Naujienos
2022-09-12 INFORMACIJA APIE PASKIRTĄ VIENKARTINĘ PARAMĄ
  

Rugpjūčio 29 d. įvykusiame Pinginės socialinės paramos skyrimo komisijos posėdyje buvo svarstomi 31 asmenų prašymai dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo. Pašalpoms skirti iš savivaldybės biudžeto panaudoti 1 898 Eur. Iš jų:

2022-09-12 TAURAGĖS REGIONINIO VIEŠOJO TRANSPORTO SISTEMOS KŪRIMUI – BERLYNO SAVIVALDOS IR VERSLO PATIRTIS
  

Rugsėjo 6–9 dienomis Berlyno Lichtenbergo savivaldybėje lankėsi oficiali keturių Tauragės regiono savivaldybių – Jurbarko, Šilalės, Tauragės rajonų ir Pagėgių – delegacija, vadovaujama Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus. Dvidešimties metų bendradarbiavimo patirtį su Jurbarku turinčioje savivaldybėje buvo siekiama pasisemti viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo regionuose patirties, įvertinti Tauragės regiono savivaldybių bendrai numatytų teikti paslaugų plėtros galimybes.

2022-09-12 TEISĖS IR CIVILINĖS METRIKACIJOS SKYRIUJE DARBĄ PRADĖJO VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ OKSANA SUTKAITIENĖ
  

Šiandien, rugsėjo 12 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje darbą pradėjo Oksana Sutkaitienė. Į vyriausiosios specialistės (pakaitinės valstybės tarnautojos) pareigas ji paskirta rugsėjo 7 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. P11-440.

2022-09-08 JUDUMO SAVAITĖS AKCIJA „JUDĖKIME KARTU“
   Rugsėjo 17 d. nuo 10 iki 13 val. kviečiame į Judumo savaitės akciją „Judėkime kartu“. Parodykime, kad Jurbarkas juda ir keliaukime po Jurbarko miestą pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Startas – Jurbarko Dvaro parkas. Kelionę po Jurbarką pradėsime mankšta. Jurbarko sporto centras sudarys galimybę pasiplaukioti baidarėmis, o norintys trąsą įveikti dviračiais, galės jais pasinaudoti visiškai nemokamai. Prie Jurbarko krašto muziejaus, lauko erdvėje, bus galima išbandyti edukacinius užsiėmimus, o mažieji galės linksmai praleisti laiką. „Skateparke“ apie saugų eismą primins Jurbarko bendruomenės pareigūnė.
2022-09-07 TĘSIAMOS PROJEKTO „MOKAUSI PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE“ VEIKLOS
  

Prasidėjus naujiems mokslo metams Jurbarko rajono savivaldybės administracija tęsia projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0051 (toliau – Projektas) veiklų įgyvendinimą. Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą mokantis plaukti. Projekte dalyvauja Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Jurbarkų darželio-mokyklos, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ir Jurbarko vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus bei pradinių klasių mokiniai. Planuojamas šios tikslinės grupės skaičius – ne mažiau kaip 840 vaikų.

2022-09-06 KVIEČIAME TEIKTI PRAŠYMUS DĖL VIENKARTINĖS PARAMOS PIRMŲJŲ KLASIŲ MOKINIAMS
  

Informuojame, kad 2019 m. gruodžio 18 d. Jurbarko rajono savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Nr. T2-369 ,,Dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Jurbarko rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“, kuriuo skiriama vienkartinė parama pirmųjų klasių mokiniams (138 Eur), besimokantiems Jurbarko rajono savivaldybės mokyklose. Prašymą dėl vienkartinės paramos gali pateikti vienas iš vaiko tėvų ar globėjas seniūnijose pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – seniūnijose, kuriose faktiškai gyvenama. Prašymai priimami nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2022 m. gruodžio 31 d. Daugiau informacijos tel.: 8 447 70181, 8 447 70180.

2022-09-02 DĖL ELEKTROS ENERGIJOS TAUPYMO
  

Informuojame gyventojus, kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. sutrumpintas Jurbarko miesto gatvių apšvietimo laikas – šviestuvai bus išjungti nuo 24 iki 5 val. ryto, išskyrus pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę, kurioje bus paliktas šviesti kas trečias šviestuvas. Toks sprendimas priimtas siekiant taupyti Savivaldybės biudžeto lėšas dėl išaugusių elektros energijos kainų. Išjungti ir fontanai, esantys aikštėje prie Savivaldybės administracinio pastato, skverelyje Kauno gatvėje ir Jaunimo parke.

2022-09-02 ARTRASK GALIMYBES SU ASMENINIU ASISTENTU
  

Nuo 2021 m. liepos 1 dienos Lietuvos savivaldybėse pradėta teikti individuali asmeninio asistento pagalba, užtikrinanti žmonėms su negalia didesnes galimybes mokytis, dirbti ir savarankiškai gyventi bendruomenėje. Asmeninė pagalba Jurbarko rajone šiuo metu teikiama 4 asmenims. Šią paslaugą teikia Jurbarko rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga Skalvijos namai ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“. Dėl šios paslaugos teikimo gyventojai turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją. Socialinis darbuotojas padės sutvarkyti dokumentus asmeninei pagalbai gauti, preliminariai apskaičiuos pagalbos kainą ir atsakys į kitus rūpimus klausimus.

2022-09-02 AR REIKIA KABINĖTIS PRIE KABUČIŲ?
  

Dažnas lietuvis savo raštuose ir žinutėse įvairiais atvejais pavartoja skyrybos ženklą – kabutes. Deja, jų prirašo įvairių įvairiausių, kokių tik randa interneto svetainėse ar kokias pasiūlo kompiuterių ir išmaniųjų telefonų programos. O kokios turi būti tikros lietuviškos kabutės? Ir kodėl jos būtent tokios? Atsakymus rasite čia.

2022-08-31 SAVIVALDYBĖS VADOVAI DOMĖJOSI ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PASIRENGIMU NAUJIESIEMS MOKSLO METAMS
  

Artėjant naujųjų mokslo metų pradžiai Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Petras Vainauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė lankėsi Jurbarko rajono ugdymo įstaigose, domėjosi jų pasirengimu naujiesiems mokslo metams. Rugpjūčio 29–31 dienomis vykusių susitikimų metu apžiūrėtos įstaigų vidaus patalpos, susipažinta su atnaujintomis mokymosi priemonėmis, kitais atliktais ir planuojamais darbais, ateities lūkesčiais.

2022-08-31 „LIETUVOS DRAUDIMAS“ TĘSIA AKCIJĄ „APSAUGOK MANE“
  

Jau 23-čius metus iš eilės visą rugsėjo mėnesį Lietuvoje vyks vaikų saugumo keliuose iniciatyva „Apsaugok mane“, kurią inicijuoja didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“. Tai reiškia, kad visi Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai visą rugsėjį nemokamai yra apdrausti nuo nelaimingų nutikimų kelyje. Drauge su iniciatoriais Jurbarko rajono savivaldybė kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą ir juo pasirūpinti.

2022-08-31 DĖL BŪSIMŲ PEDAGOGŲ PRITRAUKIMO Į MOKYKLAS
  

Atsižvelgiant į pedagogų poreikį bei siekiant paskatinti būsimuosius pedagogus baigus studijas rinktis darbą mokyklose, 2022 m. gegužės 11 d. buvo priimtas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Nr. 498 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. kovo 1 d. nutarimo Nr. 149 „Dėl Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo“, kuriuo buvo patvirtinta Paramos skyrimo prioritetines specializacijas studijuojantiems studentams tvarka ir nustatyta, jog studentams, sudariusiems išankstinę sutartį dėl įsidarbinimo su savivaldybe ar mokykla, skiriama tikslinė (506 Eur per mėnesį) išmoka.

2022-08-30 APTIKTI, UŽKIRSTI KELIĄ, PRANEŠTI: EFSA AFRIKINIO KIAULIŲ MARO KAMPANIJA PRATĘSTA TRETIEMS METAMS
  

EFSA toliau deda pastangas siekiant sustabdyti afrikinio kiaulių maro plitimą Europoje, pratęsdama kampaniją tretiems metams ir pradeda naują bandomąją veiklą keturiose šalyse. Trečius metus planuojama vykdyti didelę Europos maisto saugos tarnybos kampaniją, kuria siekiama toliau didinti informuotumą apie afrikinį kiaulių marą (AKM), kuris plinta tarp Europos kiaulių.

2022-08-29 NUO RUGSĖJO 1 D. – NAUJAS AUTOBUSO MARŠRUTAS IŠ JURBARKO Į TAURAGĘ
  

Jurbarko rajono savivaldybės taryba, siekdama sudaryti galimybę gyventojams greičiau ir patogiau pasiekti darbo vietas, mokymosi, gydymo ir kitas įstaigas, rugpjūčio 24 d. posėdyje pritarė naujam vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutui R1: Jurbarkas–Tauragė–Jurbarkas. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. startuosiantis maršrutas bus nemokamas. Nauju maršrutu (tik darbo dienomis) gyventojus pavėžės UAB „Jurbarko autobusų parkas“ autobusas.

2022-08-26 SPECIALIŲJŲ UGDYMO POREIKIŲ TURINČIŲ MOKSLEIVIŲ INTEGRACIJAI BŪTINOS DIDESNĖS INVESTICIJOS IR DĖMESYS
  

Norint, kad įtraukusis ugdymas neliktų tik deklaratyviu siekiu, būtina kuo greičiau spręsti švietimo pagalbos specialistų trūkumo problemą bei peržiūrėti, kiek rimtas yra valstybės įsipareigojimas integruoti specialiuosius ugdymo poreikius turinčius vaikus į bendrą šalies ugdymo sistemą, teigia Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA).

2022-08-25 BUS TVARKOMI JURBARKO SENAMIESČIO KVARTALAI
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracija ir UAB „Jurmelsta“ pasirašė sutartis dėl Jurbarko senamiesčio kvartalų sutvarkymo. Bus įgyvendinti svarbūs projektai, kurie užbaigs viso senamiesčio viešųjų erdvių sutvarkymą.

2022-07-26 LIETUVIŲ KALBOS UGDYMAS VASAROS ATOSTOGŲ METU
  

2022 m. liepos -rugpjūčio mėnesiais nuo 12.00 iki 13.00 val. vyks lietuvių kalbos ugdymas vasaros atostogų metu.

 

2022-07-26 PARAMA BITININKAMS UŽ PAPILDOMĄ BIČIŲ MAITINIMĄ
  

Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius (Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas), priims paraiškas paramai gauti už papildomą bičių maitinimą.

Parama skiriama bičių laikytojams, kurie turi ne daugiau kaip 150 bičių šeimų, yra deklaravę bičių šeimų skaičių Ūkinių gyvūnų registre bei įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir verslo registre kaip žemės ūkio valdos valdytojai arba partneriai. Pareiškėjas turi tenkinti visas nurodytas sąlygas.

<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
archyvas

   EN  ⁄ 

DE      PL   VLAAMS   
Spausdinti

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖ
 Posėdžių archyvas
 ► SAVIVALDYBĖS TARYBA
 ► RENGINIAI
 ► COVID-19 INFORMACIJA

Naujienos
2022-09-12 INFORMACIJA APIE PASKIRTĄ VIENKARTINĘ PARAMĄ
  

Rugpjūčio 29 d. įvykusiame Pinginės socialinės paramos skyrimo komisijos posėdyje buvo svarstomi 31 asmenų prašymai dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo. Pašalpoms skirti iš savivaldybės biudžeto panaudoti 1 898 Eur. Iš jų:

2022-09-12 TAURAGĖS REGIONINIO VIEŠOJO TRANSPORTO SISTEMOS KŪRIMUI – BERLYNO SAVIVALDOS IR VERSLO PATIRTIS
  

Rugsėjo 6–9 dienomis Berlyno Lichtenbergo savivaldybėje lankėsi oficiali keturių Tauragės regiono savivaldybių – Jurbarko, Šilalės, Tauragės rajonų ir Pagėgių – delegacija, vadovaujama Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus. Dvidešimties metų bendradarbiavimo patirtį su Jurbarku turinčioje savivaldybėje buvo siekiama pasisemti viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo regionuose patirties, įvertinti Tauragės regiono savivaldybių bendrai numatytų teikti paslaugų plėtros galimybes.

2022-09-12 TEISĖS IR CIVILINĖS METRIKACIJOS SKYRIUJE DARBĄ PRADĖJO VYRIAUSIOJI SPECIALISTĖ OKSANA SUTKAITIENĖ
  

Šiandien, rugsėjo 12 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje darbą pradėjo Oksana Sutkaitienė. Į vyriausiosios specialistės (pakaitinės valstybės tarnautojos) pareigas ji paskirta rugsėjo 7 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. P11-440.

2022-09-08 JUDUMO SAVAITĖS AKCIJA „JUDĖKIME KARTU“
   Rugsėjo 17 d. nuo 10 iki 13 val. kviečiame į Judumo savaitės akciją „Judėkime kartu“. Parodykime, kad Jurbarkas juda ir keliaukime po Jurbarko miestą pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Startas – Jurbarko Dvaro parkas. Kelionę po Jurbarką pradėsime mankšta. Jurbarko sporto centras sudarys galimybę pasiplaukioti baidarėmis, o norintys trąsą įveikti dviračiais, galės jais pasinaudoti visiškai nemokamai. Prie Jurbarko krašto muziejaus, lauko erdvėje, bus galima išbandyti edukacinius užsiėmimus, o mažieji galės linksmai praleisti laiką. „Skateparke“ apie saugų eismą primins Jurbarko bendruomenės pareigūnė.
2022-09-07 TĘSIAMOS PROJEKTO „MOKAUSI PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE“ VEIKLOS
  

Prasidėjus naujiems mokslo metams Jurbarko rajono savivaldybės administracija tęsia projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0051 (toliau – Projektas) veiklų įgyvendinimą. Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą mokantis plaukti. Projekte dalyvauja Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Jurbarkų darželio-mokyklos, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ir Jurbarko vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus bei pradinių klasių mokiniai. Planuojamas šios tikslinės grupės skaičius – ne mažiau kaip 840 vaikų.

2022-09-06 KVIEČIAME TEIKTI PRAŠYMUS DĖL VIENKARTINĖS PARAMOS PIRMŲJŲ KLASIŲ MOKINIAMS
  

Informuojame, kad 2019 m. gruodžio 18 d. Jurbarko rajono savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Nr. T2-369 ,,Dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Jurbarko rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“, kuriuo skiriama vienkartinė parama pirmųjų klasių mokiniams (138 Eur), besimokantiems Jurbarko rajono savivaldybės mokyklose. Prašymą dėl vienkartinės paramos gali pateikti vienas iš vaiko tėvų ar globėjas seniūnijose pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – seniūnijose, kuriose faktiškai gyvenama. Prašymai priimami nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2022 m. gruodžio 31 d. Daugiau informacijos tel.: 8 447 70181, 8 447 70180.

2022-09-02 DĖL ELEKTROS ENERGIJOS TAUPYMO
  

Informuojame gyventojus, kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. sutrumpintas Jurbarko miesto gatvių apšvietimo laikas – šviestuvai bus išjungti nuo 24 iki 5 val. ryto, išskyrus pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę, kurioje bus paliktas šviesti kas trečias šviestuvas. Toks sprendimas priimtas siekiant taupyti Savivaldybės biudžeto lėšas dėl išaugusių elektros energijos kainų. Išjungti ir fontanai, esantys aikštėje prie Savivaldybės administracinio pastato, skverelyje Kauno gatvėje ir Jaunimo parke.

2022-09-02 ARTRASK GALIMYBES SU ASMENINIU ASISTENTU
  

Nuo 2021 m. liepos 1 dienos Lietuvos savivaldybėse pradėta teikti individuali asmeninio asistento pagalba, užtikrinanti žmonėms su negalia didesnes galimybes mokytis, dirbti ir savarankiškai gyventi bendruomenėje. Asmeninė pagalba Jurbarko rajone šiuo metu teikiama 4 asmenims. Šią paslaugą teikia Jurbarko rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga Skalvijos namai ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“. Dėl šios paslaugos teikimo gyventojai turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją. Socialinis darbuotojas padės sutvarkyti dokumentus asmeninei pagalbai gauti, preliminariai apskaičiuos pagalbos kainą ir atsakys į kitus rūpimus klausimus.

2022-09-02 AR REIKIA KABINĖTIS PRIE KABUČIŲ?
  

Dažnas lietuvis savo raštuose ir žinutėse įvairiais atvejais pavartoja skyrybos ženklą – kabutes. Deja, jų prirašo įvairių įvairiausių, kokių tik randa interneto svetainėse ar kokias pasiūlo kompiuterių ir išmaniųjų telefonų programos. O kokios turi būti tikros lietuviškos kabutės? Ir kodėl jos būtent tokios? Atsakymus rasite čia.

2022-08-31 SAVIVALDYBĖS VADOVAI DOMĖJOSI ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PASIRENGIMU NAUJIESIEMS MOKSLO METAMS
  

Artėjant naujųjų mokslo metų pradžiai Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Petras Vainauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė lankėsi Jurbarko rajono ugdymo įstaigose, domėjosi jų pasirengimu naujiesiems mokslo metams. Rugpjūčio 29–31 dienomis vykusių susitikimų metu apžiūrėtos įstaigų vidaus patalpos, susipažinta su atnaujintomis mokymosi priemonėmis, kitais atliktais ir planuojamais darbais, ateities lūkesčiais.

2022-08-31 „LIETUVOS DRAUDIMAS“ TĘSIA AKCIJĄ „APSAUGOK MANE“
  

Jau 23-čius metus iš eilės visą rugsėjo mėnesį Lietuvoje vyks vaikų saugumo keliuose iniciatyva „Apsaugok mane“, kurią inicijuoja didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“. Tai reiškia, kad visi Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai visą rugsėjį nemokamai yra apdrausti nuo nelaimingų nutikimų kelyje. Drauge su iniciatoriais Jurbarko rajono savivaldybė kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą ir juo pasirūpinti.

2022-08-31 DĖL BŪSIMŲ PEDAGOGŲ PRITRAUKIMO Į MOKYKLAS
  

Atsižvelgiant į pedagogų poreikį bei siekiant paskatinti būsimuosius pedagogus baigus studijas rinktis darbą mokyklose, 2022 m. gegužės 11 d. buvo priimtas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Nr. 498 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. kovo 1 d. nutarimo Nr. 149 „Dėl Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo“, kuriuo buvo patvirtinta Paramos skyrimo prioritetines specializacijas studijuojantiems studentams tvarka ir nustatyta, jog studentams, sudariusiems išankstinę sutartį dėl įsidarbinimo su savivaldybe ar mokykla, skiriama tikslinė (506 Eur per mėnesį) išmoka.

2022-08-30 APTIKTI, UŽKIRSTI KELIĄ, PRANEŠTI: EFSA AFRIKINIO KIAULIŲ MARO KAMPANIJA PRATĘSTA TRETIEMS METAMS
  

EFSA toliau deda pastangas siekiant sustabdyti afrikinio kiaulių maro plitimą Europoje, pratęsdama kampaniją tretiems metams ir pradeda naują bandomąją veiklą keturiose šalyse. Trečius metus planuojama vykdyti didelę Europos maisto saugos tarnybos kampaniją, kuria siekiama toliau didinti informuotumą apie afrikinį kiaulių marą (AKM), kuris plinta tarp Europos kiaulių.

2022-08-29 NUO RUGSĖJO 1 D. – NAUJAS AUTOBUSO MARŠRUTAS IŠ JURBARKO Į TAURAGĘ
  

Jurbarko rajono savivaldybės taryba, siekdama sudaryti galimybę gyventojams greičiau ir patogiau pasiekti darbo vietas, mokymosi, gydymo ir kitas įstaigas, rugpjūčio 24 d. posėdyje pritarė naujam vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutui R1: Jurbarkas–Tauragė–Jurbarkas. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. startuosiantis maršrutas bus nemokamas. Nauju maršrutu (tik darbo dienomis) gyventojus pavėžės UAB „Jurbarko autobusų parkas“ autobusas.

2022-08-26 SPECIALIŲJŲ UGDYMO POREIKIŲ TURINČIŲ MOKSLEIVIŲ INTEGRACIJAI BŪTINOS DIDESNĖS INVESTICIJOS IR DĖMESYS
  

Norint, kad įtraukusis ugdymas neliktų tik deklaratyviu siekiu, būtina kuo greičiau spręsti švietimo pagalbos specialistų trūkumo problemą bei peržiūrėti, kiek rimtas yra valstybės įsipareigojimas integruoti specialiuosius ugdymo poreikius turinčius vaikus į bendrą šalies ugdymo sistemą, teigia Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA).

2022-08-25 BUS TVARKOMI JURBARKO SENAMIESČIO KVARTALAI
  

Jurbarko rajono savivaldybės administracija ir UAB „Jurmelsta“ pasirašė sutartis dėl Jurbarko senamiesčio kvartalų sutvarkymo. Bus įgyvendinti svarbūs projektai, kurie užbaigs viso senamiesčio viešųjų erdvių sutvarkymą.

2022-07-26 LIETUVIŲ KALBOS UGDYMAS VASAROS ATOSTOGŲ METU
  

2022 m. liepos -rugpjūčio mėnesiais nuo 12.00 iki 13.00 val. vyks lietuvių kalbos ugdymas vasaros atostogų metu.

 

2022-07-26 PARAMA BITININKAMS UŽ PAPILDOMĄ BIČIŲ MAITINIMĄ
  

Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius (Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas), priims paraiškas paramai gauti už papildomą bičių maitinimą.

Parama skiriama bičių laikytojams, kurie turi ne daugiau kaip 150 bičių šeimų, yra deklaravę bičių šeimų skaičių Ūkinių gyvūnų registre bei įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir verslo registre kaip žemės ūkio valdos valdytojai arba partneriai. Pareiškėjas turi tenkinti visas nurodytas sąlygas.

<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
archyvas

Gyventojus priima:
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras
Skirmantas Mockevičius
ketvirtadieniais 10-12 val.

Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas
Petras Vainauskas
trečiadieniais 10-12 val. 
  
Administracijos direktorius
Raimundas Bastys
antradieniais 10-12 val.
 

 
 
Jurbarko rajono savivaldybės
žemėlapiai
 

 

 

 

Jurbarko krašto turistiniai maršrutai

 


JURBARKO RAJONO
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas,
tel. (8 447) 70 153,  el.p. info@jurbarkas.lt
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 188713933

© Jurbarko rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.