEKTO, KURĮ ĮGYVENDINA JURBARKO „ĄŽUOLIUKO“ MOKYKLA, DALYVIAI
 

Rugsėjo 22 d. savivaldybėje lankėsi tarptautinio Šiaurės ministrų tarybos programos „Nordplus“ projekto „Eco-friendly Europe for a Future Green World“ („Ekologiška Europa – žaliojo pasaulio ateitis“), kuriame dalyvauja Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla, dalyviai. Iš Latvijos, Estijos ir Islandijos vaikų darželių bei švietimo įstaigų atvykę pedagogai kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja „Ąžuoliuko“ mokyklos ugdymo procese lauko teritorijose pritaikant Sebastiano Kneipo sveikos gyvensenos metodą.

2021-09-22 APTARTAS TOLIMESNIS SAVIVALDYBĖS IR KARIŠKIŲ BENDRADARBIAVIMAS
 

Šiandien Jurbarko rajono savivaldybės vadovams – merui Skirmantui Mockevičiui ir mero pavaduotojui Petrui Vainauskui prisistatė naujasis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono vadas – plk. ltn. Arūnas Vaškevičius, darbą batalione pradėjęs šių metų liepą. Į susitikimą su savivaldybės vadovais jis atvyko kartu su Civilių ir karių bendradarbiavimo vyriausiuoju specialistu, laikinai vykdančiu skyriaus viršininko funkcijas, vrš. Dariumi Stanaičiu.

2021-09-21 NUO RUGSĖJO 27 D. PRADEDAMOS ŠILDYTI IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOS, MOKYKLOS IR GYDYMO ĮSTAIGOS
 

Rugsėjo 21 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio įsakymu Nr. O1-1149 nuo 2021 m. rugsėjo 27 d. pradedamos šildyti ikimokyklinio ugdymo įstaigos, mokyklos ir gydymo įstaigos. Įsakymas pridedamas. Primename, kad šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę, suderinę su šilumos tiekėju, jeigu yra techninės galimybės, patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeisdami higienos normų.

2021-09-21 PASITARIMAS DĖL COVID-19 LIGOS VALDYMO RAJONO UDGYMO ĮSTAIGOSE
 

Rugsėjo 20 d. įvyko nuotolinis Jurbarko rajono savivaldybės iš rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame buvo aptarta situacija dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo, kalbėta apie veiksmus ir priemones šiai situacijai kontroliuoti. Aptartas tolimesnis šių įstaigų bendradarbiavimas, keitimasis informacija su Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais dėl galimų COVID-19 ligos atvejų. Ugdymo įstaigų vadovai kalbėjo apie esamą epidemiologinę situaciją jų vadovaujamose įstaigose, apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti, nustačius ligos atvejį, aptarė izoliavimosi, testavimo, vakcinacijos nuo COVID-19 (koronaviruso) procesų valdymą.

2021-09-21 VELIUONOS KULTŪROS CENTRUI – KULTŪROS MINISTERIJOS PREMIJA
 

2020 metų geriausiu antrosios kategorijos kultūros centru Lietuvoje pripažintas Veliuonos kultūros centras. Kultūros ministerijos premija ir atminimo ženklas šios įstaigos atstovams bus įteikti rugsėjo 22 d., 18 val. Geriausio Lietuvos kultūros centro apdovanojimo šventės Veliuonos kultūros centre metu.

2021-09-21 PASKELBTAS KONKURSAS VŠĮ „ŽALIASIS REGIONAS“ SPECIALISTO PAREIGOMS UŽIMTI
 

VšĮ „Žaliasis regionas“ – tai nauja regioninė keturių savivaldybių – Pagėgių, Jurbarko, Šilalės ir Tauragės viešoji įstaiga, kurios pagrindinis tikslas – įgyvendinti „Tauragė+“ strategiją verslo plėtros skatinimo ir investicinio patrauklumo didinimo, turizmo plėtros sąlygų gerinimo ir viešojo transporto paslaugų organizavimo Tauragės regione.

2021-09-21 AR GALIMA VARTOTI ŽODŽIUS SEKANTIS IR APLAMAI?
 

Itin daug jurbarkiškių labai mėgsta vartoti žodžius sekantis ir aplamai. Deja, beveik visais atvejais tie žodžiai būna pavartoti ne pagal savo tikrąją prasmę. Aplamai projektas baigtas, o sekantis etapas  – ataskaitų rašymas. Dalis Lietuvos gyventojų šį sakinį suprastų tiesiogiai – „žioplai (neapdairiai, paviršutiniškai) projektas baigtas, o prieš jį buvęs etapas – ataskaitų rašymas“. Tikrai to nenorėjo pasakyti autorius, nes jis omenyje turėjo visai kitus dalykus, t. y. informaciją, kad „(apskritai) projektas baigtas, o kitas (būsimas) etapas – ataskaitų rašymas“.

2021-09-20 EUROPOS PAVELDO DIENOS 2021. VELIUONOS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ĖMIMO Į DANGŲ BAŽNYČIA – 600 METŲ ĮTRAUKIANČIO PAVELDO
 

Rugsėjo 25 d., 12.00 val. Veliuonoje vyks knygos apie Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią pristatymas. Pažintinio renginio metu taip pat susipažinsite su bažnyčios istorija, architektūra, altoriais, daile, tekstilės rinkiniais apie kuriuos papasakos prof. dr. Vaida Kamuntavičienė ir dr. Rima Valinčiūtė-Varnė iš Vytauto Didžiojo universiteto, dr. Asta Giniūnienė iš Lietuvos kultūros tyrimų instituto, Svetlana Poligienė iš Kultūros paveldo centro bei dailės istorikas dr. Gintautas Žalėnas.

2021-09-20 KVIEČIAME Į LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO ATMINIMO DIENOS MINĖJIMĄ JURBARKE
 

Rugsėjo 23 – Lietuvos žydų genocido atminimo dieną, 10.00 val. senosiose žydų kapinėse (Naujasodžių k., Jurbarko r.) bus skaitomi Holokaustų aukų vardai, uždegtos žvakės ir padėti atminimo akmenėliai. 10.30 val. prie Sinagogų aikštės memorialo (Kauno g. 58, Jurbarkas) vyks jaunosios kartos rašytojos Anetos Anros knygos, pagrįstos Holokaustą patyrusių žmonių, žydų gelbėtojų pasakojimais, „JEHUDIT. Pasaulis galėtų būti toks gražus“ pristatymas. Knygos rankraščius skaitys aktorius Darius Gumauskas.

2021-09-15 KVIEČIAME Į KONKURSO „METŲ ŪKIS 2021“ IR KAIMO ŽMONIŲ PAGERBIMO ŠVENTĘ
 

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuras kviečia visus rajono žemdirbius į konkurso „Metų ūkis 2021“ ir kaimo žmonių pagerbimo šventę Eržvilko kultūros centre (Tauragės g. 1A, Eržvilkas) spalio 2 d., 11.00 val. Renginyje tradiciškai bus pagerbti ir apdovanoti pavyzdingiausi ir darbščiausi rajono ūkių savininkai. Po apdovanojimų vyks koncertas.

2021-09-06 PARAMA PREVENCINĖMS PRIEMONĖMS, APSAUGANČIOMS ŪKINIUS GYVŪNUS NUO VILKŲ, ĮSIGYTI
 

Atkreipiame dėmesį, kad Jurbarko rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, pastebimas vilkų pagausėjimas. Vilkai ieškodami grobio labai dažnai pasirodo prie ūkių ganyklų bei pjauna čia besiganančius ūkinius gyvūnus. Dažnu atveju, ūkiuose taikomos minimalios arba netaikomos jokios prevencinės priemonės prieš vilkus. Netaikant prevencinių priemonių ir nukentėjus nuo šių laukinių gyvūnų, nėra taikomos ir kompensacinės priemonės už papjautus ūkinius gyvūnus.

 1 2 Pirmyn -> 
archyvas
Skelbimai
2020-11-25 Skelbiamas nekilnojamojo turto viešas aukcionas

Pastatas – kultūros namai – kontora, unikalus Nr. 4400-0794-6387, plotas 812,82 kv. m, pastatas mūrinis, 2 aukštų, pažymėtas plane 1B2p su jo eksploatacijai priskirtu 0,2399 ha žemės sklypu, unikalus Nr. 4400-4562-9896, Ryto g. 2, Jurbarkų k., Jurbarko r. sav. Pradinė pardavimo kaina – 28 653,00 Eur, iš kurios pastato pradinė pardavimo kaina – 24 978,00 Eur, objektui priskirto žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 3 071,00 Eur, žemės sklypo parengimo atlygintinos išlaidos – 604,00 Eur.

archyvas
SPAUDA APIE MUS
2019-10-28 SAUGOKIME APLINKĄ – TAIP IŠSAUGOSIME SAVE
   

Išmesti šiukšlę į šiukšliadėžę labai lengva – dažnai apie tai net nesusimąstome. O koks tolesnis  kelias – kaip, kiek ir kokių šiukšlių  surenkama, kaip jos perdirbamos, kokią grėsmę kelia netvarkomos arba netinkamai tvarkomos atliekos? Apie rajono atliekų tvarkymo problemas, šioje srityje 2019 metais įgyvendintas priemones pasakoja Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Dainius Večerskas, kuris nuo šių metų kovo mėnesio  yra atsakingas už savivaldybės aplinkos kokybės gerinimą ir apsaugą, komunalinių atliekų tvarkymo sistemų diegimo administravimą Jurbarko rajone.

archyvas
VIDEOAKTUALIJOS
2021-08-30 Jurbarko krašto šventė, skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 410-osioms metinėms paminėti
 

Prisiminkime rugpjūčio 19–22 dienomis vykusią Jurbarko krašto šventę, kuri šiais metais buvo skirta Magdeburgo teisių suteikimo Jurbarko miestui 410-osioms metinėms paminėti. Šventinis savaitgalis mūsų krašto bendruomenei ir Jurbarko miesto svečiams padovanojo įdomių, gražių ir įsimintinų renginių. 

2021-08-18 JURBARKAS IR LICHTENBERGAS APSIKEITĖ DRAUGYSTĖS SUOLELIAIS
 

Rugpjūčio 16 d., Jurbarkas ir Lichtenbergas (Berlynas) apsikeitė draugystės suoleliais. Dalinamės video reportažu iš oficialios suolelių apsikeitimo ceremonijos Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir plačiau apie šią iniciatyvą taip pat kviečiame skaityti: /index.php?3776594553

2021-06-21 BIRŽELIO 16 IR 17 DIENOMIS VAKCINACIJA JURBARKE VYKSTA GYVOS EILĖS PRINCIPU
 

VšĮ Jurbarko PSPC birželio 16 ir 17 dienomis nuo 12 iki 14 valandos Covid-19 vakcinaciją vykdo gyvos eilės principu, t. y. pageidaujantiems pasiskiepyti asmenims niekur nereikia registruotis. Jie turi atvykti į Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centrą (Vydūno g. 56 D., Jurbarkas) su savimi turėdami asmens dokumentą. Bus vakcinuojama Comirnaty (Pfizer) vakcina.

2021-06-14 Devintinių šventė Veliuonoje, Krištolinės lelijos apdovanojimo įteikimas dr. Jauniui Gumbiui
  Birželio 6 d. veliuoniečiai atvertė naują savo miestelio istorijos puslapį.
2021-06-04 Aptarti Jurbarko Statybininkų gatvės žiedo projektavimo techniniai sprendiniai
    Birželio 4 d. Jurbarko statybininkų gatvėje įvyko savivaldybės įgyvendinamos funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos prioritetinės krypties „Investicinio patrauklumo didinimas ir verslo plėtros skatinimas” techninių sprendinių aptarimas.
2021-05-19 Informacija dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

2021-04-07 Vakcinacijos eiga Jurbarko rajone
 

Kviečiame susipažinti su vakcinacijos eiga Jurbarko rajono savivaldybėje. Vaizdo reportaže kalba Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė.

2021-02-01 Veliuona – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2021
  2021-ieji prasideda visam Jurbarko kraštui svarbia žinia – šiemet Veliuona paskelbta Lietuvos mažąja kultūros sostine. Ta proga miestelio bendruomenė, seniūnija, kultūros įstaigos ir partneriai ruošiasi įgyvendinti daugybę įsimintinų iniciatyvų ir renginių, kuriuose dalyvauti bus kviečiami visi rajono gyventojai ir svečiai.
2021-01-22 Jurbarko rajono Garbės piliečiui prof. dr. Volfgangui fon Štetenui sukanka 80 metų
  2021 m. sausio 22 d. minime garbingą Jurbarko rajono Garbės piliečio, 1991–2002 m. Vokietijos Bundestago parlamentinės ryšių su Baltijos valstybėmis grupės pirmininko, nuo 2004 m. – Lietuvos Respublikos Garbės Konsulo Badeno-Viurtembergo žemėje prof. dr. Volfgango fon Šteteno 80-ies metų jubiliejų.
archyvas
Statybos projektų viešinimas
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.