EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 SAVIVALDYBĖS TARYBA
 RENGINIAI
Socialinės paramos teikimas Šimkaičių seniūnijoje

 

 

Būsto šildymo   išlaidų,   geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų skyrimas

Egidijus Petryla

Gyvenamąją vietą   būste deklaravę arba būstą nuomojantys bendrai gyvenantys asmenys arba vienas   gyvenantis asmuo turi teisę į kompensacijas, jeigu kreipimosi dėl   kompensacijų metu atitinka reikalavimus:

1. Bendrai gyvenančių   asmenų arba vieno gyvenančio asmens nuosavybės teise turimo turto vertė   neviršija turto vertės normatyvo;

2. Kiekvienas   vyresnis kaip 18 metų bendrai gyvenantis asmuo, vienas gyvenantis asmuo arba   vaikas (įvaikis) nuo 16 iki 18 metų atitinka teisės aktu nustatytas sąlygas,   kurioms esant bendrai gyvenantys asmenys arba vienas gyvenantis asmuo turi   teisę į kompensacijas;

3. Įsiskolinusieji už   būsto šildymą ir (ar) karštą vandenį, ir (ar) geriamąjį vandenį su energijos,   kuro, vandens tiekėjais yra sudarę sutartį dėl dalies skolos apmokėjimo arba   teismas yra priteisęs apmokėti skolą.

Prašymas–paraiška   pateikiamas raštu tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p. [email protected]

Socialinės pašalpos     skyrimas

Egidijus Petryla

Socialinė   pašalpa šeimai (vienam gyvenančiam asmeniui) skiriama įvertinus nepasiturinčių   šeimų (vienų gyvenančių asmenų) turtą ir pajamas. Socialinė pašalpa skiriama   kai šeimos (vieno gyvenančio asmens) turimas turtas neviršija nustatyto turto   vertės normatyvo šeimai (vienam gyvenančiam asmeniui) ir šeimos (vieno   gyvenančio asmens) pajamos per mėnesį neviršija valstybės nustatyto remiamų   pajamų dydžio  bei atitinka įstatymo   nustatytas sąlygas.

Prašymas   paraiška ir kiti reikalingi dokumentai pateikiami tiesiogiai atvykus į   seniūniją.

Išimtiniais atvejais asmenims,   neatitinkantiems įstatyme numatytų sąlygų, socialinė pašalpa gali būti   skiriama savivaldybės nustatyta tvarka. Susidarius ypatingai sunkiai   materialinei padėčiai (dėl ligos, gaisro ir pan.), asmeniui gali būti   skiriama vienkartinė pašalpa.

Tel. (8 447) 41 317,

el. p.
[email protected]

Vienkartinės išmokos     nėščiai moteriai prašymo priėmimas

Egidijus Petryla

Nėščiai   moteriai, kuri pagal Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės socialinio   draudimo įstatymą neturi teisės gauti motinystės pašalpos, likus 70   kalendorinių dienų iki   numatytos gimdymo datos skiriama 2 bazinių   socialinių išmokų (1 BSI–76 EUR) dydžio vienkartinė išmoka. Prašymas   pateikiamas raštu tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel. (8 447) 41 317,

el. p. [email protected]

Prašymo–paraiškos socialinės paramos   mokiniams gauti priėmimas

Egidijus Petryla

Mokiniai turi teisę į     nemokamą maitinimą bei paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu   vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam   asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų.  Prašymasp–araiška pateikiama raštu   tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p. [email protected]

Išmokos vaikui   skyrimas

Egidijus Petryla

Teisę gauti   išmoką vaikui turi bendrai gyvenantys ir (ar) globojantys   (rūpinantys) vaiką (vaikus) asmenys arba vienas vaiką (vaikus)   auginantis asmuo, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per   mėnesį yra mažesnės negu  1,5 VRP   dydžio, atsižvelgiant į vaiko (vaikų) amžių ir skaičių. Prašymas – paraiška   pateikiama raštu.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p. [email protected]

ES paramos iš   intervencinių maisto atsargų skyrimas

Egidijus Petryla

ES paramą iš   intervencinių maisto atsargų gauti turi teisę labiausiai nepasiturintys   asmenys, kai šeimos pajamos vienam jos nariui (vienam gyvenančiam asmeniui)   neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų   pajamų dydžio per mėnesį (1,5 VRP–183,50 EUR).  Prašymas-paraiška pateikiamas raštu   tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p.
[email protected]

Vietinės rinkliavos už   komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą   lengvatos suteikimas

Egidijus Petryla

Kompensacijos skiriamos   Jurbarko rajono savivaldybėje esančio gyvenamojo būsto savininkui ar naudotojui,   deklaravusiam gyvenamąją vietą tame būste, jeigu šeimos ar vieno gyvenančio   asmens vidutinės mėnesio pajamos neviršija 4 Lietuvos Respublikos Vyriausybės   patvirtintų valstybės remiamų pajamų dydžių, tai yra 488 EUR.   Prašymas-paraiška pateikiamas raštu tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p.
[email protected]

Prašymo –  paraiškos pagalbos į namus paslaugos gauti priėmimas

Egidijus Petryla

Asmens namuose teikiamos paslaugos,   padedančios asmeniui (šeimai) tvarkytis buityje bei dalyvauti     visuomenės gyvenime. Pagalbos į namus gavėjai – suaugę asmenys su negalia ir   jų šeimos, senyvo amžiaus asmenys ir jų šeimos, vaikai su negalia ir jų   šeimos, kiti asmenys ir jų šeimos (laikinai dėl ligos ar kitų   priežasčių savarankiškumo netekę asmenys). Teikimo vieta–asmens namuose.
  Teikimo trukmė/dažnumas – iki 10 val. per savaitę.

Prašymas-paraiška pateikiamas   raštu tiesiogiai atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p.
[email protected]

Prašymo – paraiškos ilgalaikės socialinės   globos (institucijoje) paslaugoms   gauti priėmimas

Egidijus Petryla

Ilgalaikė socialinė globa– tai visuma paslaugų, kuriomis visiškai nesavarankiškam asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba.
  Prašymas–paraiška pateikiamas raštu tiesiogiai   atvykus į seniūniją.

Tel.  (8 447) 41 317,

el. p.
[email protected]

Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-12 14:49:02

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas

  
Administracijos direktorė
Rūta Vančienė
antradieniais 10-12 val. 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. [email protected]
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.