KVIEČIAME JAUNIMĄ PADIRBĖTI VASARĄ

2023 06 14

Vasaros atostogų laiką jaunimas gali išnaudoti tikslingai – įgyti darbinės patirties, žinių, bei gebėjimų, kurie pravers ateityje. Jurbarko rajono savivaldybė jau ketvirtus metus vykdo jaunimo vasaros užimtumo programą, kurios dėka jaunimui suteikiama puiki proga „pasimatuoti“ profesiją, užsiimti mėgstama veikla, papildomai užsidirbti, o gal ir atrasti savo pašaukimą.

Jei esi 14–23 metų, besimokantis švietimo įstaigoje, o tavo gyvenamoji vieta deklaruota Jurbarko rajono savivaldybėje, tai ši programa kaip tik tau!

Kaip viskas vykdoma? 
Jaunas asmuo, pageidaujantis įsidarbinti vasaros metu, savarankiškai arba su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jurbarko skyriaus pagalba kreipiasi į vietos darbdavį. 
Darbdavys, norintis dalyvauti jaunimo vasaros užimtumo programoje, privalo prieš įdarbindamas jauną asmenį Jurbarko rajono savivaldybės administracijai pateikti nustatytos formos anketą.
Įdarbinimo programos vykdymo terminas – nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. 
Programoje gali dalyvauti visų teisinių formų darbdaviai ir privatūs subjektai, registruoti Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje ar joje veikiantys. 
Po išdirbto laikotarpio darbdavys nuo rugsėjo 1 iki 15 d. turi pateikti Jurbarko rajono savivaldybės administracijai prašymą dėl kompensacijos skyrimo ir apraše nurodytus dokumentus.
 
VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-21 08:53:35