EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ

 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA
 ► RENGINIAI
 ► COVID-19 INFORMACIJA
APVA konsultuos verslo įmones, norinčias atsisakyti iškastinio kuro
2022-09-20
 
Rugsėjo 21 d. (trečiadienį) 10 val. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) šalies verslo įmones kviečia dalyvauti priemonės „Juridinių asmenų investicijos į iškastinio kuro naudojimo pakeitimą ar mažinimą ir (ar) atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas“ pristatyme.
 
Pagal šią priemonę APVA rugsėjo mėn. pradžioje paskelbė kvietimą įmonėms, nukentėjusioms dėl karo sukeltos krizės, teikti paraiškas irpretenduoti gauti investicijų, reikalingų iškastinio kuro, ypač gamtinių dujų atsisakymui, mažinimui ar perėjimui prie atsinaujinančių energijos išteklių. Tam iš valstybės biudžeto numatyta 90 mln. eurų.
 
Įmonės, pretenduojančios gauti finansavimą, įsipareigoja atsisakyti ar mažinti iškastinio kuro vartojimą, ir taip sumažinti kiekybinį šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį mažiausiai 20 proc. Investicijos turi būti naudojamos iškastinio kuro katilų keitimui į šilumos siurblius (oras-vanduo, gruntas-vanduo, vanduo-vanduo, oras–oras), 5 klasės biokuro katilus, saulės kolektorius karštam vandeniui ruošti, taip pat iškastinį kurą naudojančiuose katiluose įrengti biogranules naudojančius degiklius ir biodulkių gamybos bei deginimo įrenginius ir kt. įrangai, susijusiai su iškastinio kuro pakeitimu ar mažinimu. Tačiau negali būti naudojamos vėjo ir saulės elektrinių įrengimui elektros gamybai.
 
Informacija apie šią priemonę, galimybes gauti paramą, finansavimo sąlygas ir kt. bus pristatyta renginyje, kuris vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuorodą į renginį rasite čia
Siųsti draugui
Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius

 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.