KVIEČIAME JAUNIMĄ PADIRBĖTI VASARĄ

2024 06 03

Vasaros atostogos – tai laikas, kurį gali išnaudoti tikslingai įgydamas darbinės patirties, žinių, bei naujų gebėjimų. Jurbarko rajono savivaldybė jau penktus metus vykdo jaunimo vasaros užimtumo programą, kurios dėka jaunimui suteikiama puiki proga „pasimatuoti“ profesiją bei suprasti kuo nori, o gal net atvirkščiai, nenori, būti ateityje. Tai puiki proga įgyti darbinės patirties bei žinių, papildomai užsidirbti, užmegzti naujų pažinčių. 

Tu esi 14–23 metų, besimokantis (-i) švietimo įstaigoje jaunuolis (-ė)? Tavo gyvenamoji vieta deklaruota Jurbarko rajono savivaldybėje? Tu nori per vasaros atostogas ne tik pailsėti, bet ir padirbėti? Jei į visus klausimus atsakei TAIP, tai ši programa skirta kaip tik tau! 

Kaip viskas vykdoma? 

Jaunas asmuo, pageidaujantis įsidarbinti vasaros metu, savarankiškai arba su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jurbarko skyriaus pagalba kreipiasi į vietos darbdavį. 

Darbdavys, norintis dalyvauti jaunimo vasaros užimtumo programoje, Jurbarko rajono savivaldybės administracijai pateikti nustatytos formos anketą iki birželio 14 d. el. paštu [email protected], kurios bus vertinamos taip kaip nurodyta Jurbarko rajono jaunimo vasaros užimtumo programoje.  

Įdarbinimo programos vykdymo terminas – nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. 

Programoje gali dalyvauti visų teisinių formų darbdaviai ir privatūs subjektai, registruoti Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje ar joje veikiantys. 

Po išdirbto laikotarpio darbdavys nuo rugsėjo 1 iki 15 d. turi pateikti Jurbarko rajono savivaldybės administracijai prašymą dėl kompensacijos skyrimo ir programoje nurodytus dokumentus. 

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS! 

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į jaunimo reikalų koordinatorę Sigitą Kiudienę,
tel. Nr. +370  611 57 135, el. p. [email protected]

Paskutinį kartą redaguota: 2024-06-04 11:10:28