Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
FORUME „LIETUVA 2030: SPRENDINIAI DARNIAI LIETUVOS ATEIČIAI“ SAVIVALDYBĖS MERAS PRISTATĖ GERĄJĄ PATIRTĮ, ĮGYVENDINANT FUNKCINĖS ZONOS „TAURAGĖ+“ STRATEGIJĄ
2020-07-30  
 

Šiandien Vilniuje vykusiame IX-ajame Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano (LR BP) forume „Lietuva 2030: sprendiniai darniai Lietuvos ateičiai“, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pristatė gerąją Jurbarko, Pagėgių, Šilalės ir Tauragės rajonų savivaldybių bendradarbiavimo patirtį, kuriant Funkcinės zonos „Tauragė+“ strategiją.


Tauragės apskrities savivaldybių įgyvendinama iniciatyva, kuria siekiama paskatinti savivaldybes kartu su socialiniais partneriais ir bendruomenių atstovais ieškoti bendrų sprendinių siekiant efektyviau pritraukti investicijas ir teikti viešąsias paslaugas, yra laikoma išskirtiniu ir pavyzdiniu projektu ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

 

LR BP – pagrindinis šalies teritorijų planavimo dokumentas ir vienas pagrindinių šalies vystymo dokumentų, kuriame numatoma ilgalaikė šalies teritorijos vystymo perspektyva. LR BP turi tris pagrindinius rengimo etapus: I – esamos būklės analizė, II – konceptualieji sprendiniai (vizija) iki 2050 m. ir III – konkretizuoti sprendiniai iki 2030 m.

 

Vykusiame renginyje buvo pristatyti konkretizuotų sprendinių rengimo  (III etapo)  rezultatai, kuriais siekiama sudaryti sąlygas racionaliai panaudoti turimus šalies išteklius ir teritorinį potencialą, suderinti skirtingų sektorių interesus, įvertinti šalies erdvinių struktūrų teritorinės plėtros perspektyvą bei susieti ją su pagrindiniais ateinantį dešimtmetį šaliai svarbiais pokyčiais. Tai sprendiniai, kuriais siekiama užtikrinti tęstinę pažangą socialinėje, ekonominėje, aplinkos ir saugumo srityse.

 

Susipažinti su projektu ir aktyviai teikti pasiūlymus plano rengėjams galima interneto svetainėje www.bendrasisplanas.lt

 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.