SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI SVEČIAI IŠ DANIJOS

2026 06 23

Birželio 23 dieną Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Danijos – Birgit ir Svend-Erik Errebo-Hansen. ​

Su svečiais susitikęs Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pasidžiaugė gražia, laiko patikrinta partneryste ir pabrėžė šilto žmogiškojo ryšio svarbą - „Esame dėkingi už puoselėjamą ilgametę draugystę. Visuomet džiaugiuosi galėdamas Jus vėl pasveikinti atvykus į Jurbarką.“

Susitikimo pabaigoje rajono vadovas svečiams palinkėjo turiningo laiko mūsų krašte.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius