IŠSKIRTINIAI KAUNO ARKIVYSKUPIJOS ĮVERTINIMAI JURBARKO KRAŠTO ŽMONĖMS

2026 06 25

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas birželio 24 dieną, Kauno arkivyskupijos dangiškojo globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo iškilmėse, įteikė Jurbarko rajono savivaldybės merui Skirmantui Mockevičiui „Kauno arkivyskupijos 100-mečio jubiliejaus atminimo medalį“. Šis medalis – ne tik garbingas apdovanojimas, bet ir išskirtinis pripažinimas už ilgametę tarnystę, atsakingą veiklą bei reikšmingą indėlį puoselėjant krikščioniškąsias vertybes ir telkiant bendruomenę.

Arkivyskupas K. Kėvalas taip pat įteikė kasmetinius apdovanojimus aukščiausio arkivyskupijos garbės ženklo – Šiluvos Dievo Motinos medalio – už krikščioniškojo gyvenimo liudijimą ir tarnystės pavyzdį per šiuos Jubiliejaus metus mūsų kraštiečiams – Gražinai Gadliauskienei bei Petrui Baršauskui.

Tai ypatingi įvertinimai, skiriami žmonėms, kurių darbai palieka ryškų pėdsaką visuomenės gyvenime.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius