EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
Jurbarko rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“
2022-11-11
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“ (toliau – Projektas). Projektas vykdomas su partneriais – Pagėgių, Tauragės rajono bei Šilalės rajono savivaldybių administracijomis. Projekto tikslas – pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei diegiant vieno langelio principą, užtikrinant paslaugų kokybės monitoringą ir taikant kokybės vadybos metodų principus Tauragės, Šilalės ir Jurbarko rajonų bei Pagėgių savivaldybių administracijų veikloje.


Jurbarko rajono savivaldybės administracija jau atliko savivaldybės priimamojo (vieno langelio) patalpų remontą, įrengė automatines lauko duris, įsigijo vieno langelio darbui reikalingos kompiuterinės įrangos ir baldų. Parengta paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo procesų (procedūrų) kokybinių ir kiekybinių pasiekimų vertinimo metodika, kuria remiantis buvo analizuojama savivaldybės paslaugų ir aptarnavimo kokybės esama situacija. 2018 m. buvo vykdomi vadovų mokymai organizuojant dalykinę išvyką į Ispaniją, 2021 m. įgyvendinti nuotoliniai mokymai visų regiono savivaldybių 101 darbuotojui. 

 
2022 metais Projekto naujų veiklų įgyvendinimui buvo skirtas papildomas 266 766,47 Eur finansavimas, iš kurių 101 712,93 Eur skirta Jurbarko rajono savivaldybei. Atsižvelgiant į priemonės „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ projektų finansavimo sąlygų apraše nustatytus reikalavimus Jurbarko rajone Projekto įgyvendinimas buvo papildytas nauja veikla – kapinių skaitmeninimu. Jurbarko rajone bus suskaitmenintos visos veikiančios ir riboto laidojimo kapinės.
 
Kapinių skaitmeninimo paslaugos apima veikiančių kapinių žemėlapio įdiegimą ir duomenų skaitmeninimą (duomenų surinkimas ir apdorojimas) bei kapinių sistemos vartotojo licencijos įsigijimą. Sukurta sistema skirta tiek savivaldybių darbuotojams, tiek ir gyventojams. Atlikus kapinių inventorizaciją ir duomenis perkėlus į elektroninę erdvę, bus sudaryta galimybė darbuotojams greičiau išduoti leidimus laidoti, sutrumpės informacijos paieškos laikas, informacijos klaidų rizika bei užtikrinta duomenų apsauga. Gyventojai galės matyti bendrą kapinių planą, ieškoti informacijos apie palaidotus asmenis.
 
Paslaugos teikėjas – UAB „Kapinių valdymo sprendimai“.
 
Bendra projekto vertė – 769 336,39 Eur, Jurbarko savivaldybės dalis – 220 568,65 Eur.
 
Projekto veiklų pabaiga – 2023 m. rugpjūčio 10 d.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siųsti draugui
Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.