DALYVAUKITE PROJEKTE „PASIMATUOK PROFESIJĄ VASARĄ“

2023 02 14

Jaunimo reikalų agentūra kviečia Jus, jaunuoliai, išbandyti save darbo vietoje, atskleisti talentus ir atrasti savo profesiją.
Jei tavo amžius nuo 14 m. iki 21 m., esi mokinys, nebijai iššūkių – tapk projekto „Pasimatuok profesiją vasarą“ dalyviu! Įsidarbink vasaros metu ir gauk atlyginimą (minimalios mėnesinės algos dydžio). 
Nuo kovo 1 d. pildyk registracijos anketą atsakingai, nurodyk visus duomenis teisingai. Ne vėliau kaip per 7 darbo dienas gausi el. laišką, informuojantį, ar tavo registracija priimta, kokia tolimesnė priėmimo į darbą eigą. 
JAUNUOLIŲ REGISTRACIJOS ANKETA
Dalyvių registracija vyks iki 2023 m. birželio 1 d.

Dalyvių skaičius ribotas! Atitinkantys reikalavimus jaunuoliai bus kviečiami dalyvauti eilės tvarka pagal registracijos datą ir laiką. Patekęs(-usi) į dalyvių sąrašą, galėsi rinktis iš darbdavių pasiūlymų ir įsidarbinti vasaros metu. 
Jei esate darbdavys ir norite suteikti galimybę jaunuoliams (nuo 14 m. iki 21 m.), besimokantiems bendrojo ugdymo įstaigoje pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, išbandyti save darbo vietoje (10 darbo dienų ar 1 mėnesį) vasaros metu, atrasti talentus ir įkvėpti jaunąją kartą pasitikėti savo galia veikti, tuomet užpildykite darbdaviams skirtą anketą ir ne vėliau kaip per 7 darbo dienas elektroniniu paštu gausite informaciją apie dalyvavimo projekte tolimesnę eigą. 
DARBDAVIŲ REGISTRACIJOS ANKETA
Darbdavių, norinčių dalyvauti projekte, registracijos jau prasidėjo. 
Dalyvių registracija vyks iki 2023 m. birželio 1 d. 
Jei turite klausimų apie projektą, rašykite el. pašto adresu [email protected]
Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto (sutarties Nr. 09.4.1-ESFA-V-735-02-0001).
Projekto įgyvendinimo tvarka https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/5a5aef80073a11edb4cae1b158f98ea5/asr

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-21 09:05:10