Naujienos

2023-06-14
KVIEČIAME JAUNIMĄ PADIRBĖTI VASARĄ
Vasaros atostogų laiką jaunimas gali išnaudoti tikslingai – įgyti darbinės patirties, žinių, bei gebėjimų, kurie pravers ateityje. Jurbarko rajono savivaldybė jau ketvirtus metus vykdo jaunimo vasaros užimtumo programą, kurios dėka jaunimui suteikiama puiki proga „pasimatuoti“ profesiją, užsiimti mėgstama veikla, papildomai užsidirbti, o gal ir atrasti savo pašaukimą.

2023-05-18
PASKIRSTYTOS LĖŠOS JAUNIMO VEIKLOMS IR INICIATYVOMS FINANSUOTI
Jurbarko rajono savivaldybės Jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių teikiamų socialinių ir pilietinių iniciatyvų projektų vertinimo komisijos posėdyje buvo apsvarstytos 8 paraiškos. Komisija nusprendė patenkinti visas paraiškas ir skirti 3 900 Eur finansavimą. Programoje numatytos veiklos finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų.

2023-02-14
DALYVAUKITE PROJEKTE „PASIMATUOK PROFESIJĄ VASARĄ“
Jaunimo reikalų agentūra kviečia Jus, jaunuoliai, išbandyti save darbo vietoje, atskleisti talentus ir atrasti savo profesiją. Jei tavo amžius nuo 14 m. iki 21 m., esi mokinys, nebijai iššūkių – tapk projekto „Pasimatuok profesiją vasarą“ dalyviu! Įsidarbink vasaros metu ir gauk atlyginimą (minimalios mėnesinės algos dydžio). Nuo kovo 1 d. pildyk registracijos anketą atsakingai, nurodyk visus duomenis teisingai. Ne vėliau kaip per 7 darbo dienas gausi el. laišką, informuojantį, ar tavo registracija priimta, kokia tolimesnė priėmimo į darbą eigą.

2022-05-13
SAVIVALDYBĖ PASKIRSTĖ LĖŠAS JAUNIMO VEIKLOMS IR INICIATYVOMS FINANSUOTI
Gegužės 11 d. įvykusiame savivaldybės Jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių teikiamų socialinių ir pilietinių iniciatyvų projektų vertinimo komisijos posėdyje apsvarstytos 5 paraiškos. Komisija nusprendė patenkinti visas paraiškas ir skirti 2 930,00 Eur finansavimą. Visos programoje numatytos veiklos finansuojamos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

2022-02-04
2022-IEJI – LIETUVOS IR EUROPOS JAUNIMO METAI
2021 m. viduryje LR Seimas 2022-uosius metus paskelbė Lietuvos jaunimo metais. Praeitų metų gruodžio mėnesį 2022-uosius Europos Parlamentas paskelbė Europos jaunimo metais ir sudarė unikalią galimybę atkreipti dėmesį į jaunimo politiką tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Jaunimo metai suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunimo problemas Lietuvoje ir Europoje, inicijuoti diskusijas ir tinkamų sprendimų priėmimą bei palengvinti jaunimo pilietinio aktyvumo įsitvirtinimo procesą Lietuvoje.

2022-01-18
TAPK EURODESK LIETUVA SAVANORIU!
Pasinaudok galimybe prisijungti prie Eurodesk Lietuva savanorių tinklo ir dar geriau pažink jaunam žmogui suteikiamas mobilumo galimybes! Jei esi asmuo nuo 14 iki 29 metų amžiaus – nepraleisk galimybės prisijungti prie aktyvių jaunų žmonių tinklo, kuriame galėsi išbandyti save įvairiausiose veiklose, susipažinti su daugybe bendraminčių ir įgyti naujų žinių.

2021-12-02

JAUNIMĄ KVIEČIAME Į SAVANORIŠKĄ TARNYBĄ
Iki š. m. gruodžio 15 d. 18.00 val. vykdoma registracija dalyvauti Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje. Kviečiame 14–29 m. amžiaus žmones aktyviai registruotis. Registracijos anketa. Daugiau informacijos apie Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) programą rasite Jaunimo reikalų departamento interneto svetainėje

2021-10-29
ATLIKTAS TYRIMAS „JAUNIMO PROFESINIO ORIENTAVIMO POREIKIS JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖJE“
Šių metų pavasarį Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba atlikto tyrimą „Jaunimo profesinio orientavimosi poreikis Jurbarko rajono savivaldybėje“, kuriuo siekė išsiaiškinti, ar mokyklinio amžiaus Jurbarko krašto jaunimas svarsto apie profesijos pasirinkimą, ar kuria ateities planus, ar turi išsikėlę aiškius tikslus, o galbūt profesijos pasirinkimo kelyje jiems reikalinga motyvuojanti pagalba.

2021-10-22
PASKIRSTYTOS LĖŠOS JAUNIMO VASAROS UŽIMTUMO PROGRAMAI FINANSUOTI
Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu 2021 metų Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo programai finansuoti paskirstyta 11 642,60 Eur Savivaldybės biudžeto lėšų. Finansinei paramai už jaunimo įdarbinimą gauti darbdaviai pateikė 14 paraiškų (įdarbinti 23 jaunuoliai), kurios buvo apsvarstytos spalio 18 d. komisijos posėdyje. Iš jų patvirtinta 12 (įdarbinta 20 jaunuolių), 2 neatitiko reikalavimų.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-21, 10:38:06