Birželio 23 dieną Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Danijos – Birgit ir Svend-Erik Errebo-Hansen.
Su svečiais susitikęs Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasidžiaugė gražia, laiko patikrinta partneryste ir pabrėžė šilto žmogiškojo ryšio svarbą - „Esame dėkingi už puoselėjamą ilgametę draugystę. Visuomet džiaugiuosi galėdamas Jus vėl pasveikinti atvykus į Jurbarką.“
Susitikimo pabaigoje rajono vadovas svečiams palinkėjo turiningo laiko mūsų krašte.
Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.