Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA ◄
 ► RENGINIAI ◄
 ► COVID-19 INFORMACIJA ◄
ĮVYKO SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDIS
2020-09-09  
  Sveikatos apsaugos ministro įsakymu Jurbarko rajono savivaldybę nuo rugsėjo 7 d. įrašius į didelės rizikos savivaldybių sąrašą rugsėjo  9 d. buvo sušauktas Jurbarko rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis. 

Posėdyje aptarti patalpų ir viešųjų erdvių dezinfekavimo, intensyvesnio medicinos ir socialinių globos įstaigų darbuotojų testavimo, grįžtančių iš užsienio asmenų saviizoliacijos klausimai. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyriaus vedėja Jolita Lapėnienė supažindino su epidemiologine situacija rajone bei naujausiomis rekomendacijomis. Diskutuota dėl intensyvesnio sveikatos ir socialinės globos įstaigų darbuotojų testavimo. Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus duomenimis šiuo metu yra pateikti prašymai dėl 125 rajono švietimo įstaigų darbuotojų savanoriško testavimo greitaisiais (serologiniais) testais. Testavimus švietimo įstaigose nuo rugsėjo 10 d. pradės vykdyti VšĮ Jurbarko PSPC kartu su Jurbarko rajono visuomenės sveikatos biuro specialistais.

 

Posėdyje komisija priėmė šiuos sprendimus:

 

1. Padidinti Jurbarko rajono savivaldybės sveikatos priežiūros ir socialinės globos įstaigų  darbuotojų tyrimo dėl COVID-19  ligos apimtis iki 15-20 proc. nuo bendro įstaigos darbuotojų skaičiaus per savaitę.

2. Papildomai tirti dėl COVID-19  ligos socialinių globos įstaigų gyventojus, gyvenančius įstaigose ilgiau nei 48 val.

3. Organizuoti norinčių išsitirti rajono švietimo įstaigų darbuotojų ištyrimą greitaisiais serologiniais tyrimais, pavedant testavimą atlikti VšĮ Jurbarko PSPC kartu su Jurbarko rajono visuomenės sveikatos biuro specialistais.

4. Pritarti, kad būtų keičiami  Ekstremalių situacijų komisijos nuostatai, numatant galimybę organizuoti komisijos posėdžius nuotoliniu būdu.

 

 

 
  Atgal

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.
 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 
 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153, faks. (8 447) 70 166, el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.