JAUNIMĄ KVIEČIAME Į SAVANORIŠKĄ TARNYBĄ

2021 12 02

Iki š. m. gruodžio 15 d. 18.00 val. vykdoma registracija dalyvauti Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje. Kviečiame 14–29 m. amžiaus žmones aktyviai registruotis. 
Registracijos anketa
Daugiau informacijos apie Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) programą rasite Jaunimo reikalų departamento interneto svetainėje

Jurbarko rajono savivaldybėje savanorius lydinčių ir savanorišką veiklą vykdančių organizacijų ir įstaigų sąrašas:

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla
Jurbarko sporto centras
Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Jurbarko švietimo centras
Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras
Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrija
Panemunių regioninio parko direkcija 

Oficialus savanorius priimančių Lietuvos organizacijų ir įstaigų sąrašas
Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) –  intensyvi 6 mėn. trukmės jaunų žmonių savanorystė, kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val. per mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje organizacijoje ar įstaigoje. Kartą per mėnesį jie susitinka su priėmusios institucijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, aptaria įgytą patirtį, numato tobulėjimo kryptis. 
JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklą, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Asmenys, kurie savanoriauja JST daugiau kaip 3 mėnesius, gauna JST Pažymėjimą – dokumentą, patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar patobulintus įgūdžius. Ir tik 6 mėn. (ne mažiau kaip 35 val. per mėn.) nenutrūkstama tarnyba leistų norinčiam studijuoti pirmosios pakopos studijas jaunuoliui gauti papildomą  0,25 dydžio stojamojo balo dalį. 
Kilus klausimams, galima kreiptis į TJJOS „Tauragės apskritasis stalas“ komandą el. p. [email protected] , tel. 8 684 05 430 arba į Jurbarko rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistę (jaunimo reikalų koordinatorę) Eglę Mazur el. p. [email protected], tel. 8 618 70 682.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-21 09:31:04