VIEŠVILIEČIAI DALYVAVO ŠVENTINIAME KONCERTE, SKIRTAME LATVIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

2018 11 20
Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Vėtrungė“ iš Viešvilės, tęsdamas bendradarbiavimą su Mazcalacas nuovados kultūros centru, dalyvavo šventiniame koncerte, skirtame Latvijos Nepriklausomybės Šimtmečiui paminėti, kuris vyko Mazsalaca mieste. Koncerto metu Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro, Viešvilės bendruomenės, Viešvilės pagrindinės mokyklos vadovai Mazcalacas nuovados tarybos pirmininkui įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą ir latviškai perskaitė Jurbarko savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus pasveikinimą Mazcalacas miesto gyventojams. Mero sveikinime rašoma:

„Jurbarko rajono savivaldybės gyventojų ir savo vardu nuoširdžiai sveikinu Mazsalacas novadas kultūros centro darbuotojus, meno kolektyvų dalyvius, miesto gyventojus su Latvijos valstybės šimto metų jubiliejumi. Linkiu Jums saugoti Latvijos nepriklausomybę ir savo kultūrą. Džiaugiuosi, kad tuo metu, kai abi šalys – Lietuva ir Latvija – švenčia savo šimtmečio jubiliejų, užsimezgė draugystė tarp Mazsalacas novadas kultūros centro ir Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro. Tikiuosi, kad ateityje ši draugystė įgis naujų bendradarbiavimo formų, leis geriau pažinti vieniems kitus. Būkime visi drauge!“.

Išvykos metu taip pat įvyko susitikimas su Mazcalacas vidurinės mokyklos atstovais, kuriame buvo aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės tarp Viešvilės pagrindinės ir Mazsalacas vidurinės mokyklų.

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro archyvo nuotraukos.

Jurbarko rajono savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriatas

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras